logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowa ochronna obudowa Lifeproof do iPhone’a 5

  PR 11.07.2013, przeczytano 1164 razy
ilustracjastrzałka

Icorner - dział produktów konsumenckich Alstor – wprowadza do oferty produkty  Lifeproof kompatybilne z iPhone’em 5. Obudowy są cieńsze i lżejsze od dotychczasowych rozwiązań, ale zachowały swoją podstawową funkcjonalność – chronią telefon przed zarysowaniami, wodą, kurzem, śniegiem i skutkami upadków.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowa-ochronna-obudowa-lifeproof-do-iphonea-5,19207,artykul.html

Lifeproof, producent wielokrotnie nagradzanych obudów na smartfony i tablety, wprowadził do sprzedaży najnowsze rozwiązanie – etui do iPhone’a 5.  Chroni ono telefon przed skutkami różnych nieoczekiwanych wydarzeń, na jakie jest narażony podczas codziennego użytkowania.

Lifeproof  frē został zaprojektowany w celu ochrony i wzmocnienia cieńszej i delikatniejszej konstrukcji iPhone'a 5. Obudowa została dostosowana do nowego modelu iPhone’a tak, aby zachować jego pełną funkcjonalność i zapewnić możliwość korzystania z wszystkich przycisków. Chroni gniazdo słuchawkowe i port ładowania, jednocześnie nie blokując dostępu do nich. Dodatkowo, zabezpiecza głośnik i mikrofon, poprawiając równocześnie jakość dźwięku, dzięki technologiom ClearVoice oraz Sound Enhancement System. Wizjer ze wzmocnionego szkła, powleczonego podwójną warstwą refleksyjną zapewnia wyjątkową jakość podwodnych zdjęć
i filmów. 

Lifeproof  frē przeszedł niezależne testy laboratoryjne, potwierdzające zgodność z wojskowymi standardami ochrony przed uderzeniami i upadkami z wysokości do 2 metrów, czego dowodem jest przyznany certyfikat MIL-STD-810. Posiada także certyfikat szczelności IP-68, dotyczący ochrony przed wodą, brudem i śniegiem – iPhone w obudowie można zanurzyć w wodzie do głębokości 2 metrów. Każda obudowa Lifeproof , zanim trafi do rąk użytkownika, przechodzi test szczelności w fabryce. Przy tak dobrej ochronie, Lifeproof  frē zwiększa grubość telefonu tylko o 1,5 mm i waży jedynie 29,8 gram. Obudowa występuje w 2 wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. 

Dostępne akcesoria sprawiają, że użytkownicy iPhone’ów mogą zabrać swoje telefony dosłownie wszędzie. Praktyczna opaska na ramię z mocowaniem do obudowy, wyposażona w antypoślizgowe wkładki, jest idealna nie tylko dla biegaczy czy surferów, ale również dla wszystkich osób, które lubią być w ciągłym ruchu. Uchwyt na kierownicę umożliwia natomiast zabranie telefonu na każdą wycieczkę rowerową.

Obudowa Lifeproof  frē dostępna jest już w sprzedaży w sklepach na terenie całej Polski w cenie 299 PLN.

Źródło: Alstor

www.icorner.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Naukowa Fundacja Polpharmy klientem Heima PR
Z początkiem roku do klientów agencji dołączyła Naukowa Fundacja Polpharmy, której misją jest wspieranie rozwoju nauk medycznych i farmaceutycznych poprzez finansowanie badań w tych dziedzinach.
Konferencja e-commerce Event 2.0 w Złotych Tarasach
14 marca w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się druga edycja “Ecommerce.pl Event 2.0”. Rok temu impreza zgromadziła ponad 800 uczestników i z miejsca stała się jednym z tych wydarzeń w branży handlu internetowego, którego nie można opuścić. W tym roku nie może być inaczej, bo oprócz inspirujących historii i potężnej dawki wiedzy,...
Big-Active promuje herbaty zielone w kampanii TV i online
W trwającej kampanii „Najwięcej przyjemności w jednej torebce”, marka Big-Active promuje swoje herbaty zielone. Dynamiczny i zaskakujący, a jednocześnie pełen harmonii spot stanowi zaproszenie do odkrywania codziennych chwil przyjemności z filiżanką zielonej herbaty Big-Active. Video jest emitowane w kanałach telewizyjnych oraz digitalowych.
Tworzenie aplikacji tańsze dzięki wsparciu AI i platformom no-code
Według analizy McKinsey wykorzystanie generatywnej sztucznej inteligencji w procesie tworzenia oprogramowania może pozwolić firmom na znaczną redukcję kosztów w tym zakresie – nawet do 45 proc. Wynika to przede wszystkim ze zdolności AI do opracowywania wstępnych wersji kodu. Funkcja ta stwarza podstawę do dyskusji na temat wzajemnej relacji pomiędzy...
Zmiany w zarządzie Semcore
Zarząd Semcore i stanowisko COO opuścił Alek Cierniewski, który po ponad dekadzie odchodzi z firmy. Jego miejsce zajmie Michał Jangas, dotychczasowy Chief Delivery Officer.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764