logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

2019 Benq Konkurs Photovue

  PR 11.10.2019, przeczytano 404 razy
ilustracja

Witamy w naszym nowym konkursie, którego celem jest zaprezentowanie Twojego fotograficznego talentu całemu światu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/2019-benq-konkurs-photovue,384324,artykul.html

Tym razem chcemy zwrócić uwagę na różnorodność otaczających nas ludzi, prosząc Cię o nadesłanie najlepszego portretu jaki udało Ci się zrobić. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat. Każda fotografia portretowa, zarówno ta wykonana profesjonalnie, jak i zrobiona telefonem jest mile widziana.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać wyjątkowe nagrody, wystarczy opublikować zdjęcie konkursowe na swoim Instagramie i wypełnić trzy poniższe czynności:

  • Dodaj do zdjęcia swoją nazwę użytkownika na Instagramie (jeśli wygrasz będziemy mogli Cię szybko zlokalizować)
  • Użyj następujących hasztagów w opisie posta – #BenQTrueColors #BenQPhotoVueCompetition #BenQSW270C  #AQCOLOR
  • Włączysz obserwacje naszego profilu na Instagramie – @inspiration_by_benq

Nagrody

Pierwsze miejsce – Szczęśliwy zwycięzca będzie jedną z pierwszych osób, która otrzyma nasz nowy, „tajemniczy” monitor! Ponieważ monitor nie pojawił się jeszcze w sprzedaży, możemy jedynie zdradzić, że ma 32-cale, jest wart 1800 euro i zrewolucjonizuje Twoją pracę z fotografią.

Drugie miejsce – Zdobywca drugiego miejsca otrzyma nowy monitor SW270C

5 najlepszych prac zostanie nagrodzonych 2-dniowymi, opłaconymi, prywatnymi warsztatami z ambasadorem BenQ Frankiem Doorhofem, które odbędą się w pięknej Holandii. To wyjątkowa okazja, aby rozwinąć swoje umiejętności pod okiem jednego z najlepszych fotografów portretowych i modowych w Europie. Pamiętaj tylko o zabraniu aparatu.

Jurorzy

Od tradycyjnego portretu, po awangardowe ujęcie tematu. Nasi jurorzy nie mogą doczekać się, kiedy zobaczą efekty Twojej pracy. Aby mieć szeroki pogląd kulturowy na sztukę fotografii, ambasadorów BenQ wybraliśmy z wielu regionów całej Europy:

  • Frank Doorhof (Holandia) - odwiedź Frank na Instagram
  • Michael B Rehders (Niemcy) - odwiedź Michael na Facebook
  • Glyn Dewis (Wielka Brytania) - odwiedź Glyn na Instagram
  • Neil Snape (Francja) - odwiedź Neil na Instagram
  • Francesco Gola (Włochy) - odwiedź Francesco na Instagram
  • Piotr Piatek (Polska) - odwiedź Piotr na Instagram
  • Leon Grimaldi (Szwecja) - odwiedź Leon na Instagram

Źródło: BenQ

www.benq.eu

Dodatkowe informacje:

Uwaga: konkurs rozpoczyna się 7 października i kończy 30 listopada 2019 r. Konkurs wyłącznie dla mieszkańców Europy.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

O ile dobrze pamiętam, warunkowanie udziału w konkursach na fb i insta obserwowaniem/lubieniem jakiegoś profilu, jest sprzeczne z regulaminami tych serwisów.

Czy dużych nie obowiązują te regulaminy?

avatar użytkownika
,

A co, chciałbyś domagać się od Facebooka sprawiedliwości? Próbuj - ale oni nie podlegają polskiemu prawu i zasadom uznawanym przez nas za słuszne, albo nawet oczywiste. Podobno tak jest sprawiedliwiej... Tylko nie zapomnij przetłumaczyć swoich zastrzeżeń na angielski.  

,

Nie.
To po prostu słabiactwo, zmuszać uczestników do lajkowania.
  

avatar użytkownika
,

A jednak w pierwszym odruchu zapytałeś o regulaminy co sugeruje że w tym pierwszym odruchu oczekiwałbyś przestrzegania przez Facebooka obowiązujących wszystkich zasad.   

,

Tak, fejsbuk powinien dbać o przestrzeganie własnego regulaminu.
Po coś go przecież wymyślił.
  

avatar użytkownika
,

Regulamin serwisu ma sens wyłącznie w warunkach, w których serwis można w razie potrzeby przymusić do stosowania jego zapisów za pomocą narzędzi prawnych. Ty postulujesz konsekwentnie aby Facebook pozostał wyjęty spod polskiego prawa, czyli w praktyce aby nie było możliwości egzekwowania zapisów jego własnego regulaminu. Skąd zatem te żale?  

,

Regulamin na tylko wtedy sens, gdy niezależnie od innych bytów, jest egzekwowany wobec każdego, bez wyjątków.


Weźmy signs. Nie oglądacie się na reguły obowiązujące w normalnym świecie. Admin jest prokuratorem, sędzią i katem w jednym. Prokurator oskarża o spamowanie, sędzia skazuje za spamowanie a kat usuwa treści i konto. Nie jest wam potrzebne polskie czy europejskie prawo. Macie własny regulamin.
  

avatar użytkownika
,

Ale dlaczego magle unikasz tematu Facebooka, wyprowadzając dla zmyły atak ad personam?  

,

O fejsbuku:
Regulamin na tylko wtedy sens, gdy niezależnie od innych bytów, jest egzekwowany wobec każdego, bez wyjątków.

O signs.
Tak jest jak napisałem. Pisało o tym na przestrzeni lat co najmniej kilka osób.
  

avatar użytkownika
,

Kwestie regulaminowe w Signs.pl dyskutowano wielokrotnie - pytanie brzmiało dlaczego sięgnąłeś nagle po ten temat w tej dyskusji, bo wygląda na to problem egzekwowania regulaminu Facebooka stał się dla Ciebie po prostu niewygodny w kontekście Twoich postulatów aby wyjąć go spod polskiego prawa. Kto ma się w takim wypadku zająć egzekwowaniem egzekwowania regulaminu Facebooka? Ty? Będziesz to robił komentując artykuły na Signs.pl...?  

,

Tak regulamin fejsbuka jak i regulamin Signs są mi całkowicie obojętne.
Pokazują jedynie, że służą do konkretnych celów i jak się przyjrzeć bliżej, niekoniecznie obejmują wszystkich.
  

avatar użytkownika
,

A jednak zabrałeś głos. W sprawie która jest dla Ciebie obojętna?  

,

Ciekawi mnie wyłącznie reakcja userów na ich nieprzestrzeganie.
Czy będzie jakaś czy znów wszyscy położą uszy po sobie i pozwolą się ruchać.
  

avatar użytkownika
,

Skoro wiedzą że polskie prawo nic nie może w tej kwestii, to co im innego pozostaje? To jest właśnie sytuacja do której prowadzą Twoje postulaty - obywatelom krajów innych niż USA pozostaje kłaść uszy po sobie i patrzeć w pokorze jak są... niesympatycznie traktowani.  

,

Prawo nie ma nic do tego, żeby ludzie ignorowali zaproszenia do udziału w imprezach urągających ich inteligencji i kompetencjom.
To kwestia zdrowego rozsądku i szacunku dla samego siebie.
  

avatar użytkownika
,

Zmieniłeś temat.  

,

Nie.  

Najnowsze w tym dziale

Emanacje 2020: konkurs na plakat. Do wygrania zlecenie na projekty
Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaprasza do udziału w konkursie na projekt graficzny plakatu 8. Miedzynarodowego Festiwalu Muzyki EMANACJE 2020
VI edycja Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019
Do 19 stycznia 2020 roku trwa nabór do Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019 roku, którego pomysłodawcą był wybitny polski grafik Rosław Szaybo. Wyboru prac na wystawę oraz zwycięzców dokona Jury złożone z ekspertów z zakresu sztuk plastycznych i branży muzycznej. Wśród członków Jury znajdzie się między innymi ubiegłoroczny zwycięzca, jeden z najbardziej...
16 miast walczy o tytuł najładniej oświetlonego miasta w Polsce
Bydgoszcz, Radom, Zamość, a może Rzeszów? Kto wygra 11. edycję plebiscytu miast „Świeć się z Energą” na najpiękniejsze świąteczne iluminacje? Finałowe głosowanie trwa od 7 do 15 stycznia. Zwycięskie miasto otrzyma tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz dodatkowe nagrody od Grupy Energa.
Konkurs na plakat z agentem 007
W związku z 25. odsłoną przygód Jamesa Bonda EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios Inc., Universal Pictures International oraz United Artists Releasing zapraszaja twórców do pozostawienia po sobie śladu w historii serii z Jamesem Bondem.
Konkurs na logo reaktora Maria
Narodowe Centrum Badań Jądrowych ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria. Przedmiotem Konkursu jest opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria – znaku identyfikacji obiektu, który będzie przeznaczony do popularyzacji oraz reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764