logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Reklama360 kręci się wokół wszystkich branż

   14.07.2015, przeczytano 1586 razy
ilustracjastrzałka

Wykładnik 360 to przepustka do wszystkich branż, otwierająca podwoje do nieskończonej liczby możliwości opowiedzenia historii marki, firmy, produktu, czy usługi. Taką historię, zaklętą w postać upominku reklamowego, najchętniej opowiada aż 82,93% marketerów – wskazuje IV edycja badania Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/reklama360-kreci-sie-wokol-wszystkich-branz-,25423,artykul.html

Z badania PIAP płynie optymistyczna prognoza dla całej branży reklamowej, na co wskazują deklaracje ankietowanych. Przywiązują oni większą uwagę do jakości upominków reklamowych, cena nie jest już bowiem pierwszym kryterium. Dobrą informacją jest także wzrost liczby marketerów dysponujących budżetem w przedziale 20 000-50 000 zł w stosunku do ubiegłego roku.

Skala i wieloletnie doświadczenie Międzynarodowych Targów Poznańskich  w organizowaniu imprez targowych dla różnych branż, od FMCG, przez hotelarstwo, fitness, budownictwo, aż po targi motoryzacyjne, pozwala nam na dotarcie zarówno do agencji reklamowych, ale i marketerów – przekonuje Ilona Rosiak, dyrektor projektu REKLAMA360. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkie znaczenie ma personalizacja w działaniach strategów marketingowych i jest to wspólny mianownik tegorocznej edycji, łączący wszystkie branże. Raport PIAP potwierdza zasadność organizowania eventu w formule zakładającej podział na strefy tematyczne, w których każda z tych branż będzie gospodarzem podejmującym konkretnych profesjonalistów odwiedzających targi – dodaje.

Tegoroczna edycja targów REKLAMA360 to obowiązkowa pozycja w kalendarzu agencji reklamowych i marketerów. Także ze względu na swój termin, który idealnie wpisuje się w wybór świątecznych upominków, a także plany rozpisywania budżetów na kolejny rok.

Targi objęte są patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: MTP

www.reklama360.eu

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe logo i rebranding w branży kamieniarskiej - „Jaskiniowiec”
Znana z działalności na terenie województwa śląskiego i małopolskiego uznana marka w świecie obróbki kamienia naturalnego zyskuje na nowym wizerunku. W ramach prac nad nowym wyglądem i postrzeganiem marki (także tym wcześniej wypracowywanym na rynku), brand „Jaskiniowiec” zyskał nowe logo, hasła firmowe i wdrożono nową stronę internetową.
Home Invest świętuje i maluje Przyszłość na Woli
Grupa Kapitałowa Home Invest obchodzi w tym roku jubileusz 15-lecia działalności deweloperskiej. Podsumowuje dotychczasowe osiągnięcia i przedstawia plany na przyszłość. W czerwcu br. miało miejsce uroczyste odsłonięcie muralu – Przyszłość na Woli, który został namalowany na ścianie budynku flagowej inwestycji Apartamenty Okopowa 59A w Warszawie
Motocykl Suzuki Katana w reklamie Communication Unlimited
Suzuki Katana kreuje nowe marzenia, ale przede wszystkim ożywia wspomnienia z lat 80. W styl motocykla wpisuje się jego nowa reklama, którą przygotowała agencja Communication Unlimited.
Spółka Cube Group chce wprowadzić nową jakość w systemach automatyzacji wielu kanałów marketingu. Zaakceptowana kwota dofinansowania przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wynosi 1,87 miliona złotych. Łączna wartość projektu to 3 miliony złotych.
Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus: tablety graficzne Huion
Huion, jeden z producentów urządzeń graficznych, wprowadził dziś na rynek dwa tablety piórkowe o przekątnej 21,5 cala - Kamvas 22 oraz bogatszą wersję Kamvas 22 Plus. Te dwa tablety piórkowe stanowią kolejne potwierdzenie różnorodności oferty produktowej marki Huion, która pozwala użytkownikom na dobór najbardziej odpowiedniego urządzenia w zależności od potrzeb i budżetu,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764