WIADOMOŚCI

Agencja Practum zadba o skuteczną komunikację Porta

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 10.08.2017, przeczytano 164 razy

Porta KMI Poland rozpoczął współpracę z agencją PR Practum Consulting w zakresie doradztwa strategicznego, PR korporacyjnego i produktowego oraz komunikacji kryzysowej. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/agencja-practum-zadba-o-skuteczna-komunikacje-porta,33371,artykul.html

- Jako lider w zakresie produkcji drzwi w naszej części Europy, chcemy działać według najwyższych standardów i wyznaczać trendy w branży. W 2015 r. wdrożyliśmy strategię opartą na idei biznesu otwartego, która ma swoje odzwierciedlenie nie tylko w sposobie zarządzania, ale też komunikacji. Chcemy zachęcać do dialogu, budować bliższe relacje, otwierać się na współpracę, inicjować pozytywne zmiany i rozwój. Zdecydowaliśmy się na Practum, bo potrzebujemy partnera, który pomoże nam tę ideę skutecznie komunikować i wesprze nasze działania strategicznym doradztwem w zakresie odpowiedzialnego budowania wizerunku wśród różnych grup otoczenia. Zależy nam szczególnie na wykorzystaniu potencjału firmy i naszych osiągnięć w obszarze media relations. Nie bez znaczenia są też dla nas kompetencje Practum w zarządzaniu kryzysowym, z którymi po prostu czujemy się bezpiecznie – komentuje Artur Pęksyk, dyrektor marketingu Porta KMI Poland.

Źródło: Practum Consulting

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
hearnes, 12.08.2017

Brzmi prawie jak per rectum...

fuj.

avatar użytkownika
redakcja, 13.08.2017

To pomyłka. Chyba nie freudowska?  

brak ikonki
hearnes, 13.08.2017

Też się dziwię, że agencja wybrała tak ryzykowną nazwę.
Ale może lubią.   
poniedziałek 11.12.2017, 71 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone