logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Onet z największą liczbą użytkowników wśród portali w Polsce

  PR 12.04.2019, przeczytano 124 razy

Według najnowszych wyników badania Gemius/PBI, Onet odwiedziło 17,32 mln internautów, co w marcu dało mu pozycję lidera wśród portali internetowych. Samą stronę główną Onetu w minionym miesiącu odwiedziło 11,13 mln użytkowników.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/onet-z-najwieksza-liczba-uzytkownikow-wsrod-portali-w-polsce,382067,artykul.html

17,32 mln internautów, to najlepszy wynik wśród polskich portali* – wp.pl odwiedziło o 0,62 mln użytkowników mniej (16,7 mln), a interia.pl o 3,24 mln mniej (14,08 mln). Przewaga nad gazeta.pl wyniosła 5,53 mln (11,78 mln użytkowników gazeta.pl w marcu).

Onet.pl jest najpopularniejszym źródłem codziennych informacji dla milionów polskich Internautów. Stronę główną Onet.pl odwiedzało w marcu średnio 2,84 mln użytkowników dziennie, wobec 2,83 mln dziennie na wp.pl, 1,32 mln na interia.pl oraz 0,73 mln na stronie głównej gazeta.pl.

Najwięcej użytkowników odwiedziło stronę główną Onet.pl 11 marca – 3,14 mln. Łącznie w marcu stronę główną Onet.pl odwiedziło 11,13 mln użytkowników.

Onet.pl osiąga najlepsze wyniki zarówno w łącznym zasięgu, jak i w zasięgu na platformie desktop i mobile. Spośród 17,32 mln użytkowników, 6,75 mln odwiedzało portal przez urządzenia mobilne, a 7,54 mln za pomocą komputerów i laptopów.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

Dodatkowe informacje:

Dane: Gemius/PBI marzec 2019 r.
*Portale: onet.pl, wp.pl, interia.pl, gazeta.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Powołano nowy zarząd PMPG Polskie Media
Rada Nadzorcza PMPG Polskie Media S.A. na posiedzeniu 23 kwietnia 2019 roku powołała do zarządu spółki troje kluczowych menedżerów spółki o długoletnim stażu: Ewę Rykaczewską, Piotra Piaszczyka i Roberta Pstrokońskiego.  Objęcie funkcji przez nowych członków zarządu nastąpi 1 maja 2019r.  Jednocześnie Rada Nadzorcza przyjęła rezygnację...
Srebro dla AMS w konkursie Innovation 2019 za „Zielone przystanki”
Zespół AMS ponownie został nagrodzony w konkursie INNOVATION - tym razem otrzymał SREBRO za "Zielone przystanki", czyli proekologiczny krakowski projekt zrealizowany w 2018 r.
Adocean z planowaniem kampanii w oparciu o demograf
Gemius wprowadza nową funkcjonalność do narzędzia AdOcean. Adserwer ten, jako jeden z nielicznych oferuje dane zasięgowe oraz demograficzne, a także informacje o współoglądalności kampanii na różnych urządzeniach. Dzięki temu możliwe staje się planowanie kampanii w oparciu o demografię użytkowników.
„Gazeta Wyborcza” wraz z europejskimi dziennikami zakłada Sonar Europe
Redakcja „Gazety Wyborczej” łączy siły z zespołami „Le Soir”, „Le Figaro” i „El Pais”, tworząc nowy projekt medialny Sonar Europe. Dzięki współpracy dzienników, zainaugurowanej w marcu br., powstawać będą atrakcyjne, multimedialne materiały oparte na danych, dotyczące wielu tematów i pokazujące wiele...
Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764