logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Roland DG wprowadza nowy wielkoformatowy ploter płaski UV

  PR 20.03.2023, przeczytano 568 razy
ilustracja

Roland DG ogłasza dzisiaj wprowadzenie na rynek nowego, wysokonakładowego i niezawodnego wielkoformatowego plotera płaskiego UV, EU-1000MF. Ploter został zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu przy niezrównanej wydajności, wszechstronności i niezawodności, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/roland-dg-wprowadza-nowy-wielkoformatowy-ploter-plaski-uv,399354,artykul.html

Dzięki możliwości drukowania żywych i szczegółowych grafik bezpośrednio na szerokiej gamie sztywnych i elastycznych podłoży, EU-1000MF pozwala dostawcom usług poligraficznych zmaksymalizować swoje możliwości i zyski. Cechy i funkcje plotera EU-1000MF sprawiają, że jest on idealny do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do tworzenia szyldów, wystaw, dekoracji wnętrz i produktów specjalnych. Ploter, pierwotnie opracowany z myślą o konkretnych rynkach wzrostowych, został wprowadzony dziś na rynek w regionie EMEA ze względu na rosnące zapotrzebowanie na niego i najlepszy stosunek ceny do wydajności w swojej kategorii.

Seria EU-1000MF została zaprojektowana z myślą o pełnym wykorzystaniu specjalnie opracowanych przez Roland DG atramentów UV E-US z certyfikatem GREENGUARD Gold, które zostały zaprojektowane specjalnie dla tego plotera. Zapewniają one oszałamiające wyniki graficzne przy niższych kosztach w porównaniu z innymi atramentami UV do ploterów UV. Te ekonomiczne atramenty o wysokiej gęstości wydobywają to, co najlepsze w ploterze UE-1000MF, tworząc niesamowite wydruki. Dostępny w szerokiej gamie konfiguracji atramentów, w tym w z bielą o wysokim kryciu i lakierem - EU-1000MF ułatwia włączenie uderzających efektów tekstur i efektów 3D do druków.

Ploter optymalizuje wydajność, aby dopasować ją do współczesnych potrzeb w zakresie drukowania. Zawiera on innowacyjne technologie, najwyższej klasy podzespoły i szereg zaawansowanych funkcji, które optymalizują wydajność, przyspieszają przepływ pracy i zapewniają bezpieczną obsługę. Użytkownicy mają do wyboru sześć lub cztery głowice drukujące w układzie dwurzędowym z przesunięciem.

- Wprowadzając nową wersję plotera EU-1000MF, firma Roland DG oferuje klientom dokładnie to, o co prosili, zaawansowane, wysokonakładowe urządzenie drukujące UV w przystępnej cenie – powiedział Paul Willems, Dyrektor ds. Zarządzania Produktem i Rozwoju w Roland DG EMEA. - Ploter EU-1000MF i przystępne cenowo atramenty E-US umożliwią użytkownikom tworzenie wyników korzystnych dla klienta, poszerzanie oferty produktów oraz podniesienie wydajności i zysków na zupełnie nowy poziom.

Aby zapewnić precyzyjne drukowanie, ploter EU-1000MF jest wyposażony w czterostrefowy elektroniczny stół podciśnieniowy, który automatycznie dodaje zasysanie powietrza i podtrzymywanie w celu maksymalizacji stabilności nośnika. Spójne rozmieszczenie płyt i paneli jest zapewnione przez bolce wyrównania materiału, które pojawiają się po naciśnięciu przycisku w celu automatycznego wyrównania druku z punktem źródłowym.

Użytkownicy docenią również oprogramowanie SAi Flexiprint Plus Roland DG Edition dołączone do plotera EU-1000MF. Ten zaawansowany i łatwy w użyciu procesor RIP zawiera biblioteki Pantone, kafelkowanie, intuicyjne skalowanie i przycinanie, a także wiele dodatkowych narzędzi i cech, które poprawiają jakość druku, użyteczność i możliwości produkcyjne.

Źródło: Roland DG

www.rolanddg.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku, przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak niezmiennie opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
Binance w kampanii promocyjnej chce rozdawać dolary
Binance, największa na świecie giełda kryptowalut i ekosystem blockchain, rozpoczęła nowa kampanię promocyjną o nazwie "Krypto jest lepsze z Binance". W ramach kampanii zostanie zaprezentowanych dziesięć historii użytkowników Binance z całego świata, którzy wykorzystali platformę i kryptowaluty, aby poprawić jakość swojego życia. Częścią kampanii są także dwa...
„Dom” w świątecznej reklamie Allegro
“Dom” to świąteczna opowieść o miłości i rodzinie. Allegro w tegorocznej kampanii porusza temat mijającego czasu i tego jak wpływa on na relacje z bliskimi.
„Praska Ślizgawka” w świątecznej kampanii Pepsi
Najbardziej wyjątkowe lodowisko na mapie Warszawy – „Praska Ślizgawka Konesera” – już od 2 grudnia zaprasza wszystkich miłośników piruetów do wspólnej zabawy. Partnerem lodowiska po raz kolejny została marka Pepsi. Zimowa atrakcja Centrum Praskiego Koneser będzie dostępna niemal codziennie, od rana do późnego wieczora. Po spełnieniu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764