logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Premiera maszyny do klejenia główek HEAD-one na Festiwalu Marketingu

  PR 09.09.2022, przeczytano 739 razy
ilustracjastrzałka

Już po raz dziewiąty Akonda zaprasza na Festiwal Marketingu, na którym zaprezentuje nie tylko swoje flagowe produkty, ale również długo wyczekiwaną nowość - urządzenie do automatycznej produkcji główek do kalendarzy HEAD-one.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiera-maszyny-do-klejenia-glowek-head-one-na-festiwalu-marketingu,397146,artykul.html

HEAD-one to rewolucyjne urządzenie tworzące główki z wypukłością na kartonie lub tekturze z prędkością ponad 500 sztuk na godzinę. Niezwykle ważna premiera dla wszystkich zajmujących się produkcją kalendarzy trójdzielnych i doskonałe dopełnienie dla posiadaczy urządzeń takich jak CAL-one 1000 lub CAL-one mini. Na Festiwalu Marketingu HEAD-one zostanie zaprezentowana po raz pierwszy.

Nie zabraknie również urządzenia CAL-one mini - półautomatu do klejenia kalendarzy trójdzielnych. To doskonałe rozwiązanie dla średnich nakładów, które zostało skonstruowane na bazie doświadczeń z wielu lat wdrożeń pełnego automatu CAL-one 1000. To gwarancja obniżenia jednostkowego kosztu produkcji kalendarza i przyśpieszenia 3-4-krotnie realizacji kalendarzy. Maszyna wyposażona jest w podajnik, pozwalający umieścić ponad 8-centymetrowy stos blatów a maksymalna długość blatu oraz gotowego kalendarza to 100cm.

Kolejnym prezentowanym przez Akondę urządzeniem będzie ploter tnąco-bigujący iEcho serii PK, tym razem w rozmiarze blatu roboczego 75x53cm. To maszyna przeznaczona dla branży graficznej, reklamowej i opakowaniowej, do realizacji niskich i średnich nakładów w wygodny i efektywny sposób. Każdy ploter tnąco-bigujący iEcho PK umożliwia cięcie, nacinanie, bigowanie, perforacje, znakowanie – wszystko to w obrębie jednej maszyny. Wspawana rama maszyny zapewnia stabilność, a sam ploter posiada ergonomiczną konstrukcję, estetyczną obudowę i mały rozmiar – modele iEcho PK0604 i PK0705 zajmują nie więcej niż 2m².

Nie zabraknie też TexJet echo² z oferty Akonda Tex. Zaawansowane funkcje tej drukarki zapewniają zapierającą dech w piersiach jakość, zarówno w DTG i DTF oraz bezproblemową produkcję. Dzięki TexJet® echo² łatwo stworzyć portfolio wykraczające poza koszulki - niestandardowe bluzy z kapturem, spersonalizowane buty, ręczniki - to praktycznie nieskończone możliwości w zakresie odzieży! Drukarka zapewnia doskonałe rezultaty druku, prostą obsługę i konserwację, doskonałą wydajność i szybki zwrot z inwestycji a co najważniejsze, maszynę można dostosować do swoich potrzeb łącząc technologię DTG z DTF.

- Nie możemy doczekać się spotkań z Gośćmi Festiwalu, nie tylko przecież prezentujemy nasze maszyny, ale również lub przede wszystkim poznajemy potrzeby naszych Klientów. Premiera urządzenia do automatycznej produkcji główek jest zresztą odpowiedzią na te potrzeby i jak zawsze dążymy do wsparcia w automatyzacji procesów poligraficznych - zaprasza Dominik Szulim, współwłaściciel firmy Akonda i Akonda Tex. Maszyny będzie można obejrzeć w hali numer 3, na stoisku A4 w dniach 14-15 września.

Źródło: AKONDA S.C.


brak ikonki
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

LFP Industrial Solutions zaprasza na trzecią już edycję Dni Otwartych, która odbędzie się w dniach 14 i 15 czerwca w siedzibie firmy. Wydarzenie to jest niepowtarzalną okazją dla wszystkich przedstawicieli drukarń zainteresowanych zakupem innowacyjnych urządzeń drukujących cyfrowo czy też dla osób, które myślą o nabyciu plotera tnąco-frezującego.
Podniebna premiera Canon Colorado M podczas Air Show
Już 29 maja rozpocznie się seria pokazów lotniczych połączonych z prezentacją najnowszych osiągnięć technologicznych w druku. Organizatorem jest Smart LFP wraz z firmą Canon.
Canon poszerza wiodącą na świecie serię ploterów płaskich Arizona o serię Arizona 1300 z technologią Flow
Canon wprowadza dwa nowe modele z serii urządzeń Arizona 1300: GTF i XTF. Są one wyposażone w wielokrotnie nagradzaną technologię FLOW – innowacyjny bezstrefowy system próżniowy, który ułatwia obsługę nośników.
Mark Andy Print Products: stała rozbudowa portfolio produktowego
Mark Andy Print Products (MAPP) to stworzony przed dziesięcioma latami strategiczny odział Mark Andy oferujący – w zamyśle kierownictwa firmy – kompleksowe rozwiązania dla branży etykietowej, uwzględniające m.in. sprzęt, materiały eksploatacyjne, a także usługi serwisowe i konsultingowe. Jak podkreśla północnoamerykański producent, MAPP jest obecnie...
Canon wprowadza neutralne węglowo papiery wielkoformatowe dla branży AECM
Canon Europe ogłosił wprowadzenie na rynek Red Label Zero FSC i Recycled White Zero FSC, czyli pierwszych wielkoformatowych papierów o neutralnym bilansie węglowym, przeznaczonych dla branży architektonicznej, budowlanej i produkcyjnej (AECM). Oba produkty posiadają certyfikat FSC (FSC-C008945) i są w pełni neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764