logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Amway Mobile z nowymi funkcjonalnościami

  PR 07.09.2020, przeczytano 327 razy

NUTRILITE Recommender – kolejny dodatek w Amway Mobile już dostępny. Nowe rozwiązania technologiczne aplikacji tworzy zespół Opus B.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/amway-mobile-z-nowymi-funkcjonalnosciami,388363,artykul.html

Zespół agencji stworzył kolejną publikację w obrębie aplikacji Amway Mobile. NUTRILITE Recommender jest narzędziem, które pomoże w wyborze odpowiednich suplementów diety z portfolio produktów Amway.

Najnowsza funkcjonalność przygotowana jest w formie krótkiego kwestionariusza. Klienci Amway odpowiadają na pytania dotyczące diety oraz przyjmowania odpowiedniej ilości składników odżywczych. Bazując na odpowiedziach użytkownika, aplikacja wskazuje potencjalne braki w suplementacji i rekomenduje produkty, które je uzupełnią.

Publikacja dostępna jest dla klientów na trzynastu rynkach europejskich. Zespół Opus B odpowiada za koncept, produkcję i lokalizację.

Źródło: Opus B

www.opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Blum w trasie online - event w czasach pandemii
Wydarzenie Blum w trasie zmieniło tryb i pojawiło się online. Za to legalne zgromadzenie było odpowiedzialne wrocławskie OMI Media House.
Firma Epson została wysoko oceniona za działania na rzecz ochrony środowiska oraz transparentności.
Robert Kubica, kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen, ambasadorem marki Alfa Romeo w Polsce
Po ogłoszeniu 5-letniej gwarancji na wszystkie nowe samochody, Alfa Romeo prezentuje drugi filar nowej strategii marki w Polsce. Ambasadorem marki zostaje Robert Kubica, najsłynniejszy kierowca wyścigowy w Polsce i jednocześnie kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen.
CES 2021: Udoskonalone monitory LG z serii LG Ultra na 2021 rok
Prezentując podczas targów CES 2021 nową linię monitorów Ultra, firma LG Electronics umacnia swoją ugruntowaną już pozycję w segmencie monitorów premium. Najnowsze monitory z serii UltraGear, UltraWide i UltraFine opracowano z myślą o graczach, artystach oraz profesjonalistach. Zapewniają znakomitą produktywność oraz najwyższą satysfakcję z rozrywki, a tym...
Świąteczne piżamy z nawiązaniem do kampanii Coca-Coli
Coca-Cola połączyła siły z włoską marką Tezenis. W efekcie powstała świąteczna kolekcja bielizny nocnej i piżam, przeznaczona na zimowe wieczory. Każde ubranie nawiązuje do kampanii świątecznych Coca-Cola, które towarzyszą nam już od 100 lat.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764