logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Open Media dla LC Corp

  PR 13.11.2018, przeczytano 341 razy

Z początkiem listopada 2018 do grona klientów Agencji PR Open Media dołączyła grupa deweloperska realizująca inwestycje komercyjne i mieszkaniowe - LC Corp S.A. Krakowska Agencja odpowiada za realizację działań informacyjnych i wizerunkowych dla obiektów komercyjnych będących w portfolio spółki, m.in. Arkad Wrocławskich oraz Sky Tower, jednego z najatrakcyjniejszych punktów na biznesowo-turystycznej mapie Wrocławia i Polski.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/open-media-dla-lc-corp,380127,artykul.html

LC Corp S.A., jedna z największych w Polsce grup deweloperskich, realizuje inwestycje w sześciu najważniejszych miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Podąża za najnowszymi trendami w budownictwie, wdraża zaawansowane technologie i odważne rozwiązania architektoniczne. Jej nieruchomości, jak choćby Sky Tower czy Wola Center, są jednymi z najbardziej charakterystycznych, obiektów na mapach miast, symbolami innowacyjności i nowoczesności.

Główne zadanie, stojące przed Open Media, to prowadzenie komunikacji obiektów, należących do LC Corp, spójnej z nowo przyjętą strategią marketingową Spółki, w tym budowanie i podtrzymywanie kontaktów z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i branżowymi. Agencja odpowiada również za stałe poszukiwanie nowych kanałów dotarcia, pozwalających realizować strategię b2b oraz b2c, wspiera Klienta w komunikacji marketingowej i współpracy z najemcami obiektów, a także w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi.

- Cieszę się, że nasze doświadczenie we współpracy z podmiotami z sektora nieruchomości komercyjnych zostało docenione przez tak dużego rynkowego gracza, jakim jest Spółka LC Corp, która powierzyła nam opiekę nad wizerunkiem swoich obiektów i realizację strategii public relations. Z przyjemnością podejmujemy to wyzwanie – mówi Ewa Nowak, CEO Agencji PR Open Media.

Źródło: Open Media

www.openmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Hochland: akcja edukacyjna dla rodziców i dzieci dotyczącą gier wideo
Według badania IQS Game Story 2 w Polsce aż 87% nastolatków w wieku 12-18 lat gra w gry minimum raz w tygodniu. Nie brakuje dowodów na to, że ta forma rozrywki może mieć pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Konieczna jest do tego jednak odpowiednia edukacja młodych graczy oraz ich rodziców. Właśnie do nich jest skierowana akcja edukacyjna organizowana przez...
Badanie przeprowadzone przez BravoKupony, platformę sprzedażową oferującą kody rabatowe i kupony przeanalizował kraje OECD w ramach badania Smart Shopper Index, który porównuje rozsądne zachowania konsumenckie oraz wydatki mieszkańców poszczególnych krajów EOCD. Polska została sklasyfikowana na samym końcu rankingu.
Moliera 2: artystyczny mural zrealizowany w centrum Krakowa
Historyczne kamienice, Katedra Wawelska czy balon widokowy - w lipcu br. w ścisłym centrum Krakowa zaprezentowany został najnowszy, wielkoformatowy mural Moliera 2  z użyciem architektonicznej iluzji. Wyjątkowe malowidło ścienne o powierzchni blisko 170 m2 stworzone zostało ręcznie przez grupę artystów, a prace nad nim trwały 110 godzin. Co najważniejsze, doskonale...
Inspiracje produktowe na platformie ESB
Każdego tygodnia na łamach ESB Online publikowanych jest około 50 nowych inspiracji produktowych, które wyświetlają się na stronie głównej.
Wyjazdowe stroje Manchesteru City na sezon 2021/2022
PUMA zaprezentowała dziś komplet wyjazdowy Manchesteru City na sezon 2021/22. Stroje zostały wyprodukowane w specjalnym procesie produkcyjnym, ograniczającym wykorzystanie wody Dope Dye, aby zwrócić uwagę na problem nadmiernego jej zużywania. Stworzone w ten sposób koszulki, stanowią hołd dla globalnej inicjatywy charytatywnej klubu, Cityzens Giving, która...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764