logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ogłoszenie wyników konkursu Benq 2019 Designvue Competition

  PR 06.09.2019, przeczytano 655 razy
ilustracjastrzałka
1. miejsce w kategorii Retusz zdjęć

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie BenQ 2019 DesignVue Competition! Otrzymaliśmy ponad 300 zakwalifikowanych projektów, które zostały ocenione przez 8 sędziów z 4 krajów. Oto wyniki konkursu:


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ogloszenie-wynikow-konkursu-benq-2019-designvue-competition,383859,artykul.html

Zwycięzcami w kategorii Retusz zdjęć są:

1. miejsce: @gfalcinelli (Włochy): - Tak się cieszę z wygranej w tym konkursie! To było całkowicie niespodziewane. Bardzo dziękuję za tę wielką okazję i mam nadzieję, że to zwycięstwo będzie dla mnie pierwszym krokiem w długiej karierze projektanta!.

2. miejsce: @fndesignart (Włochy): - Jeszcze raz dziękuję za wybranie mnie. Bardzo się cieszę się z możliwości wzięcia udziału w konkursie i z oceny, za którą składam serdeczne podziękowania.

obrazek

2. miejsce: @nicolaewr (Włochy): - Bardzo się ekscytuję z powodu wygranej, jest to wielki krok w kierunku realizacji mojej pasji. Z prawdziwą satysfakcją chcę jak najszczerzej podziękować zespołowi Benq i współpracownikom za stworzoną okazję.

obrazek

Zwycięzcami w kategorii Ilustracje są:

1. miejsce: @ewelina.kedzia (Polska): - Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona, ponieważ zawsze w moją pracę wkładam całe moje serce. Cieszę się, że wielcy projektanci dostrzegli mój potencjał i moją pracę. Dziękuję!.

obrazek

2. miejsce: @maddastic (Wielka Brytania): - Lubię rysować postacie, które demonstrują odwagę w poszerzaniu granic i wprowadzają nowe wymiary kolorów. Mam nadzieję, że moja praca zainspiruje innych do tego, aby być sobą i podążać za swoimi marzeniami!.

obrazek

Dziękujemy uczestnikom za fantastyczne projekty. Wybraliśmy spośród nich 30 wyróżnionych prac, które niedługo zaprezentujemy na oficjalnej stronie firmy BenQ w serwisie Instagram

Źródło: BenQ

www.benq.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Złoto INMA Global Media Awards 2020 dla Gazeta.pl za projekt Ostatni „Twój Weekend”
Portal Gazeta.pl oraz partnerzy projektu BNP Paribas, Mastercard i agencja VMLY&R Poland otrzymali główną nagrodę w kategorii „Najlepsza kampania społeczna i PR” w prestiżowym konkursie INMA Global Media Awards 2020. Jest to już kolejna nagroda dla Ostatniego „Twojego Weekendu” – najbardziej nagradzanego projektu medialnego w Polsce w historii....
Zwycięzcy Grand Press Photo 2020 w Galerii Signs.pl
Jacek Szydłowski („Dziennik Wschodni”) wygrał Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej Grand Press Photo 2020. Zdjęcie Roku jego autorstwa przedstawia lekarkę z Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie na dyżurze w specjalnym namiocie do segregacji pacjentów podczas pandemii koronawirusa. Zwycięskie prace prezentujemy w Galerii Signs.pl.
Znamy laureatów III edycji Design by Śliwka Nałęczowska
Marka Śliwka Nałęczowska zrealizowała III edycję konkursu Design by Śliwka Nałęczowska, skierowanego do młodych twórców. Akcja rokrocznie cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem w środowisku artystów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. W bieżącej odsłonie projektu pasjonaci grafiki i designu zgłosili rekordowe 2874 prac.
300 tys dolarów w konkursie Huawei dla twórców motywów
Ruszyła nowa edycja globalnego konkursu Huawei dla twórców motywów – Huawei Global Theme Design Competition.
Konkurs na kampanię dla ZOO Wrocław
Wrocławskie ZOO we współpracy z AMS przygotowało konkurs dla grafików. Może w nim wziąć udział każdy, kto zaprojektuje plakat zachęcający do odwiedzenia ogrodu zoologicznego. Kampania trafi m.in. na przystanki AMS w Polsce i poprzedzi ponowne otwarcie ogrodu dla odwiedzających. Autor zwycięskiego plakatu pomoże zwierzętom i zgarnie nagrodę o wartości ponad 3,5 tys....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764