logo
WIADOMOŚCI

Targi PSI ponownie partnerem Festiwal Druku

jacekra   11.06.2015, przeczytano 908 razy

PSI - największa platforma łącząca branże artykułów promocyjnych w Europie ponownie dołączyła do partnerów Festiwalu Druku (pełna nazwa Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/targi-psi-ponownie-partnerem-festiwal-druku,25128,artykul.html

Targi PSI w Düsseldorfie są największym miejscem spotkań branży artykułów promocyjnych w Europie. Około 16000 agencji i dystrybutorów z ponad 80 krajów spotyka się co roku z około 1000 producentów i importerów z ponad 35 krajów. Mające swoją odsłonę w styczniu targi, to najbardziej kompleksowa platforma obejmująca najświeższe trendy branżowe, premiery produktowe, konferencje i warsztaty edukacyjne.

W 2016 roku, ten wiodący europejski organizator targów branży produktów promocyjnych położy silny nacisk na kwestie zrównoważonego rozwoju i transferu wiedzy. Kluczowym tematem będą także tkaniny. Od 13 do 15 stycznia 2016 r. w Düsseldorfie spotkają się dystrybutorzy i producenci artykułów promocyjnych,specjaliści od marketingu, agencje, usługodawcy i specjalistów z branży tekstylnej.

W tym momencie, prawie 70 procent powierzchni wystawienniczej jest już zarezerwowane, a ponad połowa wystawców to firmy zagraniczne. Wśród tych, którzy już zarezerwowali miejsca są m. in. Lensen Toppoint, Mid Ocean Brands, Lediberg, Victorinox, Brunnen, koziol i Troika. 

Sprzedaż biletów na targi PSI rozpoczęła się 1 czerwca w 2015 roku. Bilet można kupić tutaj.

Festiwal Druku objęty jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: Festiwal Druku

www.festiwaldruku.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Zjazd Reklamy 2018: Seanse z Multikinem na stoku narciarskim
Od 8 do 11 marca w Zakopanem odbędzie się Zjazd Reklamy – coroczna impreza branży reklamowej. W tym roku za cykl wydarzeń towarzyszących odpowiada Multikino Media – sponsor strategiczny. Główną atrakcją będzie wyjątkowe kino na stoku narciarskim, prezentujące szeroki repertuar filmowy – w tym także przedpremierowo komedię „Kobieta sukcesu”.
„Kupuj z głową
Rusza kolejna kampania telewizyjna największego serwisu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Tym razem Otomoto stawia na edukację i wsparcie dla tych, którzy planują kupić auto.
Grześki z kolejną kampanią reklamową
Kampania wspiera najpopularniejszy wariant smakowy z oferty marki (Grześki kakaowe w czekoladzie 36 g) i najnowsze propozycje: Grześki Tyci (Grześki Tyci w czekoladzie deserowej 140 g, Grześki Tyci w czekoladzie mlecznej 140 g). Hasło „Tyci, ale dzielny! Bo łatwo się podzielisz” podkreśla charakter Grześków Tyci – mini wafelki zapewniają chwile beztroskiej przyjemności i są idealne do d...
Zima na trawie z Żubrówką
K2 startuje z kolejną, sezonową aktywacją konsumencką dla Żubrówki Bison Grass. Wódka ta jest jedną z pięciu obsługiwanych przez agencję marek, należących do koncernu CEDC International.
Radzka i Poszukiwacz w filmie Plusha „Abonament na miłość
W mediach społecznościowych marki Plush można zobaczyć trailer komedii romantycznej „Abonament na miłość". Film, który premierę miał 14 lutego, ma już ponad 120 tysięcy wyświetleń, a w główne role wcielają się w nim znani youtuberzy Radzka oraz Poszukiwacz.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone