logo
WIADOMOŚCI

Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za maj 2017

Mateusz Zawiślak  PR 14.06.2017, przeczytano 343 razy
ilustracjastrzałka
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za maj 2017

Już po raz drugi pierwsze miejsce rankingu zajął Huawei z reklamą perfekcyjnego smartfona P10. Kolejna pozycja na podium to T-Mobile na Kartę w towarzystwie Sylwii Grzeszczak i Roberta Kędzierskiego. Trzecie miejsce przypadło Haier i Vytautas. Do rankingu weszli także Tymbark z zasadami diety cud oraz, po raz kolejny, Kuchnia Lidla.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/zestawienie-youtube-ads-leaderboard-za-maj-2017,32812,artykul.html

Podobnie jak w kwietniu zwycięzcą zestawienia został Huawei z wideo Huawei #Perfect10 in Imperfect World. Firma pokazuje, że pracuje nad tym, aby nasz nieperfekcyjny świat zbliżył się trochę bardziej do ideału dzięki wprowadzeniu na rynek smartfona P10.

Na drugim miejscu znalazła się reklama T-Mobile na kartę - To się opłaca! (Sylwia Grzeszczak i Piotr Kędzierski), w której popularny dziennikarz muzyczny wtóruje artystce w piosence do złudzenia przypominającej jeden z jej największych przebojów. Podium zamyka wyjątkowo oryginalne wideo producenta m.in. lodówek Haier i wody mineralnej Vytautas HAIER i Vytautas: wszystko w jednym filmiku!. W jednym spocie pod hasłem “Vytautas take you haier” znajdziemy... wszystko.  

Czwarte miejsce to Tymbark i Minuta dla zdrowia w reklamie 3 ZASADY DIETY CUD. Marka zaprosiła do współpracy popularnych YouTuber’ów, takich jak Klaudia Klara, Sprytne Babki i FitLovers, aby podzielili się z widzami swoimi sposobami na wysportowaną sylwetkę. W rankingu po raz kolejny znalazła się Kuchnia Lidla, tym razem z reklamą LEKKI SERNIK JAPOŃSKI. Dzięki wideo, internauci poznali łatwy sposób na przygotowanie japońskiego deseru.

Globalną listę najchętniej oglądanych reklam na YouTube można znaleźć TUTAJ.

Źródło: YouTube

www.youtube.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Serwersms.pl wraz z Google testuje RCS
Najnowszy, globalny trend w komunikacji mobilnej coraz szybciej wkracza w naszą rzeczywistość i właśnie zaczyna funkcjonować na polskim rynku. Platforma SerwerSMS.pl, jako pierwsza i jedyna firma w kraju działa razem z Google w Early Access Program testując RCS czyli Rich Communication Services. Firmy, które interesuje nowy wymiar SMS-a, również mogą dołączyć do programu....
Infobip i Vodafone rozwijają standard Rich Communication Services
Infobip, platforma do komunikacji mobilnej Omnichannel dla biznesu w partnerstwie z Vodafone rozwija usługi Rich Communications Services (RCS). Współpraca z brytyjskim operatorem jest częścią inicjatywy GSMA RCS, dzięki której przedsiębiorstwa z całego świata mogą udoskonalać komunikację mobilną skierowaną do klientów końcowych. Wykorzystanie komunikacji RCS dzięki multimedialnej formie może wpływa...
Youtube Ads Leaderboard za luty 2018
W lutym użytkowników YouTube bez reszty pochłonęło gotowanie, bowiem aż trzy miejsca w rankingu zdobyła Kuchnia Lidla. Zestawienie wygrał film, w którym Kinga Paruzel gotuje w towarzystwie najbardziej tajemniczego kulinarnego YouTubera. Drugą pozycję zajął T-Mobile z nielimitowanym internetem domowym. Trzecie i czwarte miejsce to ponownie Kuchnia Lidla i kulinarnie zgrane duety...
Nowe kina w ofercie Multikino Media
Multikino Media poszerzyło swoje portfolio o dwa kolejne kina. Od teraz do oferty brokera reklamy kinowej dołączyły: Nowe Horyzonty we Wrocławiu i Kozienicki Dom Kultury w Kozienicach.
Nowy sposób mierzenia zasięgu organicznego na Facebooku
Na początku tego roku wprowadzona została kolejna modyfikacja algorytmu. Jej celem jest zwiększenie liczby treści znajomych i członków rodziny oraz wzrost znaczenia „znaczących interakcji”, czyli dyskusji wywoływanych w komentarzach do postów oraz ich udostępnień, pozytywnie wpływających na zasięg organiczny treści.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone