logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„#Trendchallenge” – nowy format na Youtube od Plotek.pl

  PR 24.05.2019, przeczytano 152 razy
ilustracjastrzałka

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja br. na kanale Plotek.pl zadebiutuje „#TRENDCHALLENGE”. To pierwszy format o tematyce modowej na polskim YouTube, który łączy rozrywkowe wideo z rozwiązaniami z zakresu e-commerce. W programie co tydzień oceniane będą najciekawsze i najodważniejsze stylizacje popularnych polskich influencerów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_trendchallenge_-%E2%80%93-nowy-format-na-youtube-od-plotek.pl,382595,artykul.html

„#TRENDCHALLENGE” to subiektywny ranking stylizacji najpopularniejszych gwiazd polskiego YouTube’a, Instagrama oraz platformy TikTok. Program poprowadzi Monika Maszkiewicz, wideo reporterka Plotek.pl związana z serwisem od kwietnia 2017 roku. Co tydzień będzie przyznawać modowym stylizacjom influencerów „gwiazdki Plotka”, a także podpowie, gdzie można znaleźć podobne ubrania, akcesoria i dodatki.

– Influencerzy to celebryci cieszący się coraz większą popularnością – szczególnie wśród młodych ludzi, którzy to właśnie na nich często wzorują swój styl, ubrania czy fryzury. Nasz nowy program na YouTube to innowacyjny format, który odpowiada na ten trend, łącząc wideo z działaniami e-commerce. Oglądając „#TRENDCHALLENGE” będzie można zakupić produkty podobne do tych, które są w nim oceniane – mówi Wiktoria Jakubowska, redaktor naczelna Plotek.pl.

Bohaterkami pierwszego odcinka „#TRENDCHALLENGE” będą Julia Wieniawa, Maffashion i Sylwia Przybysz. Producentką programu jest Nina Cieślińska odpowiedzialna m.in. za inne popularne programy wideo Plotek.pl – „Koło Plotka” i „Tamagoczi”.

Kanał Plotek.pl na YouTube subskrybuje już ponad 360 tys. internautów, co czyni go najpopularniejszym kanałem ze wszystkich polskich serwisów o tematyce show-biznesowej. Prezentowane są w nim m.in. wywiady z gwiazdami, ciekawostki i zestawienia dotyczące celebrytów oraz popularne cykle, jak interaktywny format „Tamagoczi” czy „Koło Plotka" – program, w którym zaproszeni celebryci lub influencerzy muszą zmierzyć się z wylosowaną przez siebie kategorią – pytaniem, wyznaniem lub zadaniem przygotowanym przez redakcję.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wyniki badania Gemius/PBI za maj 2019
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
Wydatki reklamowe branży handlowej
Instytut Monitorowania Mediów zbadał wydatki reklamowe branży handlowej w maju 2019 roku. Branża ta ogółem przeznaczyła ponad 467,5 mln zł na reklamę w mediach tradycyjnych. W raporcie uwzględniono marki o największych wydatkach reklamowych oraz typy najczęściej reklamowanych produktów.
„Szczęśliwe Firmy” – nowy projekt „Gazety Wyborczej” dla pracodawców
Co decyduje o tym, że czujemy się szczęśliwi w pracy, czy zadowolony pracownik oznacza również szczęśliwą i dobrze prosperującą firmę, jakie praktyki stosują najlepsi pracodawcy na rynku – m.in. na te pytania będą starali się odpowiedzieć paneliści pierwszej debaty organizowanej w ramach nowego projektu „Gazety Wyborczej” „Szczęśliwe...
Dziecięcy superbohaterowie walczą z hejtem
Wirtualna Polska wspólnie ze Szkołą Podstawową nr 69 w Gdańsku stworzyły mural, którego celem jest walka z hejtem. „Podwórko superbohaterów” powstało na ścianach sali gimnastycznej, a jego inspiracją były rysunki samych uczniów. Ich prace połączył znany gdański artysta, Maciek Salamon.
Po sukcesie pierwszej edycji programu „Big Brother” zarząd TVN Discovery  podjął decyzję o kontynuacji reality show w stacji TVN7. Druga edycja zostanie wyemitowana na antenie Siódemki oraz na platformie player.pl jesienią 2019 roku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764