logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bankuj z domu - Radek Kotarski w nowej reklamie Banku Millennium

  PR 06.04.2020, przeczytano 317 razy
ilustracja

W nowej reklamie Banku Millennium Radek Kotarski zachęca do bezpiecznego bankowania z domu. Zgodnie z ideą #zostanwdomu, Radek nakręcił spot samodzielnie, nie wychodząc z domu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bankuj-z-domu---radek-kotarski-w-nowej-reklamie-banku-millennium,386457,artykul.html

Nowoczesna bankowość internetowa i mobilna pozwala wygodnie zdalnie zarządzać finansami. Daje także dostęp do szeregu rozwiązań wykraczających poza tradycyjny obszar usług bankowych. To bezpieczny i prosty sposób na codzienne bankowanie, szczególnie ważny obecnie, gdy tak istotne jest pozostanie w domu. Z aplikacją mobilną i bankowością internetową Banku Millennium można m.in. łatwo opłacić rachunki, przesłać bliskim pieniądze, doładować telefon, zapłacić Blikiem za zakupy online czy załatwić sprawy urzędowe.

Reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Kampania będzie prowadzona także w internecie oraz w radiu. Kreację kampanii telewizyjnej i radiowej przygotowała agencja Change Serviceplan, a internetowej LiquidThread i Change Serviceplan. Media zakupił dom mediowy Starcom.

Źródło: Bank Millennium

www.bankmillennium.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa edycja HP Latex serii R ‘2020: Webinarium Integart
Seria drukarek HP Latex R powstała w odpowiedzi na pytanie: „co zrobić, żeby mogło być jeszcze lepiej?”. W firmie HP to pytanie nigdy nie jest zadawane jednorazowo. To gwarantuje ciągły rozwój produktów.
Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje plotery Mutoh w Gdańsku
5 czerwca będą miały miejsce kolejne „prawdziwe Dni Otwarte” firmy Atrium Centrum Ploterowe. Tym razem plotery Mutoh zaprezentują swoje możliwości w Trójmieście.
Aldi zaprasza „Galopem na Insta!”
Ruszył oficjalny profil ALDI na Instagramie. To kolejny kanał w Social Mediach, w którym sieć aktywnie komunikuje się ze swoimi klientami. „Galopem na Insta” to hasło zachęcające do odwiedzenia profilu ALDI, gdzie użytkownicy znajdą bieżące informacje o produktach i promocjach, a także inspiracje zakupowe. Unikatową cechą komunikacji marki ma być warstwa wizualna...
Platige Image zaprasza na livestream z Damianem Nenowem
W ramach przeglądu krótkometrażowych filmów animowanych Platige Originals: Long Story Shorts, Platige Image zaprasza na spotkanie z Damianem Nenowem, reżyserem, członkiem Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Spotkanie rozpocznie się w najbliższy czwartek, 4. czerwca o godzinie 18:00 na kanale YouTube Platige.
Nec uruchamia dedykowany portal webinarowy
NEC Display Solutions Europe uruchomił swój dedykowany portal webinarowy. To narzędzie edukacyjne oferuje ogromną ilość merytorycznych treści zarówno na żywo, jak i pobieranych na żądanie - obejmujących tematy produktowe, rynkowe oraz zagadnienia technologiczne. Portal ma za zadanie zapewnić transfer wiedzy i wgląd w rozwiązania, które będą najlepsze dla...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764