logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brother uzupełnia ofertę o kompaktowe i ciche drukarki laserowe

  PR 18.01.2018, przeczytano 1303 razy
ilustracjastrzałka
HL-L2312D

Aktualna oferta firmy Brother została uzupełniona o trzy nowe, niezawodne i kompaktowe urządzenia z serii L2000. Modele HL-L2372DN, HL-L2352DW oraz HL-L2312D to monochromatyczne drukarki laserowe, oferujące dużą wydajność za rozsądną cenę. Przeznaczone są dla firm stawiających na niskie koszty użytkowania oraz bezproblemową eksploatację.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/brother-uzupelnia-oferte-o-kompaktowe-i-ciche-drukarki-laserowe,35156,artykul.html

Naturalnym środowiskiem pracy nowych modeli Brother HL-L2372DN, HL- L2352DW i HL-L2312D jest małe biuro lub środowisko domowe. Urządzenia stanowią uzupełnienie aktualnej oferty o modele oferujące wyłącznie funkcję drukowania. To produkty, które oferują wyjątkowo korzystny, niski koszt eksploatacji. Charakteryzują się niewielkimi rozmiarami, co pozwala na umieszczenie ich praktycznie w dowolnym miejscu.

W przypadku HL-L2352DW jest to jeszcze łatwiejsze, ponieważ drukarka oferuje łączność bezprzewodową. Wszystkie wymienione modele mają funkcję drukowania z urządzeń mobilnych. Obsługują aplikacje, takie jak iPrint&Scan, przeznaczoną dla urządzeń przenośnych działających pod kontrolą systemów Android oraz iOS, oraz Apple AirPrint.

Drukarki pozwalają na szybkie generowanie czarno-białych dokumentów – ich prędkość pracy wynosi 30 stron na minutę (HL-L2352DW oraz HL-L2312D). HL-L2372DN jest nieznacznie szybszy, generuje do 34 stron na minutę. Urządzenia są standardowo wyposażone w tonery pozwalające wydrukować do 700 stron. Możliwe jest także zastosowanie tonerów pozwalających drukować do 1 200 lub do 3 000 stron. Kolejnym atutem nowych drukarek jest ich cicha praca, która zapewnia komfort drukowania nawet dużej ilości dokumentów. Głośność urządzeń podczas działania przy pełnej prędkości nie przekracza 50 dB.

Nowe urządzenia oferują pracę w „trybie ekologicznym” (Eco Mode), który wprowadza drukarkę w tryb uśpienia, kiedy nie jest używana. Redukuje to pobór energii, zmniejszając koszty codziennej eksploatacji. Jej ponowne wybudzenie i wejście w „tryb gotowości” zajmuje w zależności od modelu zaledwie do 9 sekund. W przypadku wszystkich trzech urządzeń możliwe jest automatyczne, dwustronne drukowanie, co pozwoli na dodatkowe oszczędności na materiałach biurowych. Wymienione urządzenia wyposażone są w podajniki o pojemności do 250 arkuszy.

Laserowe drukarki Brother HL-L2352DW, HL-L2372DN oraz HL-L2312D są objęte 3-letnią gwarancją.

Źródło: Brother

www.brother.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Targi Packaging Innovations: Odpakujmy ekologię
Z tygodnia na tydzień coraz więcej mówi się o tym, co każdy z nas może zrobić, aby zmniejszyć zanieczyszczenie Ziemi. Każde nawet najmniejsze działanie jest ważne i cenne. Pójdźmy jednak o krok dalej i zastanówmy się co mogą zmienić firmy, które zajmują się produkcją opakowań – jednego z bardziej pożądanych produktów, których przecież głównym celem jest ochrona...
Wirtualny przewodnik po targach Remadays Warsaw 2019 – Remadays Online
Chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów reklamy i druku RemaDays Warsaw została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. Jak działa to narzędzie?
21 marca: Dni Otwarte „Internal Design” z drukarkami Efi Pro
21 marca, w siedzibie Atrium  Centrum Ploterowe w Opolu będą miały miejsce tematyczne Dni Otwarte poświęcone druku dekoracji. Pośród kilkunastu maszyn do druku wielkoformatowego, największymi będą amerykańskiej produkcji drukarki LED – EFI Pro 16h i Pro 24f.
Cyfrowe oblicze PR - Kongres Profesjonalistów Public Relations 2019
O nowych technologiach i narzędziach wykorzystywanych w komunikowaniu, a także kryzysach wizerunkowych porozmawiamy podczas Kongresu Public Relations 2019.
Rafał Wolnomiejski na czele pionu Commercial w Dentsu Aegis Network
1 kwietnia br. Rafał Wolnomiejski dołącza do Zarządu Dentsu Aegis Network Polska i obejmuje rolę szefa pionu Commercial. Zastąpi na tym stanowisku Arkadiusza Szulca.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764