logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„#Trendchallenge” – nowy format na Youtube od Plotek.pl

  PR 24.05.2019, przeczytano 194 razy
ilustracjastrzałka

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja br. na kanale Plotek.pl zadebiutuje „#TRENDCHALLENGE”. To pierwszy format o tematyce modowej na polskim YouTube, który łączy rozrywkowe wideo z rozwiązaniami z zakresu e-commerce. W programie co tydzień oceniane będą najciekawsze i najodważniejsze stylizacje popularnych polskich influencerów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_trendchallenge_-%E2%80%93-nowy-format-na-youtube-od-plotek.pl,382595,artykul.html

„#TRENDCHALLENGE” to subiektywny ranking stylizacji najpopularniejszych gwiazd polskiego YouTube’a, Instagrama oraz platformy TikTok. Program poprowadzi Monika Maszkiewicz, wideo reporterka Plotek.pl związana z serwisem od kwietnia 2017 roku. Co tydzień będzie przyznawać modowym stylizacjom influencerów „gwiazdki Plotka”, a także podpowie, gdzie można znaleźć podobne ubrania, akcesoria i dodatki.

– Influencerzy to celebryci cieszący się coraz większą popularnością – szczególnie wśród młodych ludzi, którzy to właśnie na nich często wzorują swój styl, ubrania czy fryzury. Nasz nowy program na YouTube to innowacyjny format, który odpowiada na ten trend, łącząc wideo z działaniami e-commerce. Oglądając „#TRENDCHALLENGE” będzie można zakupić produkty podobne do tych, które są w nim oceniane – mówi Wiktoria Jakubowska, redaktor naczelna Plotek.pl.

Bohaterkami pierwszego odcinka „#TRENDCHALLENGE” będą Julia Wieniawa, Maffashion i Sylwia Przybysz. Producentką programu jest Nina Cieślińska odpowiedzialna m.in. za inne popularne programy wideo Plotek.pl – „Koło Plotka” i „Tamagoczi”.

Kanał Plotek.pl na YouTube subskrybuje już ponad 360 tys. internautów, co czyni go najpopularniejszym kanałem ze wszystkich polskich serwisów o tematyce show-biznesowej. Prezentowane są w nim m.in. wywiady z gwiazdami, ciekawostki i zestawienia dotyczące celebrytów oraz popularne cykle, jak interaktywny format „Tamagoczi” czy „Koło Plotka" – program, w którym zaproszeni celebryci lub influencerzy muszą zmierzyć się z wylosowaną przez siebie kategorią – pytaniem, wyznaniem lub zadaniem przygotowanym przez redakcję.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

O Artykule 13 podczas konferencji „Media przyszłości”
Prezentacja Konrada Dobrowolskiego, adwokata z kancelarii PwC Legal rozpocznie panel dyskusyjny „Wpływ nowych regulacji prawnych na sektor mediów”, który odbędzie się podczas organizowanej przez PAP konferencji „Media przyszłości” (4 grudnia 2019 r.). Dobrowolski poprowadzi również warsztaty na temat praw autorskich w kontekście ACTA2.
Wyborcza.pl i Orange Flex ze wspólną proekologiczną akcją
W poniedziałek, 18 listopada br. rozpoczęła się wyjątkowa, proekologiczna akcja Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl przygotowana we współpracy z Orange Flex pod hasłem "Bez śladu - Od Ciebie zależy, jaki zostawisz po sobie ślad". Internauci, którzy zdecydują się podjąć wyzwanie, nie tylko zdobędą wiedzę pozwalającą na co dzień żyć bardziej EKO, ale...
Prof. Mike Rosenberg poprowadzi autorskie warsztaty podczas konferencji „Media Przyszłości”
Wystąpienie prof. Mike'a Rosenberga, eksperta IESE Business School, będzie jednym z najważniejszych wydarzeń podczas organizowanej przez PAP konferencji „Media Przyszłości” (4 grudnia br.). Dla uczestników konferencji prof. Rosenberg przygotował również warsztaty na temat perspektyw branży mediów w Polsce.
Peugeot partnerem Motortrend
Od 2 października użytkownicy platformy Player mają dostęp do wyjątkowej kolekcji. MotorTrend, jeden z najbardziej uznanych na świecie producentów programów motoryzacyjnych jest już obecny na polskim rynku. Teraz, miesiąc od debiutu, partnerem projektu została marka Peugeot.
Kultowe seriale poszukiwane
„Miodowe lata”, „Alternatywy 4” czy „Czterej Pancerni i pies” to tylko niektóre z polskich kultowych seriali, które do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością wśród internautów. Każdego miesiąca kilka tysięcy użytkowników wpisuje w wyszukiwarkę tytuły produkcji z ubiegłych lat. Z okazji Światowego Dnia...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764