logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Best of the Best dla Thule w konkursie Red Dot Award

  PR 07.11.2019, przeczytano 381 razy
ilustracja

Wyróżnienie “Red Dot” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie wyróżnień potwierdzających najwyższą jakość w dziedzinie wzornictwa. W tym roku tę prestiżową nagrodę przyznano Thule – w kategorii Best of the Best for Brands & Communication Design.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/best-of-the-best-dla-thule-w-konkursie-red-dot-award,384625,artykul.html

Red Dot jest swoistą pieczęcią, potwierdzającą najwyższą jakość wzornictwa – nagrodę w kategorii Brands & Communication Design otrzymują te marki, które ujęły jury jakością swojego przekazu marketingowe i komunikacji z klientami. Marki, które mogą pochwalić się najlepszymi, niepowtarzalnymi dokonaniami w tej dziedzinie, dodatkowo liczyć mogą na szczególne wyróżnienie – „Red Dot: Best of the Best”.

Tegoroczni zwycięzcy w tej kategorii wyłonieni zostali spośród ponad 8600 zgłoszeń. Zwycięzcy zostali oficjalnie zaprezentowani podczas imprezy Red Dot Gala w berlińskim Konzerthaus 1 listopada 2019 r.

Oświadczenie jury:

- Szwedzki producent sprzętu outdoorowego premium Thule przekonał nas przemyślanym, a także spójnie prezentowanym i angażującym wizerunkiem. We wszystkich kategoriach aktywności – od strony WWW, przez wzornictwo i opakowanie produktów, aż po reklamy – widzimy przejrzyste, atrakcyjne przesłanie firmy. Efektem tej spójności jest nie tylko wyróżniająca się i zapadająca w pamięć identyfikacja wizualna, ale również wiarygodny wizerunek marki, która jest zarówno premium, jak i bliska klientowi – co jest typowe dla skandynawskich firm.

Źródło: Thule

www.thule.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Admind z nagrodą Red Dot 2020
Wśród 6 992 projektów podzielonych na trzy główne kategorie, zostaliśmy wyróżnieni aż dwa razy za kampanie związane z brands & communication.
Tofu Studio z Red Dot Award
Gdańskie TOFU Studio zostało ponownie docenione w konkursie RED DOT Award: Brands & Communication Design. Nagrodzonym przez międzynarodowe Jury projektem został kalendarz wieloplanszowy „LEGENDY” przygotowany charytatywnie pod patronatem UNICEF Polska. To już trzecia nagroda przyznania gdańszczanom w tym prestiżowym, ogólnoświatowym konkursie.
PIAP ogłasza konkurs na kampanię
Polska Izba Artykułów Promocyjnych organizuje konkurs na najlepszą kampanię reklamową pod hasłem „Odmrażamy upominki reklamowe”. Adresowany jest on do Członków PIAP i wszystkich firm z branży artykułów promocyjnych i szeroko pojętej reklamy. Organizator przewidział trzy premiowane miejsca, a dla zwycięzców nagrodę finansową oraz kampanie...
Za/Przeciw - Międzynarodowy konkurs na plakat
Międzynarodowy konkurs na plakat dla studentów i absolwentów, którzy ukończyli studia w ciągu ostatnich 5 lat.
Grand Video Awards 2020 – ruszają zgłoszenia
W szóstej edycji Grand Video Awards, konkursu dla najlepszych twórców wideo w sieci, jury wybierze laureatów w jedenastu kategoriach, w tym w nowej: Wideoklip. Zostaną też przyznane nagrody specjalne za Kanał Roku, Debiut Roku i Nagrodę Widzów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764