logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Reklama360: dobrze wyeksponowani wystawcy

   22.07.2015, przeczytano 1202 razy
ilustracjastrzałka
Edycja 2014

Już teraz możemy powiedzieć, że będzie to jedna z najbardziej kolorowych spośród imprez dla profesjonalistów organizowana na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Między 29 września a 1 października 2015 przyjadą do Poznania firmy mające w swej ofercie produkty i rozwiązania szyte na miarę potrzeb różnych branż.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/reklama360%3A-dobrze-wyeksponowani-wystawcy,25490,artykul.html

Rozwiązania IT i sprzęt dużego formatu

Ekspozycja została przygotowana tak, by na stoiska poszczególnych wystawców trafili właściwi zwiedzający. Podzielona została na 5 stref tematycznych, które uwypuklą takie produkty i rozwiązania, jak między innymi mobilne systemy prezentacji wizualnej, nowatorskie projekty medialne dla branży IT, multidrukarnia online, bank zdjęć, grafik, klipów wideo i plików audio. 

Podczas targów będzie można zapoznać się także z systemami do prezentacji wyrobów – ekspozytorami reklamowymi, nośnikami reklamowymi takimi, jak parasole, namioty, banery i flagi, a także akcesoriami wyposażenia domu i przydatnych w rekreacji. Zwiedzający znajdą również rozwiązania do wyginania liter przestrzennych i dla usprawnienia produkcji nietypowych logotypów, sprzęt typu frezarki CNC i rozwiązania do cięcia nożami, plotery termiczne, strunowe, frezujące i laserowe oraz systemy nawilżania powietrza.

Tasting & Fashion – duet doskonały

Podczas targów będziemy mogli wybierać spośród różnych rodzajów etui i pokrowców do urządzeń mobilnych z możliwością personalizacji, wyrobów ze skór naturalnych z logotypami, klasycznej odzieży promocyjnej, sportowej, biznesowej i roboczej, dodatków do wyrobów odzieżowych, obuwniczych, kaletniczych i rymarskich oraz toreb i plecaków. Obecni będą także wystawcy z kawą w każdej możliwej formie z możliwością personalizacji paczek, z kalkomanią ceramiczną i szklarską dla zakładów zdobiących szkło i ceramikę, a także z ofertą nietypowych gadżetów i upominków.

Organizatorzy targów REKLAMA360 przygotowują każdemu z wystawców miejsce na ekspozycję w odpowiedniej strefie. A tym dziewięciu, którzy jako pierwsi prześlą wypełnione formularze zgłoszeniowe do dnia 10 sierpnia 2015, patron medialny targów – PRESS – przekaże roczną prenumeratę miesięcznika.

Targi Reklama360 objęte są patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: MTP

www.reklama360.eu

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

See&Say - zgłoszenia do 18 grudnia
Do 18 grudnia trwają zgłoszenia do przeglądu portfolio See&Say.
Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji
W dniach 14 i 15 grudnia odbędą się najbardziej kulturalne targi na Dolnym Śląsku – Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji. Wydarzenie skierowane jest do fanów i koneserów sztuki współczesnej, którzy doceniają kunszt artystów obecnego pokolenia. Strefa Targów Plakatów i Ilustracji będzie jedną z atrakcji Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 150...
Digital signage, technologia która zmienia definicję reklamy
Plakat w witrynie sklepu czy ulotki rozrzucone po ulicach to już przeszłość. Sklepy coraz częściej stawiają na zdigitalizowane formy przekazu do klienta. Jak wskazują badania, trend ten stale się rozwija, a Polacy są otwarci na jego wykorzystywanie.
Umacnianie relacji w rodzinie celem kampanii Nierozerwalni
Więzi rodzinne są przez większość badaczy wskazywane jako jeden z najważniejszych czynników chroniących przed podejmowaniem przez młodych ludzi zachowań ryzykownych – podkreśla Robert Frączek z Państwowej Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To właśnie na ich istotę zwraca uwagę kampania Nierozerwalni.
Bożonarodzeniowa iluminacja rozświetliła Piłę
Centrum Piły rozświetlone zostało tysiącami światełek. Na placach Staszica oraz Konstytucji 3 Maja pojawiła się świąteczna iluminacja, która będzie ozdobą miasta przez cały okres świąteczno-noworoczny. Uroczystego rozświetlenia dokonali Piotr Głowski, prezydent Piły oraz Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. Wykonaniem i montażem instalacji zajęła się Enea...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764