logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Onet z największą liczbą użytkowników wśród portali w Polsce

  PR 12.04.2019, przeczytano 279 razy

Według najnowszych wyników badania Gemius/PBI, Onet odwiedziło 17,32 mln internautów, co w marcu dało mu pozycję lidera wśród portali internetowych. Samą stronę główną Onetu w minionym miesiącu odwiedziło 11,13 mln użytkowników.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/onet-z-najwieksza-liczba-uzytkownikow-wsrod-portali-w-polsce,382067,artykul.html

17,32 mln internautów, to najlepszy wynik wśród polskich portali* – wp.pl odwiedziło o 0,62 mln użytkowników mniej (16,7 mln), a interia.pl o 3,24 mln mniej (14,08 mln). Przewaga nad gazeta.pl wyniosła 5,53 mln (11,78 mln użytkowników gazeta.pl w marcu).

Onet.pl jest najpopularniejszym źródłem codziennych informacji dla milionów polskich Internautów. Stronę główną Onet.pl odwiedzało w marcu średnio 2,84 mln użytkowników dziennie, wobec 2,83 mln dziennie na wp.pl, 1,32 mln na interia.pl oraz 0,73 mln na stronie głównej gazeta.pl.

Najwięcej użytkowników odwiedziło stronę główną Onet.pl 11 marca – 3,14 mln. Łącznie w marcu stronę główną Onet.pl odwiedziło 11,13 mln użytkowników.

Onet.pl osiąga najlepsze wyniki zarówno w łącznym zasięgu, jak i w zasięgu na platformie desktop i mobile. Spośród 17,32 mln użytkowników, 6,75 mln odwiedzało portal przez urządzenia mobilne, a 7,54 mln za pomocą komputerów i laptopów.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

Dodatkowe informacje:

Dane: Gemius/PBI marzec 2019 r.
*Portale: onet.pl, wp.pl, interia.pl, gazeta.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TVP podpisała umowę z firmą Talpa i stała się właścicielem praw do trzech kolejnych sezonów „The Voice”
„Patrol Tatry” – nowy serial w Fokus TV
FOKUS TV wyemituje nowy serial dokumentalny „PATROL TATRY”, który powstał we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Produkcję oglądać będzie można od 12 października, co sobotę, o godz. 21.00.
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” – nowy serwis Ringier Axel Springer Polska i Nationale-Nederlanden
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” to najnowszy serwis poruszający tematykę aktywnego ojcostwa. Pod adresem www.najwiekszykibic.onet.pl znajdą się materiały redakcyjne o budowaniu relacji z dzieckiem oraz o roli ojca w wychowaniu dzieci.
Ich życie jest całkowicie inne od tego, które znamy na co dzień. Bohaterowie nowego programu Discovery Channel świadomie wybrali funkcjonowanie poza cywilizacją. Żyją blisko natury, często nie mają dostępu do telefonu, prądu, a nawet bieżącej wody. Pierwszy odcinek nowego cyklu „Poza cywilizacją” na antenie już od 20 października.
Śledztwo Pisma - pierwszy podcastowy serial reporterski dostępny też na Tokfm.pl i w aplikacji Tok FM
18 października 2019 r. swoją premierę w internecie miało “Śledztwo Pisma” - wyjątkowy projekt audio w postaci 6-odcinkowego reporterskiego serialu podcastowego. "Śledztwo Pisma" prowadzi Mirosław Wlekły, jeden z najlepszych polskich reporterów prasowych i książkowych. Pierwszy odcinek serialu można już odsłuchać m.in. na stronie sledztwopisma.pl...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764