WIADOMOŚCI

Remacongress 2018: Bieniek, Korzeniowski, Malajkat

redakcja   13.01.2018, przeczytano 368 razy
ilustracjastrzałka

Targi RemaDays Warsaw są doskonałą okazją do poszerzania i zdobywania swojej wiedzy branżowej. Podczas najbliższej edycji w dniach od 7 do 9 lutego 2018 roku organizator przygotował dla Państwa cykl prelekcji prowadzony przez ekspertów, którzy na pewno Państwa zainspirują.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/remacongress-2018:-bieniek,-korzeniowski,-malajkat,35104,artykul.html

W ramach RemaCongress swoje prelekcje wygłoszą zaproszeni goście:

  • Generał Mieczysław Bieniek przedstawi temat: Budowanie silnej kultury organizacyjnej: misja, wizja i wartości firmy a znany aktor filmowy i teatralny

  • Czterokrotny mistrz olimpijski Robert Korzeniowski opowie jak kroczyć Od zwycięstwa do mistrzostwa czyli o dylematach w drodze na Olimp.

  • Wojciech Malajkat zaprezentuje Profesjonalne wystąpienia publiczne, techniki aktorskie oraz indywidualne podejście do różnych typów odbiorców.


Szczegóły wraz informacją o rejestracji na te wydarzenia, cenach biletów oraz formularzem zgłoszeniowym znajdziecie Państwo na stronie remadays.com w zakładce RemaCongress w dziale dla Zwiedzających.

Organizator zachęca również do udziału w ogólnodostępnych, bezpłatnych prelekcjach. Tematyka wystąpień jest urozmaicona. Wykłady będą poświęcone zarówno branży reklamowej jak i poligraficznej. Prelekcje podczas RemaCongress powinny być obowiązkowym punktem na targach RemaDays dla handlowców, managerów oraz pracowników przedsiębiorstw uczestniczących w targach.

Targi RemaDays Warsaw 2018 objęte są patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: GJC Inter Media

Raporty Signs.pl
    logo RemaDays
WIĘCEJ
R E K L A M A

Komentarze

 
wtorek 23.01.2018, 111 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone