logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Atrium Centrum Ploterowe oraz Ikonos zapraszają na Ploterowe Dni Otwarte

  PR 02.10.2020, przeczytano 221 razy

15 października i 20 listopada 2020 w centrum demonstracyjnym firmy w Opolu będą prezentowane flagowe modele takich wiodących producentów jak Mutoh, Efi czy Summa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/atrium-centrum-ploterowe-oraz-ikonos-zapraszaja-na-ploterowe-dni-otwarte,388637,artykul.html

Dni Otwarte w Atrium to spotkanie z ekspertami w branży, którzy wprowadzą Państwa w świat nowych technologii druku LED-UV, wyjaśnią tajniki obsługi i konserwacji urządzeń, zaprezentują pełną gamę możliwości, jaką daje druk cyfrowy.

Prezentowane technologie:

 • druk na płytach meblowych,
 • druk na tkaninach, sublimacja pośrednia i bezpośrednia,
 • technologie Flock/Flex,
 • druk UV na gadżetach,
 • druk UV na płytach,
 • druk na szkle,
 • laminowanie szkła,
 • druk solwentowy,
 • druk na foliach i laminatach podłogowych,
 • druk LED UV na PET o szerokości 3,2 m.

Prezentowane maszyny i urządzenia:

 • 15 października demonstrowane będą m.in. ekologiczne plotery Mutoh XpertJet 1641 z certyfikatem do pomieszczeń, druk UV na ploterach ValueJet 1638UR i ValueJet 1638UH oraz najnowsze modele japońskiego producenta z serii Mutoh XpertJet: XpertJet 661UF i XpertJet 461UF do druku „na gadżetach”.
 • 20 listopadado prezentowanych modeli dołączy nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich hybrydowy ploter Efi Pro 16h . Ploter przeznaczony do druku na materiałach sztywnych o grubości nawet do 5 cm i wadze 45 kg, oraz do klasycznego drukowania z roli na rolę. Prezentowany będzie druk na płytach meblowych, szkle, plexi oraz omawiane i prezentowane będą sposoby zabezpieczania wydruków przed zarysowaniem.

Oprócz ploterów eco będą też prezentowane plotery hard solwentowe - Artemis KM322  - z nowymi atramentami bez cykloheksanonu, oraz sublimacyjne plotery do druku na tekstyliach - RJ900 i Mutoh ValueJet 1604WX

Poza ploterami drukującymi będzie można zobaczyć całą gamę urządzeń do obróbki materiałów, cięcia i uszlachetniania: trymery automatyczne i półautomatyczne, laminarki, kalandry oraz lasery.

Media do druku cyfrowego

Będzie można zapoznać się z całą paletą mediów przeznaczonych do druku cyfrowego. Od klasycznych lekkich papierów i foli, przez materiały tekstylne, super ciężkie banery do nietypowych mediów i przedmiotów, które dzięki technologii druku LED-UV mogą zyskać całkiem nowy wygląd i funkcjonalność.

Dni Otwarte w Atrium Centrum Ploterowe - Opole ul. Gosławicka 2d

 • 15 październik - czwartek (godz. 10-16)
 • 20 listopad - piątek (godz. 10-16)

Udział w Dniach Otwartych jest bezpłatny.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja TUTAJ[PDF]

Źródło: Atrium Centrum Ploterowe

www.atrium.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Goodyear razem z Kubą Przygońskim stworzył serię wideo o motorsporcie
Sezon wyścigowy powoli dobiega końca. Jednak dla zespołów nie oznacza to wcale przerwy. W motorsporcie zaczyna się obecnie najważniejszy etap – czas przygotowań do kolejnych miesięcy zmagań. Przebudowa, a nawet składanie auta od początku, badania nad nowymi mieszankami ogumienia, treningi kierowców, to tylko niektóre elementy tej niezwykle skomplikowanej...
Sesja zdjęciowa w branży wnętrzarskiej - webinarium Okk!design z Jam Kolektyw
Jak wygląda praca nad profesjonalną, aranżacyjną sesją prasową oraz produktową? Na czym polega współpraca z fotografem i stylistą? W jaki sposób przygotować materiał zdjęciowy, żeby osiągnąć maksymalny efekt marketingowy? Na te i inne pytania poznamy odpowiedź podczas webinarium organizowanego przez agencję OKK!PR. Gośćmi będą Jola Skóra i Anna Olga...
Colorland z nową platformą komunikacyjną „Doradca ds. Prezentów” opracowaną przez agencję Life on Mars
Platformę inicjują spoty świąteczne wyprodukowane przez GPD pod reżyserskim okiem Marcina Dubieńca. Za planowanie i zakup mediów odpowiada warszawska agencja hi GRUPA. „Doradca ds. Prezentów” będzie towarzyszył marce Colorland przez najbliższych kilkanaście miesięcy przypominając klientom, że “najlepsze prezenty, to fotoprezenty”.
Free Now wybiera agencję Starcom do obsługi mediowej
Agencja mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, rozpoczyna współpracę z FREE NOW (wcześniej mytaxi) – multiplatformą mobilności miejskiej, która pozwala zamówić przejazd taksówką, a także wynająć hulajnogę elektryczną, auto czy skuter na minuty.
Henkel wśród klientów Big Picture
Do grona klientów Big Picture dołączył Henkel, właściciel marek, takich jak Persil, E, Clin, Somat, Bref, Silan, Perwoll czy Pur. W ramach współpracy agencja odpowiada za doradztwo strategiczne i koordynację szerokiego projektu z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu dla marki Persil. Wypracowana platforma będzie mieć swoją premierę już w grudniu 2020...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764