logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Premiera maszyny do klejenia główek HEAD-one na Festiwalu Marketingu

  PR 09.09.2022, przeczytano 444 razy
ilustracjastrzałka

Już po raz dziewiąty Akonda zaprasza na Festiwal Marketingu, na którym zaprezentuje nie tylko swoje flagowe produkty, ale również długo wyczekiwaną nowość - urządzenie do automatycznej produkcji główek do kalendarzy HEAD-one.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiera-maszyny-do-klejenia-glowek-head-one-na-festiwalu-marketingu,397146,artykul.html

HEAD-one to rewolucyjne urządzenie tworzące główki z wypukłością na kartonie lub tekturze z prędkością ponad 500 sztuk na godzinę. Niezwykle ważna premiera dla wszystkich zajmujących się produkcją kalendarzy trójdzielnych i doskonałe dopełnienie dla posiadaczy urządzeń takich jak CAL-one 1000 lub CAL-one mini. Na Festiwalu Marketingu HEAD-one zostanie zaprezentowana po raz pierwszy.

Nie zabraknie również urządzenia CAL-one mini - półautomatu do klejenia kalendarzy trójdzielnych. To doskonałe rozwiązanie dla średnich nakładów, które zostało skonstruowane na bazie doświadczeń z wielu lat wdrożeń pełnego automatu CAL-one 1000. To gwarancja obniżenia jednostkowego kosztu produkcji kalendarza i przyśpieszenia 3-4-krotnie realizacji kalendarzy. Maszyna wyposażona jest w podajnik, pozwalający umieścić ponad 8-centymetrowy stos blatów a maksymalna długość blatu oraz gotowego kalendarza to 100cm.

Kolejnym prezentowanym przez Akondę urządzeniem będzie ploter tnąco-bigujący iEcho serii PK, tym razem w rozmiarze blatu roboczego 75x53cm. To maszyna przeznaczona dla branży graficznej, reklamowej i opakowaniowej, do realizacji niskich i średnich nakładów w wygodny i efektywny sposób. Każdy ploter tnąco-bigujący iEcho PK umożliwia cięcie, nacinanie, bigowanie, perforacje, znakowanie – wszystko to w obrębie jednej maszyny. Wspawana rama maszyny zapewnia stabilność, a sam ploter posiada ergonomiczną konstrukcję, estetyczną obudowę i mały rozmiar – modele iEcho PK0604 i PK0705 zajmują nie więcej niż 2m².

Nie zabraknie też TexJet echo² z oferty Akonda Tex. Zaawansowane funkcje tej drukarki zapewniają zapierającą dech w piersiach jakość, zarówno w DTG i DTF oraz bezproblemową produkcję. Dzięki TexJet® echo² łatwo stworzyć portfolio wykraczające poza koszulki - niestandardowe bluzy z kapturem, spersonalizowane buty, ręczniki - to praktycznie nieskończone możliwości w zakresie odzieży! Drukarka zapewnia doskonałe rezultaty druku, prostą obsługę i konserwację, doskonałą wydajność i szybki zwrot z inwestycji a co najważniejsze, maszynę można dostosować do swoich potrzeb łącząc technologię DTG z DTF.

- Nie możemy doczekać się spotkań z Gośćmi Festiwalu, nie tylko przecież prezentujemy nasze maszyny, ale również lub przede wszystkim poznajemy potrzeby naszych Klientów. Premiera urządzenia do automatycznej produkcji główek jest zresztą odpowiedzią na te potrzeby i jak zawsze dążymy do wsparcia w automatyzacji procesów poligraficznych - zaprasza Dominik Szulim, współwłaściciel firmy Akonda i Akonda Tex. Maszyny będzie można obejrzeć w hali numer 3, na stoisku A4 w dniach 14-15 września.

Źródło: AKONDA S.C.


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Premiera sztancy rotacyjnej Iecho MCT
Nowe rozwiązanie z portfolio iEcho – sztanca rotacyjna MCT to wysokowydajne urządzenie do wycinania, nacinania i bigowania, pracujące w oparciu o wykrojnik zamontowany na cylindrze magnetycznym. Jest to idealne rozwiązanie do średnio- i wysokonakładowej produkcji naklejek, pudełek, etykiet czy kart z nieregularnymi kształtami. Maszyna swoją europejską premierę miała na...
Eticod i API Folie Polska: kompleksowa współpraca przy wdrożeniu technologii hot stampingu
W ostatnim czasie w drukarni Eticod z Katowic, specjalizującej się w produkcji różnego rodzaju etykiet (także wysoko uszlachetnionych), wdrożona została technologia tłoczenia folią na gorąco. W tym celu w 1. połowie roku uruchomione zostało pracujące w trybie off-line urządzenie do hot stampingu. Wówczas też rozpoczęły się testy folii i wszechstronne szkolenia dla osób...
Sinajet 0604MT w Poligrafii Małopolskiej
Ploter tnący to kolejna inwestycja nowosądeckiej drukarni Poligrafia Małopolska w rozbudowę własnego parku maszynowego. Grafmasz tym samym wdrożył kolejny ploter tnąco-bigujący 0604 MT. Instalacja miała miejsce w drugim kwartale 2022 roku.
Mimo niespokojnej sytuacji gospodarczej koncern Koenig & Bauer dzięki dobremu udanemu kwartałowi znajduje się na ścieżce wzrostu. Podobnie jak wiele przedsiębiorstw produkcyjnych, Koenig & Bauer wciąż znajduje się w sytuacji, w której z jednej strony ma do czynienia z wysokim portfelem zamówień, a z drugiej z wpływem wielu negatywnych czynników zewnętrznych, głównie po stronie...
Wytrzymałe etykiety z technologią Mark Andy – w odpowiedzi na zmiany klimatyczne
Podstawowe funkcje etykiet to dekorowanie produktu i dostarczanie konsumentom informacji na jego temat: od półek supermarketu, poprzez apteki czy systemy logistyczne, po różne sektory transportu. Dlatego tak ważna jest możliwość wykorzystania ich w różnych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości. Zdaniem firmy Mark Andy, rosnące oczekiwania, a...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764