logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Natychmiastowy Rabat” – ruszyła nowa promocja na produkty marki Nikon

  PR 18.10.2019, przeczytano 251 razy

Wraz z rozpoczęciem sezonu jesienno-zimowego ruszyła kolejna odsłona akcji Nikon „Natychmiastowy Rabat”, dzięki której przy zakupie aparatu z obiektywem zaoszczędzić można nawet do 1720 zł. Promocja obejmuje szeroką gamę produktów marki, w tym lustrzanki cyfrowe, bezlusterkowce i obiektywy Nikkor.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_natychmiastowy-rabat_-%E2%80%93-ruszyla-nowa-promocja-na-produkty-marki-nikon,384394,artykul.html

Jesienne i zimowe miesiące to doskonały czas na fotograficzne eksperymenty – a nic tak nie sprzyja kreatywności jak testowanie możliwości profesjonalnego aparatu czy nowego zestawu obiektywów. To także najlepszy moment, by zacząć myśleć o świątecznych prezentach dla bliskich.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie klientów letnią edycją ruszyła kolejna odsłona akcji „Natychmiastowy Rabat” pod hasłem „Uchwyć blask zimy”. Promocją objęte jest kilkadziesiąt produktów marki Nikon, a wśród nich nagrodzony tytułem „Aparat Roku 2019” model Nikon Z6, zaprezentowany kilka dni temu bezlusterkowiec APS-C Nikon Z50 czy szeroka gama wysokiej jakości obiektywów, w tym NIKKOR 35mm f/1.8G AF-S DX czy NIKKOR 85mm f/1.4G AF-S.

Aby skorzystać z promocji należy kupić wybrany sprzęt u jednego z wybranych autoryzowanych dystrybutorów Nikon w Polsce, a „Natychmiastowy Rabat” zostanie naliczony w chwili dokonywania zakupu. Promocja obowiązuje od 15 października 2019 roku do 15 stycznia 2020 roku.

Szczegółowe informacje na temat akcji oraz regulamin promocji dostępne są na stronie www.nikon.pl/promocje

Źródło: NIKON

www.nikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wizualna integracja Energi w ramach Grupy Orlen
Energa pod skrzydłami PKN ORLEN przechodzi nie tylko transformację energetyczną i biznesową, ale zmienia również kolorystykę swojego logo. Oprócz nowych barw – bieli i czerwieni – obok znaku Energi pojawia się też informacja o Grupie ORLEN, której częścią jest teraz gdańska spółka.
Natalia Przybysz w nowym teledysku Lech Music: Festiwale Inaczej interpretuje utwór Tego Typa Mesa
„Studio, scena, łóżko” to hip-hopowy klasyk z repertuaru Tego Typa Mesa, zaśpiewany w nowej interpretacji przez Natalię Przybysz, w ramach projektu Lech Music: Festiwale Inaczej. Premierowy utwór, który oddaje w pełni klimat FEST Festivalu i wypełnia tegoroczne lato muzycznymi emocjami, właśnie doczekał się oficjalnego teledysku!
ING Bank Śląski: „Łatwiej robić swoje, gdy ma się ogarnięte finanse”
ING Bank Śląski w kolejnej odsłonie kampanii „Robimy swoje, tylko inaczej” promuje program Visa Oferty w aplikacji Moje ING. To funkcja, która pomaga zwiększyć możliwości budżetu, dzięki czemu nawet niepewne czasy nie zatrzymują nas w robieniu swojego.
Mastercard zachęca kibiców do świętowania powrotu Ligi Mistrzów UEFA poprzez udział w największej na świecie, cyfrowej „meksykańskiej fali”
Mastercard wspólnie z fanami piłki nożnej zamierza pobić rekord świata w ramach akcji #PricelessWave, tworząc największą „meksykańską falę” w mediach społecznościowych. W ten sposób chce dostarczyć niezapomnianych wrażeń kibicom, którzy będą mogli aktywnie wspierać swoje drużyny podczas oglądania meczów we własnych domach.
Warsztaty Fomei: Fotospacer z Jackiem Boneckim
Fomei zaprasza na fotograficzno-filmowe warsztaty plenerowe z Jackiem Boneckim. Tematem spotkania będzie dynamiczna sesja sportowa.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764