logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ogłoszenie wyników konkursu Benq 2019 Designvue Competition

  PR 06.09.2019, przeczytano 558 razy
ilustracjastrzałka
1. miejsce w kategorii Retusz zdjęć

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie BenQ 2019 DesignVue Competition! Otrzymaliśmy ponad 300 zakwalifikowanych projektów, które zostały ocenione przez 8 sędziów z 4 krajów. Oto wyniki konkursu:


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ogloszenie-wynikow-konkursu-benq-2019-designvue-competition,383859,artykul.html

Zwycięzcami w kategorii Retusz zdjęć są:

1. miejsce: @gfalcinelli (Włochy): - Tak się cieszę z wygranej w tym konkursie! To było całkowicie niespodziewane. Bardzo dziękuję za tę wielką okazję i mam nadzieję, że to zwycięstwo będzie dla mnie pierwszym krokiem w długiej karierze projektanta!.

2. miejsce: @fndesignart (Włochy): - Jeszcze raz dziękuję za wybranie mnie. Bardzo się cieszę się z możliwości wzięcia udziału w konkursie i z oceny, za którą składam serdeczne podziękowania.

obrazek

2. miejsce: @nicolaewr (Włochy): - Bardzo się ekscytuję z powodu wygranej, jest to wielki krok w kierunku realizacji mojej pasji. Z prawdziwą satysfakcją chcę jak najszczerzej podziękować zespołowi Benq i współpracownikom za stworzoną okazję.

obrazek

Zwycięzcami w kategorii Ilustracje są:

1. miejsce: @ewelina.kedzia (Polska): - Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona, ponieważ zawsze w moją pracę wkładam całe moje serce. Cieszę się, że wielcy projektanci dostrzegli mój potencjał i moją pracę. Dziękuję!.

obrazek

2. miejsce: @maddastic (Wielka Brytania): - Lubię rysować postacie, które demonstrują odwagę w poszerzaniu granic i wprowadzają nowe wymiary kolorów. Mam nadzieję, że moja praca zainspiruje innych do tego, aby być sobą i podążać za swoimi marzeniami!.

obrazek

Dziękujemy uczestnikom za fantastyczne projekty. Wybraliśmy spośród nich 30 wyróżnionych prac, które niedługo zaprezentujemy na oficjalnej stronie firmy BenQ w serwisie Instagram

Źródło: BenQ

www.benq.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Projekt portalu Gazeta.pl, BNP Paribas, Mastercard i agencji VMLY&R Poland został nagrodzony w tegorocznej edycji konkursu Golden Drum. Ostatni „Twój Weekend” zdobył Grand Prix w kategorii Print oraz Srebrne Bębny w kategoriach Social Good i Content. To kolejne międzynarodowe wyróżnienia dla tego projektu.
Podczas gali Effie Europe Awards w Brukseli nagrodzono projekt Ogilvy, Carat Polska oraz iProspect - "Jaki kolor ma powietrze w Twoim domu?", realizowany dla Philips.
Helios i Papa Diego z nagrodami PRCH Retail Awards
Ogólnopolska sieć kin Helios i restauracyjny koncept Papa Diego otrzymały złotą i srebrną nagrodę w 10. edycji prestiżowego, branżowego konkursu PRCH Retail Awards, organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych. Do konkursu zgłoszono aż 116 obiektów i sieci oraz prowadzonych przez nie projektów marketingowych z całego kraju.
Szut Szut Studio z nagrodą za produkcję dla Urzędu Lotnictwa Cywilnego
Wyprodukowana przez dom produkcyjny SZUT SZUT STUDIO kampania dla Urzędu Lotnictwa Cywilnego otrzymała dwie nagrody na 14. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Turystycznych, Dokumentów i Reportaży TV oraz Filmów Korporacyjnych.
4 x Performance Marketing Diamonds dla Bluerank
Tytuł Agencji Roku, Grand Prix za kampanię SEO dla DOZ, główne nagrody za kampanie paid social media dla Promedica24 i SEO Emergency Quest dla DOZ. Tegoroczny konkurs Performance Marketing Diamonds, którego rozstrzygnięcie odbyło się 17 października w Warszawie należał do Bluerank.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764