logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa kampania outdoorowa Eskadry

  PR 08.10.2019, przeczytano 284 razy
ilustracjastrzałka

1 października ruszyła kampania billboardowa autorstwa agencji Eskadra. Promuje ją m.in. Prezeska Zarządu firmy Siemens i były minister w ekwadorskim rządzie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-kampania-outdoorowa-eskadry,384264,artykul.html

Na billboardach w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie pojawiła się nietypowa kampania, którą promuje sześć twarzy. Wśród nich można znaleźć m.in. Dominikę Bettman – Prezeskę firmy Siemens oraz Alberto Acostę – byłego ministra w ekwadorskim rządzie, który w czasie swojej kadencji stanął w obronie Parku Narodowego Yasuni. Każda z postaci ma zamknięte oczy.

Obrazkom towarzyszą niejednoznaczne, prowokacyjne hasła, takie jak: „Młodzi rozczarowani? Niech się uczą zawodu” czy „Uwolnić miasta od aktywistów!”. Póki co niewiele wiadomo na temat genezy i założeń akcji, choć po logotypie umieszczonym na kreacjach można domyślać się, że jest to kampania powiązana z Open Eyes Economy Summit – międzynarodowym kongresem ekonomii wartości, którego czwarta edycja będzie miała miejsce w Krakowie w listopadzie tego roku.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: Eskadra

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Xylodex gasi katar - kampania Polpharmy od Opus B
Wystartowała kolejna kampania telewizyjna Polpharmy przygotowana przez Opus B.
Aktualizacje oprogramowania Nikon Z 7, Nikon Z 6 oraz Z 50 formatu DX
Firma Nikon ogłosiła publikację wersji 3.00 oprogramowania pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Nikon Z 7 i Nikon Z 6 oraz wersji 1.10 oprogramowania aparatu bezlusterkowego Z 50 formatu DX. Uaktualnienia oprogramowania wprowadzają szereg udoskonaleń dotychczasowych funkcji, poszerzając możliwości aparatów bezlusterkowych z serii Z.
Konferencja Autodesk Media & Entertainment Day - gry, filmy, reklama
Jeśli Twoja codzienność to produkcja wideo, tworzenie grafiki użytkowej, środowisk wirtualnej rzeczywistość, scenerii i postaci gier komputerowych – weź udział w konferencji Autodesk M&E Day.
Aleksandra Monczak stanęła na czele grupy biznesowej
Aleksandra Monczak, account director w VMLY&R, zarządza teraz nową grupę biznesową. Do jej obowiązków należy obecnie kierowanie pracą zespołu accountów oraz koordynowanie projektów dla klientów z branży technologicznej (Samsung i T-Mobile) oraz lidera rynku żywności dla niemowląt i dzieci - firmy Nutricia.
Enel-med stomatologia uruchamia kampanię reklamową „Coś nie gra w Twoim uśmiechu?”
Marka enel-med stomatologia ruszyła z ogólnopolską kampanią reklamową usług implantologicznych i protetycznych. Za koncepcję i opracowanie kampanii odpowiada Lotna.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764