logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Newline Interactive: cztery nowe monitory interaktywne na ISE2022

  PR 23.05.2022, przeczytano 193 razy
ilustracjastrzałka

Targi Integrated Systems Europe – ISE 2022, które odbyły się w maju, okazały się wielkim świętem branży AV. Zgromadziły 844 wystawców z 43 krajów. Odwiedziło je ponad 50 000 zwiedzających. Newline Interactive, dostawca wysokiej klasy monitorów interaktywnych i producent, który pod względem liczby sprzedanych monitorów zajmuje 2. miejsce na Świecie, jako jedyny w swoim segmencie zaprezentował, aż cztery nowe modele monitorów. Po raz pierwszy dla szerokiego grona odbiorców były dostępne monitory Lyra, Elara, Vega oraz NAOS+. To pierwsze na rynku monitory interaktywne z Android 11.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/newline-interactive%3A-cztery-nowe-monitory-interaktywne-na-ise2022,395948,artykul.html

- Wprowadzamy na rynek nowe urządzenia, które ugruntują naszą pozycję lidera w obszarze monitorów dotykowych. Newline Interactive jako pierwszy producent oferuje monitory z Android 11 i wszystkie one są już wyposażone w złącze USB-C z opcją ładowania. Stosujemy też skuteczną powłokę antybakteryjną. Niezmiennie monitory interaktywne Newline wyróżnia prawdziwa technologia Optical Bonding i sprzętowy filtr niebieskiego światła. Wszystkie oferują łączność bezprzewodową WiFi 6.0 i Bluetooth 5.0. To oczywiście ogromne atuty. Naszą przewagę budujemy także na unikalnym pakiecie oprogramowania, którzy tworzy ekosystem Newline. Monitor interaktywny jest narzędziem, które potrafi tyle - ile aplikacje dostępne dla użytkownika – tutaj nie boimy się konkurencji. – informuje Robert Pusz, Sales Manager na Europę Wschodnią, Newline Interactive

Dla sektora edukacji producent poleca Newline LYRA, którego w polskiej dystrybucji spodziewamy się już w lipcu. Urządzenie z Android 11, antybakteryjną szybą skutecznie eliminującą wirusy i bakterie oraz USB-C z zasilaniem 65W zaspokoi potrzeby polskich nauczycieli. Zwłaszcza, że wraz z monitorem dostępne jest intuicyjne oprogramowanie ułatwiające przeprowadzenia angażujących zajęć.

Newline ELARA jest dla wymagających, biznesowych użytkowników. Z Android 11, USB-C czyli gwarancją natychmiastowego dostępu do danych, audio, wideo, a także ładowania 100W oraz pełnym zestawem do wideokonferencji – kamerą 4K, ośmioma mikrofonami i subwooferem – jest potężnym narzędziem do kreatywnej współpracy.  W monitorze ELARA zastosowano certyfikowany Optical Bonding, powłokę antybakteryjną oraz sprzętowy filtr niebieskiego światła.

Newline VEGA – już na pierwszy rzut oka wygląda na flagowy model. Elegancki design z ramką o grubości 3 mm. Oferuje bardzo dobre parametry techniczne połączone z atutami Android 11 oraz USB-C z możliwością ładowania 100W. Dodatkowo pozwala na zasilanie urządzeń zewnętrznych (180W). Vega ma też wysokiej klasy zestaw akcesoriów do wideokonferencji z kamerą 4K, ośmioma mikrofonami i  subwooferem. Za jakość obrazu i żywe kolory odpowiada technologia Optical Bonding, zaś za szybką i płynną reakcję na dotyk – technologia pojemnościowa (P-CAP)

Kolejną nowością zaprezentowaną na ISE 2022 jest Newline NAOS+ z gwarancją bezpieczeństwa klasy ENTERPRISE – bez systemu Android i kompatybilny z Windows Ink. To monitor z najlepszą na rynku technologią pojemnościową (P-CAP) odpowiadającą za dotyk oraz certyfikowaną technologią Optical Bonding. Do dyspozycji mamy złącze USB-C z możliwością ładowania 65W. Dynamiczne USB współpracuje z każdym systemem i sprawia, ze monitor działa jak USB HUB i udostępnia każdemu podłączonemu komputerowi zewnętrzne urządzenia.  

- ISE było rekordowe jeśli chodzi o liczbę odwiedzających nasze stoisko. Szczególną uwagę zwracali oni na najnowszy Android 11, szybę antymikrobową, która jest w standardzie nowych monitorów oraz dostępność portów USB-C z zasilaniem 65W i 100W. To w kwestii rynku edukacyjnego. Z kolei klienci biznesowi byli bardzo zainteresowani modelem NAOS+ jako bezpiecznym urządzeniem dla najbardziej wymagających. Spore zainteresowanie wywołał zainstalowany w monitorach Newline slot SDM-S, koncepcja Intela z zakresu internetu rzeczy, która daje szerokie możliwości integrowania naszych monitorów z innymi rozwiązaniami. - podsumowuje Robert Pusz

Certyfikowana technologia Optical Bonding

W monitorach interaktywnych niższej klasy – pomiędzy panelem LCD, a szybą ochronną jest pusta przestrzeń. W monitorach Newline tę przestrzeń wyeliminowano sklejając szybę ochronną z panelem LCD na całej powierzchni. W ten sposób powstaje jeden moduł. Dzięki temu osiągnięto efekt pisania „jak po kartce papieru”, brak refleksów świetlnych i obraz znakomicie widoczny z każdego miejsca w sali – kąt 178° Technologia Optical Bonding nie jest powszechnie stosowana ponieważ cała powierzchnia musi być sklejona bez najmniejszej skazy wymaga to odpowiedniego kleju i technologii produkcji.

Ochrona zdrowia

Najnowsze monitory Newline są wyposażone w szybę z powłoką antybakteryjną z certyfikatem TÜV. Kontrolą jakości i standardów bezpieczeństwa zajmuje się TÜV Rheinland. W teście powłoki antybakteryjnej Newline zastosowano metodę JIS Z 2801, która pozwala określić antybakteryjną aktywność i skuteczność danej powierzchni. Standardowy test trwa 24h, a skuteczność została określona na poziomie ponad 99,9%. Na tym jednak nie kończy się dbałość o zdrowie użytkowników monitorów Newline. Zadbano również o ochronę oczu przez niebieskim światłem. Powszechnie stosowane są filtry oprogramowania, Newline zareagował u źródła - stosując rozwiązanie sprzętowe, które jest zdecydowanie skuteczniejsze i nie ma negatywnego wpływu na wyświetlany obraz.

Ekosystem Newline

Oprogramowanie Newline tworzy ekosystem i daje nieograniczone możliwości współpracy.

CAST pozwala na przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Może to być laptop, komputer stacjonarny, tablet czy smartfon. Jednocześnie na monitorze można zobaczyć treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor.

BROADCAST pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie - wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.

DISPLAY MANAGEMENT daje możliwość zdalnego zarządzania monitorami

WHITEBOARD – to biała tablica, która nigdy się nie kończy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać bez żadnych ograniczeń.

W edukacji szczególnie przydatne są:

  • ENGAGE inspirujące oprogramowanie do nauczania wyposażone w ponad 130 narzędzi tematycznych.
  • CLASSROOM TOOLS to dziewięć narzędzi wspierających pracę podczas lekcji – takich jak stoper, kalendarz, podświetlenie czy kurtyna.

Każdy użytkownik monitora Newline może także skorzystać z biblioteki proponowanych aplikacji.  Newline App Store stale się powiększa. Już dziś dostępne są m. in. Google Suite, Starfall, Kahoot, AP News czy Udemy.

Źródło: Newline Interactive

www.newline.solutions

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Huawei wzmacnia dział marketingu
Zmiany w warszawskim biurze Huawei. Dorocie N. Haller została powierzona dodatkowa rola. W międzynarodowych strukturach Huawei została powołana na stanowisko VP Marketing na Region Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Do jej działu w Polsce dołączają trzy nowe, doświadczone osoby, które wzmocnią zespół w obszarze PRu.
Ikea: „Odkryj dom na nowo”
IKEA od lat pasjonuje się życiem w domu, dlatego chętnie odwiedza ludzi w ich mieszkaniach zlokalizowanych na całym świecie. Marka chce przy tym poznać zwyczaje oraz odmienne potrzeby mieszkańców i jak najlepiej na nie odpowiadać. W ten sposób powstała seria filmów „Life at Home Stories”, które wykorzystane zostały na festiwalach, m.in. Milan...
W całej Polsce dzieci uczyły się jak dbać o domowe ogródki
Pierwsza edycja #ZDROWOROSNA, marki W. Legutko właśnie dobiega końca. Liczby mówią za siebie - wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 153 tys. dzieci z całej Polski, 5100 grup i klas oraz 1360 zgłoszonych placówek nie mogło przejść bez echa.
Nadmorskie Suweniry
Pamiątki z wakacji nad morzem w wydaniu jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów będzie można oglądać w lipcu w siedzibie Stowarzyszenia Traffic Design. Wernisaż „Nadmorskich suwenirów” Jakuba Stępnia odbędzie się w najbliższy czwartek 30 czerwca o godz. 19 przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni.
Hisense wyróżnia piłkarki poprzez kampanię #Rememberthename
W ciągu ostatniego roku zainteresowanie kibiców piłką nożną kobiet na całym świecie zdecydowanie wzrosło. Będąc honorowym partnerem UEFA Women’s EURO 2022, firma Hisense pragnie przyczynić się do zasadniczego wzrostu i profesjonalizacji kobiecej piłki nożnej, inspirować i wspierać zawodniczki oraz kibiców, którzy z entuzjazmem podchodzą do tego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764