logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Best of the Best dla Thule w konkursie Red Dot Award

  PR 07.11.2019, przeczytano 264 razy
ilustracja

Wyróżnienie “Red Dot” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie wyróżnień potwierdzających najwyższą jakość w dziedzinie wzornictwa. W tym roku tę prestiżową nagrodę przyznano Thule – w kategorii Best of the Best for Brands & Communication Design.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/best-of-the-best-dla-thule-w-konkursie-red-dot-award,384625,artykul.html

Red Dot jest swoistą pieczęcią, potwierdzającą najwyższą jakość wzornictwa – nagrodę w kategorii Brands & Communication Design otrzymują te marki, które ujęły jury jakością swojego przekazu marketingowe i komunikacji z klientami. Marki, które mogą pochwalić się najlepszymi, niepowtarzalnymi dokonaniami w tej dziedzinie, dodatkowo liczyć mogą na szczególne wyróżnienie – „Red Dot: Best of the Best”.

Tegoroczni zwycięzcy w tej kategorii wyłonieni zostali spośród ponad 8600 zgłoszeń. Zwycięzcy zostali oficjalnie zaprezentowani podczas imprezy Red Dot Gala w berlińskim Konzerthaus 1 listopada 2019 r.

Oświadczenie jury:

- Szwedzki producent sprzętu outdoorowego premium Thule przekonał nas przemyślanym, a także spójnie prezentowanym i angażującym wizerunkiem. We wszystkich kategoriach aktywności – od strony WWW, przez wzornictwo i opakowanie produktów, aż po reklamy – widzimy przejrzyste, atrakcyjne przesłanie firmy. Efektem tej spójności jest nie tylko wyróżniająca się i zapadająca w pamięć identyfikacja wizualna, ale również wiarygodny wizerunek marki, która jest zarówno premium, jak i bliska klientowi – co jest typowe dla skandynawskich firm.

Źródło: Thule

www.thule.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cover awArts 2019 - znamy zwycięzców!
Już po raz siódmy wybrane zostały najlepsze okładki i oprawy polskich płyt w ramach konkursu Cover awArts. Na finalne zestawienie złożyło się 52.597 głosów internautów oraz praca 52-osobowego jury. W jego skład weszli artyści sztuk wizualnych (fotografowie, malarze, graficy), ludzie piszący o kulturze i sztuce (dziennikarze, kulturoznawcy) oraz muzycy – organizatorzy...
European Content Awards: aż 6 nominacji dla wrocławskiej agencji Elephate
W pierwszej edycji European Content Awards agencja content marketingowa Elephate z Wrocławia może liczyć aż na sześć statuetek. Wyniki konkursu poznamy 27 lutego na uroczystej gali w Krakowie.
Mistrzowie świetlnych kadrów wybrani
Za nami 11. edycja konkursu „Świeć się z Energą”. Ta akcja to nie tylko plebiscyt najpiękniej oświetlonych polskich miast i pomoc potrzebującym. To także niesamowity konkurs fotograficzny. W tegorocznej edycji miłośnicy fotografii przesłali aż 1957 zdjęć! Już wiadomo, w czyje ręce trafią nagrody.
Świeć się z Energą - Zamość i Rzeszów na podium
Świetlna przemiana Zamościa i Rzeszowa jakie przygotowała firma Multidekor zdobyły uznanie publiczności i znalazły się na podium konkursu na najpiękniej rozświetlone miasto. Co sprawiło, że iluminacje Zamościa i Rzeszowa tak zachwyciły internautów?
Konkurs na gadżety promocyjne dla Bydgoszczy
Miasto Bydgoszcz zaprasza do udziału w konkursie na projekt linii gadżetów promocyjnych Bydgoszczy. Na prace konkursowe czekamy do 28 lutego 2020 roku. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764