logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Billboard-x zbudował sieć konstrukcji reklamowych dla Bolix S.A.

  PR 30.03.2017, przeczytano 533 razy

Billboard-X specjalizuje się w produkcji konstrukcji do reklam wielkoformatowych, w szczególności wykorzystywanych do ekspozycji reklam przy autostradach i drogach ekspresowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/billboard-x-zbudowal-siec-konstrukcji-reklamowych-dla-bolix-s.a.,32000,artykul.html

W ostatnich miesiącach firma Billboard-X wyprodukowała oraz zamontowała sieć wielkoformatowych konstrukcji dla firmy BOLIX S.A, będącej wiodącym producentem chemii budowlanej w Polsce. Konstrukcje reklamowe, będące elementem kampanii wizerunkowej firmy BOLIX S.A., stanęły wzdłuż dróg oraz bezpośrednio przy węzłach komunikacyjnych.

Po rygorystycznym wyborze ofert do kampanii zostały wybrane konstrukcje reklamowe typu standard o formacie ekspozycji 12x4m. Tak dobrana wielkość pozwala na skuteczne dotarcie z przekazem marketingowym przy jednoczesnym ograniczeniu efektu "przytłaczania" zbyt dużymi reklamami.

Wybrane przez firmę BOLIX S.A. konstrukcje są obecnie najbezpieczniejszymi tego typu produktami w branży. Każda konstrukcja jest projektowana i obliczana przez uprawnionego do tego projektanta, co gwarantuje bezpieczeństwo dla otoczenia. Stelaże wykonane są w całości ze stali, cynkowane ogniowo oraz obciążane na gruncie za pomocą bloczków betonowych. Całość charakteryzuje się najwyższą jakością i estetyką wykonania, co stanowi dodatkowy atut.

- Bezpieczeństwo w przypadku reklam wielkoformatowych jest kluczowe. Produkując nasze konstrukcje kładziemy olbrzymi nacisk na to, by były one solidne i bezpieczne. Nad procesami produkcji zawsze czuwa projektant i doświadczony inżynier. To właśnie jakość i bezpieczeństwo naszych konstrukcji zostały docenione przez firmę BOLIX S.A. co stanowi dla nas powód do wielkiej dumy. - mówi Dawid Stanisz, właściciel firmy Billboard-X.

Źródło: Billboard-X


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Billboard-X

(Dawid Stanisz)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mery Spolsky i Kuba Karaś w kampanii Durex
„Bez wymówek” to najnowsza odsłona kampanii marki Durex z portfolio firmy Reckitt. Jej celem jest dotarcie do młodych ludzi z pozytywnym przekazem na temat prezerwatyw i nakłonienie do zmiany zachowań seksualnych. W ramach realizowanego projektu marka podjęła współpracę ze znanymi artystami polskiej sceny muzycznej: Mery Spolsky i Kubą Karasiem....
Kampania marketingowa programu „Zielone etykiety” Makro
„Kupujesz więcej, płacisz mniej” – to hasło najnowszej kampanii reklamowej prowadzonej przez MAKRO Polska. Celem jest zbudowanie wizerunku firmy jako hurtowego partnera w biznesie oraz nagłośnienie programu „Zielone etykiety”, którym objętych jest już ponad 7000 najczęściej produktów z oferty MAKRO.
Poczta Polska promuje patriotyczne wydarzenia organizowane przez MON
W placówkach pocztowych pojawiły się plakaty zapraszające na pikniki wojskowe, organizowane przez MON z okazji przypadającego 15 sierpnia Święta Wojska Polskiego. W ramach nadchodzących uroczystości, 14 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie swoje stoisko otworzy także Poczta Polska.
Historia przedmiotów w kampanii Vinted
Vinted rusza z nową, międzynarodową kampanią, która celebruje i pokazuje moc zza kulisowych historii i emocji, związanych z modą second hand.
Nowojorski smak piwa Brooklyn w kampanii Carlsberg
Carlsberg Polska wprowadza do szerokiej dystrybucji ikoniczną markę, popularnego w Stanach Zjednoczonych, Browaru Brooklyn. Brooklyn Pilsner to lekkie i orzeźwiające piwo, zainspirowane miejscem pełnym różnorodnych kultur i smaków, będących częścią tej kolorowej dzielnicy Nowego Jorku. Nowość dostępna jest w sklepach w całej Polsce, a w telewizji i Internecie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764