logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Reklama360 kręci się wokół wszystkich branż

   14.07.2015, przeczytano 1503 razy
ilustracjastrzałka

Wykładnik 360 to przepustka do wszystkich branż, otwierająca podwoje do nieskończonej liczby możliwości opowiedzenia historii marki, firmy, produktu, czy usługi. Taką historię, zaklętą w postać upominku reklamowego, najchętniej opowiada aż 82,93% marketerów – wskazuje IV edycja badania Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/reklama360-kreci-sie-wokol-wszystkich-branz-,25423,artykul.html

Z badania PIAP płynie optymistyczna prognoza dla całej branży reklamowej, na co wskazują deklaracje ankietowanych. Przywiązują oni większą uwagę do jakości upominków reklamowych, cena nie jest już bowiem pierwszym kryterium. Dobrą informacją jest także wzrost liczby marketerów dysponujących budżetem w przedziale 20 000-50 000 zł w stosunku do ubiegłego roku.

Skala i wieloletnie doświadczenie Międzynarodowych Targów Poznańskich  w organizowaniu imprez targowych dla różnych branż, od FMCG, przez hotelarstwo, fitness, budownictwo, aż po targi motoryzacyjne, pozwala nam na dotarcie zarówno do agencji reklamowych, ale i marketerów – przekonuje Ilona Rosiak, dyrektor projektu REKLAMA360. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkie znaczenie ma personalizacja w działaniach strategów marketingowych i jest to wspólny mianownik tegorocznej edycji, łączący wszystkie branże. Raport PIAP potwierdza zasadność organizowania eventu w formule zakładającej podział na strefy tematyczne, w których każda z tych branż będzie gospodarzem podejmującym konkretnych profesjonalistów odwiedzających targi – dodaje.

Tegoroczna edycja targów REKLAMA360 to obowiązkowa pozycja w kalendarzu agencji reklamowych i marketerów. Także ze względu na swój termin, który idealnie wpisuje się w wybór świątecznych upominków, a także plany rozpisywania budżetów na kolejny rok.

Targi objęte są patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: MTP

www.reklama360.eu

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ikonos: warsztaty oklejania pojazdów folią wylewaną już 12 grudnia
12 grudnia odbędzie się #27 edycja warsztatów teoretyczno-praktycznych p.t. „Aplikacje Samochodowe od A do Z”. Przez dekadę w cyklu wzięło udział już ponad 1000 osób.
Kampania Netflix i Canal+ od Havas Warsaw
We wtorek, 3 grudnia ruszyła kampania reklamowa ogłaszająca współpracę serwisu Netflix oraz Platformy CANAL+. Za pomysł kreatywny oraz realizację kampanii tradycyjnie odpowiedzialna jest agencja Havas Warsaw.
Do bazy nośników objętych badaniem Outdoor Track przyłączono 6767 nośników należących do firmy Channel Poland. Dzięki temu organizowane przez Instytut Badań Outdooru badanie obejmuje już ponad 44 tys. powierzchni reklamowych z dziesięciu największych aglomeracji.
AMS poszerza ofertę kontentową serwisu Cityinfo
Towarzystwo Ekonomistów Polskich (TEP) i AMS nawiązały współpracę, tworząc fiszki ekonomiczne - TEPiszki. Cykl edukacyjny ukaże się w nowo powstałym dziale ekonomia w serwisie Cityinfo na cyfrowych nośnikach AMS.
Świąteczny prezent dla dziecka kupimy online, za nie więcej niż 250 zł
Zgodnie z wynikami badania agencji SW Research na zlecenie marki dziecięcej Endo, niemal połowa ankietowanych rodziców dokonuje zakupu prezentów świątecznych w internecie. Galerie handlowe wybiera w tym celu 30 proc. respondentów. Aż 40 proc. ankietowanych rodziców kieruje się przy wyborze upominków przede wszystkim ich użytecznością, na markę...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764