logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Zakłady Artystyczne ART z maszynami OKI na Remadays

  PR 23.02.2017, przeczytano 503 razy
ilustracjastrzałka

Dostarczająca od 25 lat rozwiązania dla branży poligraficznej firma Zakłady Artystyczne ART (dystrybutor m.in. OKI, JUST Normlicht czy GL Optic) wzięła po raz kolejny udział w targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw, które odbywały się w Nadarzynie koło Warszawy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zaklady-artystyczne-art-z-maszynami-oki--na-remadays,31563,artykul.html

Impreza okazała się dla niej dużym sukcesem - zainteresowanie prezentowanymi na jej stoisku najnowszymi maszynami drukującymi OKI – modelami Pro9541 i Pro 9542 - było bardzo duże, m.in. za sprawą wysokiej jakości wydruków (wykonywanych na papierach dostarczonych przez firmę Antalis), a także doświadczenia jej właściciela – Sławomira Wojtasia, od ponad 40 lat związanego z branżą poligraficzną, który w sposób przejrzysty przedstawiał możliwości urządzeń gościom odwiedzającym stoisko. Wszystko to sprawiło, że firma już podczas samych targów sprzedała kilka maszyn, rozpoczęła też szereg rozmów handlowych z potencjalnymi użytkownikami obu rozwiązań.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak wielu gości odwiedzających nasze stoisko zainspirowało się naszymi propozycjami - mówi Sławomir Wojtaś, właściciel Zakładów Artystycznych ART. - Z pewnością prezentowana przez nas oferta wyróżniała się spośród innych, o czym świadczy duże zainteresowanie gości przez wszystkie dni targowe. Maszyny OKI bowiem to stworzona z myślą o potrzebach branży graficznej i przemysłu kreatywnego propozycja, która również może śmiało obsługiwać procesy drukowania w biurach i instytucjach. Ważnym jest również to - na co zwracali uwagę odwiedzający nas goście - że jesteśmy znanym i sprawdzonym partnerem, co ma niemałe znaczenie przy wyborze firmy, z którą chcą współpracować. Dlatego zależało im na tym, aby rozpocząć tę współpracę z nami, a targi były ku temu doskonałą okazją. Cieszy nas fakt, że prezentowane na naszym stoisku wydruki zachwycały swoją jakością przedstawicieli obu tych sektorów, czego dowodem są nie tylko trwające niemal cały czas prezentacje, ale również sprzedane maszyny i szereg rozmów handlowych, które rozpoczęliśmy podczas tej imprezy. Przy tej okazji mogliśmy się bowiem podzielić naszą wiedzą i doświadczeniem, jakie od ponad 40 lat mamy w branży graficznej i poligraficznej, co doceniali nasi goście. Same urządzenia prezentowane przez nas oferują – obok wysokiej jakości – także wysoką prędkość drukowania, a także niższe koszty eksploatacji, a więc to wszystko, czego poszukują firmy zajmujące się tworzeniem projektów graficznych i drukowaniem.

Goście odwiedzający stoisko zwracali również uwagę na fakt, że maszyny OKI oferują elastyczność obsługi wielu nośników, co daje jeszcze szersze pole do popisu projektantom i umożliwia realizację ciekawych projektów.

- Dzięki oferowanym przez nas maszynom użytkownik może drukować prace na żądanie, wykorzystując pełną gamę kolorów procesowych z dodatkiem bieli lub przezroczystego połysku (jak w przypadku modelu Pro9541) i kolorów dodatkowych, w tym białego na ciemnym tle (jak w przypadku modelu Pro9542), na co zwracali szczególną uwagę nasi goście. Ważnym jest również fakt, że nasi klienci wraz z dostarczanym przez nas sprzętem oferującym ogromne możliwości otrzymują od nas wiedzę na temat procesów związanych z drukowaniem na tych maszynach. Nasze wieloletnie doświadczenie, w przeciwieństwie do firm o wiele młodszych, które sprzedają podobne maszyny, pozwala nam bowiem na dodawanie do kontraktu, związanego ze sprzedażą wartości dodanej, jaką jest nasza profesjonalna pomoc – mówi Sławomir Wojtaś.

Warto podkreślić, że drukarki OKI umożliwiają wysokiej jakości wydruki na szerokiej gamie podłoży. - Proces, który wcześniej mógł być osiągnięty tylko poprzez zastosowanie drogiego sprzętu cyfrowego lub offsetowego teraz - dzięki OKI - staje się dostępny od ręki i atrakcyjny kosztowo, nawet dla niskich nakładów, dlatego spotkał się z tak pozytywnym przyjęciem na tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw – podkreśla Sławomir Wojtaś.

Warto wspomnieć, że prezentowane drukarki są w pełni kompatybilne z serwerem EFI Fiery XF 6.0, który umożliwia zarządzanie kolorami, w tym kolorami CMYK i dodatkowymi, optymalizując ich głębie i jakość (jak w przypadku Pro 9541), a także białym i kolorami dodatkowymi – także białym na ciemnym tle (jak w modelu Pro9542). Rozdzielczość, jaką gwarantują urządzenia to 1200 x 1200 dpi, a wielopoziomowa technologia druku ProQ zastosowana w maszynach – jak deklaruje producent – wręcz „ożywia” kolory na wydrukach. Co ciekawe – we wrześniu w ofercie OKI znajdzie się także kolor srebrny i złoty.

- Dla odwiedzających nas gości jeszcze jeden fakt miał ogromne znaczenie – oba urządzenia zapewniają użytkownikom znacznie niższe koszty użytkowania w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na atrakcyjną cenę, a także dzięki wyjątkowo wysokiej wydajności pojemników z tonerem  i bębnów. To niemałe znaczenie dla firm poszukujących niedrogich, a jednocześnie technologicznie zaawansowanych rozwiązań. Dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami również po targach – zarówno tych, których zainspirowaliśmy podczas samej imprezy, jak również tych, którym nie udało się dotrzeć do Nadarzyna.


Źródło: Sławomir Wojtaś, Zakłady Artystyczne Art

www.art.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mogik or magic? Motion Design Conference 2020
Gwiazdy motion designu tworzące czołówki do seriali Netfliksa czy HBO. Najważniejsi twórcy minionego roku z całego świata. Firmy produkujące oprogramowanie 3d oraz sprzęt dla motion designerów. To wszystko w ciągu dwóch dni konferencji i kreatywnych spotkań Auli Artis w Poznaniu.
Stratasys J8 – zaawansowane drukarki 3D
Technologia PolyJet jako jedyna metoda wytwarzania pozwala na wykonanie elementów z wielu materiałów i kolorów w jednym procesie. Drukarki 3D Stratasys J8 Series mogą drukować prototypy wyglądające dokładnie jak produkt końcowy. Dają niesamowite efekty wykończenia modelu, wyjątkową gładkość powierzchni i precyzję druku z warstwą o wysokości zaledwie 14 mikrometrów.
Saloniki Kolportera są jednym z partnerów akcji „2 miliony Grześków do wygrania”. Klienci mogą korzystać z tej promocji aż do 30 kwietnia br.
Rusza nabór na 12. Bella Skyway Festival
To już pewne – 12. Bella Skyway Festival odbędzie się w dniach 18–23 sierpnia 2020 roku. Ponownie toruński zespół staromiejski rozbłyśnie magicznym blaskiem, a wszystko pod hasłem „Elementarne cząstki wolności”. Właśnie rozpoczyna się nabór, w ramach którego artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje i interaktywne świetlne działania. Warto się...
Odpowiedzialny Marketing – efekty samoregulacji w obszarze reklamy żywności skierowanej do dzieci
Rada Reklamy od wielu lat stoi na straży najwyższych standardów komunikacji marketingowej.  Pomaga chronić konsumentów przed nieetycznymi i nieuczciwymi przekazami reklamowymi poprzez upowszechnianie Kodeksu Etyki Reklamy oraz nadzór nad przestrzeganiem jego zapisów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764