logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Via Color zaprasza na targi Remadays 2020

  PR 21.01.2020, przeczytano 188 razy

Via Color odlicza dni do największych targów branży reklamy i poligrafii – RemaDays 2020. W dniach 12 – 14 lutego, już po raz kolejny, odwiedzający będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami firmy w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/via-color-zaprasza-na-targi-remadays-2020,385394,artykul.html

Podczas targów będzie można zapoznać się z kompleksową ofertą dostawcy, który specjalizuje się w sprzedaży, serwisie oraz doradztwie w zakresie wielkoformatowych systemów druku cyfrowego. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży wielkiego formatu i reklamy, Via Color może zaoferować najwyższą jakość oraz profesjonalizm w doborze odpowiednich rozwiązań zgodnych z oczekiwaniami klienta.

Podczas targów zaprezentujemy flagowe urządzenia z naszego portfolio: plotery Pegasus AXIS 6090, Pegasus REX 6040 oraz Pegasus FOX A4. W planach mamy również dwie premiery targowe – po raz pierwszy zaprezentujemy dwie nowe drukarki UV. Doświadczony zespół specjalistów będzie czekał na wszystkich zainteresowanych naszymi maszynami na stoisku N11 w Hali F – zaprasza Kacper Ragus, product manager w Via Color.

Czołowe plotery dostawcy prezentowane na targach to absolutny „mush have” branży reklamowej i poligraficznej. Pegasus AXIS 6090, Pegasus REX 6040 oraz Pegasus FOX A4 to kompaktowe maszyny, które idealnie zaspokoją potrzeby każdej agencji reklamowej. AXIS to mała, stołowa drukarka UV do gadżetów reklamowych, drobnych przedmiotów i grafik o rozmiarach 60cm x 90cm. Pegasus REX z kolei sprawdzi się doskonale do druku materiałów płaskich oraz do butelek i kubków, a Pegasus FOX A4 to uniwersalne narzędzie dedykowane drobnym gadżetom reklamowym czy etui telefonów komórkowych.

Wedle informacji organizatora, Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to jedno z największych wydarzeń targowych branży reklamowej na świecie. Podczas imprezy, która organizowana jest od 2005 r., w trakcie trzech dni na powierzchni ponad 35 000 m2, spotykają się przedstawiciele branży z całego świata. Ostatnia edycja przyciągnęła 810 wystawców i 21 112 zwiedzających, w tym 3500 z zagranicy.

Źródło: Via Color Pegasus

www.viacolor.pl


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: PegasusUSA

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ploterowe Dni Otwarte Atrium w Warszawie już 27 maja
W maju i czerwcu Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Dni Otwarte, organizowane we wszystkich polskich oddziałach firmy. Uczestnicy, będą mogli zobaczyć m.in. kilka najciekawszych urządzeń do druku wielkoformatowego firmy Mutoh.
Bezpłatne szkolenie online: Projektowanie w NX do druku 3D z żywic fotopolimerowych
CadXpert oraz GM System zapraszają na ostatnie szkolenie online z cyklu "Projektowanie w NX do druku 3D". Webinarium odbędzie się 27 maja o godz. 11 i będzie poświęcone zagadnieniom modelowania do druku z żywic fotopolimerowych.
Sieć sklepów ALDI wraz z agencją Scholz&Friends Warszawa uruchomiła ogólnopolską akcję „Doceniam, dziękuję!”, której celem jest wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, pracowników sklepów, listonoszy, kurierów i wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.
OSM Piątnica rozstrzygnęła przetarg na digitalową obsługę mediową swoich produktów. Do długoterminowej współpracy wybrano agencję mediową Starcom, która od maja odpowiadać będzie za działania digital dla wszystkich kategorii produktowych OSM Piątnica.
Branża targowa chce ruszyć w połowie sierpnia
Już w lutym zaczęto odwoływać imprezy targowe w całej Europie. Od dwóch miesięcy branża stoi. Związane z nią firmy mają praktycznie takie same szanse uzyskania pomocy jak przedstawiciele innych działów gospodarki, mniej dotkniętych skutkami pandemii lub mających możliwość przynajmniej częściowej aktywności poprzez pracę zdalną. – Chcielibyśmy prosić...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764