logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

AMS wspiera walkę z rakiem w 70 miastach Polski

  PR 03.02.2022, przeczytano 336 razy
ilustracjastrzałka

AMS aktywnie włącza się w obchody Światowego Dnia Walki z Rakiem – przez cały weekend na nośnikach cyfrowych w 70 miastach Polski prezentowane będą materiały edukacyjne przygotowane wspólnie z Onkofundacją Alivia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ams-wspiera-walke-z-rakiem-w-70-miastach-polski,394643,artykul.html

Dzień Walki z Rakiem przypada na 4 lutego. W związku z tym, w najbliższy weekend (4-6 lutego br.) treści dotyczące walki z nowotworem trafią na nośniki całego systemu digitalowego AMS, zapewniając odbiorcom – w trakcie ich miejskiej aktywności – dostęp do najważniejszych informacji na temat profilaktyki oraz leczenia choroby onkologicznej.

– AMS od lat realizuje i włącza się we wspólne działania z innymi podmiotami, bo pomaganie to część naszego DNA. Tym razem do akcji z Onkofundacją Alivia angażujemy nasz ogólnopolski system Digital OOH. Wyemitujemy między innymi kontent wideo w Move TV w klubach fitness oraz treści natywne na pasku informacyjnym Digital Citylightów na przystankach – wyjaśnia Grażyna Gołębiowska, dyrektor marketingu w AMS.

W ciągu trzech dni na nośnikach AMS w 70 miastach Polski wyemitowanych zostanie ponad pół miliona różnorodnych treści edukacyjnych dotyczących walki z rakiem. Największy zasięg zapewni komunikacja w ponad 270 fitness klubach premium dzięki ekranom Move TV. Na Digital Citylighty na wiatach przestankowych oraz nośniki Digital Indoor w 42 centrach handlowych trafi 6 spójnych kreacji, które odnoszą się do najczęściej występujących nowotworów, jak rak piersi, szyjki macicy, płuc, jelita grubego czy prostaty.

Onkofundacja Alivia, wchodząc w partnerstwo z AMS, chce zakomunikować znaczenie profilaktyki i wczesnego wykrywania raka w Polsce, a także ogrom potrzeb związanych z nowoczesnym leczeniem nowotworów.

– Rak jest w stanie rozwijać się po cichu przez wiele lat i powoli niszczyć nasz organizm, dlatego badania profilaktyczne są tak ważne. Wcześnie wykryty nowotwór daje się wyleczyć nawet w 100 procentach. Bardzo ważna jest więc edukacja i dotarcie do szerokiego grona odbiorców – mówi Agnieszka Dolna, koordynatorka ds. programów pomocowych w Onkofundacji Alivia.

Onkofundacja Alivia prowadzi szereg działań mających na celu pomoc osobom chorym na raka, poprawę świadomości chorób nowotworowych oraz reprezentację pacjentów onkologicznych w debacie publicznej. Dąży do tego, by zapewnić ludziom chorym na raka praktyczne narzędzia, dzięki którym będą mogli odważnie korzystać z osiągnięć światowej medycyny i wygrywać z chorobą każdego dnia. Dlatego pomaga im wyszukać najkrótsze kolejki, znaleźć rekomendowane leki, poznać najbardziej przyjaznego lekarza oraz najlepiej oceniany ośrodek onkologiczny, a także wykorzystać w ich leczeniu medycynę personalizowaną. Umożliwia zbieranie środków na leczenie, edukuje pacjentów i ich bliskich.

AMS Digital oferuje dotarcie do odbiorców za pośrednictwem ponad 4200 punktów styku w całej Polsce: na przystankach (dzięki nośnikom Digital Citylight), przy kluczowych skrzyżowaniach (Digital Cityscreen), w 42 galeriach i centrach handlowych (Digital Indoor) oraz podczas korzystania z bankomatów, a także oglądania kanałów Video Out-of-Home z autorskim kontentem: Move TV w klubach fitness z segmentu premium i Traffic TV w autobusach w Warszawie.

Źródło: AMS

www.ams.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Isa Soares Tonight”: nowy program informacyjny CNN International
CNN International zapowiada nowy program informacyjny „Isa Soares Tonight”, który poprowadzi wyróżniona Emmy dziennikarka Isa Soares. Program wejdzie do europejskiej ramówki stacji 4 lipca i będzie nadawany w regionie EMEA na żywo z siedziby CNN w Londynie co tydzień o godz. 20:00 CET.
Już od najbliższego poniedziałku, 4 lipca br. w ramówce Radia TOK FM znajdą się dwa nowe programy. Audycje „Przewodnik o podróżach” oraz „Przewodnik o kuchni” to nowe, letnie propozycje dla słuchaczy stacji. W czasie wakacji na antenie Radia TOK FM pojawi się również dodatkowe wydanie programu „Jeszcze Więcej Sportu”, a zmianie...
63 proc. ankietowanych dziewcząt doświadczyło różnych form nękania w mediach społecznościowych. 38 proc. osób z niepełnosprawnościami padło ofiarą mowy nienawiści w ciągu 12 miesięcy poprzedzających badanie – czytamy w raporcie Think Tanku Parlamentu Europejskiego.
Patrycja Pupiec z redakcji Poradnikzdrowie.pl została laureatką I nagrody w kategorii „Nowotwór - przełamać strach, wygrać życie”. Nasza redakcyjna koleżanka została nagrodzona za artykuł „Ignorancja a może niewiedza? Dlaczego kobiety umierają na raka?”.
Od 28 czerwca anglojęzyczny kanał TVP World jest dostępny bezpłatnie dla odbiorców telewizji naziemnej w Estonii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764