logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Maspex: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 204

Nowa grupa komunikacji marketingowej – Creative Brand Stories – skupia trzy agencje o specjalizacjach obejmujących komplementarne obszary komunikacji marketingowej. Jej celem jest dostarczanie marketerom kompleksowych rozwiązań w ramach experiential marketingu. Creative Brand Stories integruje w sobie kompetencje firm: Bossa Nova Events – od ponad 16 lat działającej w obszarze event marketingu, Box of Stories – branded gifts agency oferującej kreatywne wysyłki, powstałej w okresie pandemii, oraz Eco Stories – specjalizującej się w kreowaniu ekologicznych wydarzeń i inicjatyw.

22.09.2023 | przeczytano: 164 razy
Największy mural w Polsce powstał na ścianie zakładu Agros Nova w Łowiczu

Ma 3,5 tys. m2, pochłania zanieczyszczenia i uatrakcyjnia okolicę. Największy w Polsce, ekologiczny mural powstał na ścianie zakładu Agros Nova w Łowiczu. Jego motywem są łowickie krajobrazy i elementy związane z kulturą regionu. Nie brakuje również nawiązań do działalności przedsiębiorstwa – w szczególności do pomidorów i truskawek, które są przetwarzane w zakładzie. Powstanie muralu wpisuje się w Strategię Zrównoważonego Rozwoju 2030 Grupy Maspex, która wyznacza kierunki działań w 5. obszarach: ekologii, innowacjach, środowisku pracy, otoczeniu społecznym i biznesowym oraz zdrowym stylu życia.

20.09.2023 | przeczytano: 241 razy

Maspex, planując multibrandowy, kulinarny kanał na TikToku, na drodze przetargu, zdecydował o podjęciu współpracy z agencją Space Cat Industries. Agencja odpowiada za strategię, kreację, produkcję, relacje z influencerami oraz moderację profilu Uwielbiam.pl.

21.08.2023 | przeczytano: 224 razy
Youtube Works Awards po raz trzeci wyróżni najlepsze kampanie wideo w Polsce

Startują zgłoszenia do trzeciej polskiej edycji YouTube Works Awards. Konkurs, organizowany przez Google w partnerstwie z Kantarem, nagrodzi najbardziej kreatywne i efektywne kampanie na YouTube. Zgłoszenia są bezpłatne i trwają do 15 września br.

02.08.2023 | przeczytano: 556 razy

ALCALIA SUPERWATER z grupy Maspex poszerzyła portfolio klientów agencji Mint Media. To owoc sukcesów i kolejna współpraca obu firm — wcześniejsze realizacje dotyczyły marek Kubuś, Decomorreno, Włocławek, Kotlin, Lubella oraz Puchatek. Agencja cieszy się zaufaniem Grupy Maspex i profesjonalnie wywiązuje się z powierzanych zadań.

01.08.2023 | przeczytano: 410 razy
Awanse w Amplifi

W Amplifi mają miejsce dwa kluczowe awanse. Dorota Przybyłek objęła stanowisko Head of Products, z kolei Marcin Rzeźnik awansował na Head of Multiscreen Investments. Dorota w nowej roli odpowiada za rozwój portfolio produktów własnych dentsu z palety Infinity+ oraz Inventory Media oraz za rozwój oferty green mediowej we współpracy z partnerami mediowymi. Do obowiązków Marcina należy prowadzenie negocjacji z zakresu Multiscreen (TV, VoD) dla klientów z portfolio całego dentsu oraz zarządzanie zespołem w składzie Bartłomiej Marczak i Maciej Kutera (obaj na stanowiskach – Multiscreen Investment Manager).

10.07.2023 | przeczytano: 303 razy
Dorota Przybyłek i Marcin Rzeźnik awansują w strukturach Amplifi

W Amplifi (dentsu Polska) mają miejsce dwa kluczowe awanse. Dorota Przybyłek objęła stanowisko Head of Products, z kolei Marcin Rzeźnik awansował na Head of Multiscreen Investments. Dorota w nowej roli odpowiada za rozwój portfolio produktów własnych dentsu z palety Infinity+ oraz Inventory Media oraz za rozwój oferty green mediowej we współpracy z partnerami mediowymi. Do obowiązków Marcina należy prowadzenie negocjacji z zakresu Multiscreen (TV, VoD) dla klientów z portfolio całego dentsu oraz zarządzanie zespołem w składzie Bartłomiej Marczak i Maciej Kutera (obaj na stanowiskach – Multiscreen Investment Manager).

04.07.2023 | przeczytano: 499 razy
Marka Soplica wystartowała z aktywacją konsumencką autorstwa agencji Os3

Marka Soplica ruszyła z letnią aktywacją konsumencką. Działania przygotowane przez agencję oS3 mają na celu komunikację konkursu z wyjątkowymi nagrodami oraz plebiscytu na smak lata Soplicy.

03.07.2023 | przeczytano: 528 razy
Artykuły z cyklu Portfolio
Agencja Adheads zmienia identyfikację wizualną i uspójnia nazewnictwo

Odpowiadając na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku, agencja opracowała nową identyfikację wizualną zgodną z nową strategią komunikacji wyrażoną w angielskim claimie „thinking ahead”. To krótkie zdanie wyraża ambicje zarówno strategii rozwoju, jak i osobowości zespołu, który tworzy Adheads.

28.06.2023 | przeczytano: 522 razy
Magdalena Michałek-Mudło wraca do agencji Green Parrot

Magdalena Michałek - Mudło wróciła do zespołu agencji marketingowej Green Parrot po 4 latach przerwy. Jako Social Media Team Leaderka będzie zarządzać działem specjalistów od mediów społecznościowych. Wcześniej pracowała m.in. dla 1000ideas i TBWA/Worldwide.

19.05.2023 | przeczytano: 468 razy
1 2 3
Strona 1/21 (artykułów: 204)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764