reklamiarz, 2013-10-31 10:36alex12_, 2013-10-31 09:03Tutaj walka jest raczej przegrana, ale nie takie sytuacje przechodziły  Nawet gdyby Cynik dostał nowy ploter to i tak będzie miał to samo. Ten typ plotera tak już ma.
|
hmm... kiedyś takie stwierdzenie serwisanta do spółki z handlowcem zaowocowało pozwem i procesem... w ramach ugody firma dostarczyła nowszy (wyższy model) pozbawiony wady...
|
Wszystko fajnie, tylko z dokumentu wynika, że producent nie uznaje bandingu za WADĘ. Zastanawiam się, czy dokument, który wrzuciłem nie powstał przypadkiem kilka miesięcy po tym, gdy ploter był już na rynku i stanowi dupochron dla producenta "widziały gały co brały". Dla mnie fakt bandingu przy niższych rozdziałkach to jakieś nieporozumienie, bo niby po cholerę możliwość druku w trybie 1-6 pasów, skoro nie można z tego skorzystać??? Teraz okazuje się, że kupując maszynę pod konkretne druki, nie mogę tych druków wykonywać, albo mogę, ale na 12 pasów.
Jak rozumiem z waszych wpisów, na rolandach, mimakach i innych markowych, efekt bandingu przy np 6 pasach i rozdzielczosci 720x1440 dpi nie występuje i nie jest on "tak ma być" ???
Nic już teraz nie zrobię, chociaż sprzedawca zaproponował rozwiązanie w stylu "zabierzemy ploter i zwrócimy pieniądze". Można tez odbić piłeczkę i napisać, że nie po to kupuje się Ferrari, żeby jeździć po autostradach 40 km/h
Reasumując, dystrybutor wykazał się nadmiarem dobrej woli i robi co może, żeby rozwiązać problem. Teraz już wiadomo, że dla producenta to nie jest problem i nie ma co rozwiązywać, bo TAK MA BYĆ! Mogę mieć żal jedynie o to, że ten dokument nie został mi udostępniony przed zakupem (czy w ogóle wtedy istniał?) i dopiero po kilku tygodniach walki sam musiałem odszukać go w necie. Może też być tak, że sprzedawca ujrzał go dopiero po moim "śledztwie"
Tak czy siak, drugiego
EPSONA SC-30610 nie kupię.