logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

E-Ploter na targach Remadays 2019

  PR 07.03.2019, przeczytano 1103 razy
ilustracjastrzałka

Podczas tegorocznych targów RemaDays Warsaw firma E-Ploter przedstawiła atramenty SunChemical do druku sublimacyjnego tekstyliów oraz ekosolwenty do druku wielkoformatowego. Zaprezentowaliśmy również atramenty twardosolwentowe ze swojej szerokiej oferty.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/e-ploter-na-targach-remadays-2019,381537,artykul.html

Atramenty do druku wielkoformatowego

Wśród produktów, na promocję których zdecydowaliśmy się podczas tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw, znalazły się atramenty ekosolwentowe do druku wielkoformatowego - Streamline ESL HPQLO, i ULTIMA HPQLO. To atramenty w coraz większym zakresie poszukiwane przez użytkowników do różnych modeli maszyn wielkoformatowych posiadających głowice Epson, kompatybilne z oryginalnymi tuszami Roland, Mimaki i Mutoh. Gwarantują one wysoką jakość druku i są zgodne z produktami OEM w zakresie kolorystyki i efektów drukowania. Spełniają przy tym najbardziej rygorystyczne wymogi dla najnowszych rozwiązań sprzętowych do drukowania tego typu. Do głównych cech tych produktów należą: wysoka jakość, jasne i żywe kolory, niski poziom zapachu i niezawodność, a także duża wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Są odpowiednie do różnych nośników m.in. do folii winylowych typu backlit i frontlit, bannerów, papierów blueback oraz siatek. Posiadają certyfikaty środowiskowe.

Nowością w naszym asortymencie jest pakowanie produktów w worki typu pouch

Specjalne opakowania atramentu ULTIMA HPQ LO - worki typu pouch – gwarantują bezpieczeństwo użytkownikom w zakresie trwałości produktu. Stosując je uzyskują oni jeszcze większą pewność, że w trakcie procesu produkcyjnego atramenty nie stracą swoich właściwości. Jednocześnie ułatwiają one pracę osobom obsługującym maszyny. Dlatego spotkały się z dużym zainteresowaniem naszych gości targowych. Opakowania kompatybilne są z wieloma systemami stałego zasilania drukarek wielkoformatowych obecnych na rynku takimi między innymi jak MBIS czy Nite.

Atramenty sublimacyjne do tekstyliów

E-Ploter promował również atramanty firmy SunChemical do zadrukowywania tekstyliów. W ofercie E-Ploter są trzy serie atramentów do druku sublimacyjnego. Są one przeznaczone zarówno do druku bezpośredniego na materiałach jak i pośredniego. W zakresie druku pośredniego firma zaprezentowała podczas targów dwa nowe atramenty fluorescencyjne, które są bardzo ciekawą propozycją wyróżniającą produkt końcowy.

Na stoisku prezentowane były atramenty SunTex Sonata DDE i SunTex Sonata DTE. Pierwsze to atramenty termosublimacyjne, opracowane z myślą o druku bezpośrednim na tkaninach poliestrowych. Drugie to atramenty sublimacyjne, przeznaczone do zadrukowywania poliestrowej odzieży sportowej. Atramenty DDE oraz DTE (odpowiednio do aplikowania pośredniego lub bezpośredniego) nie zawierają lotnych związków organicznych, zapewniają wysoką trwałość przy zastosowaniach zewnętrznych, odpowiednią widoczność po obu stronach tkaniny (np. w przypadku flag dwustronnych), a także możliwość jej prania.

Dziękujemy za wizytę na targach Rema 2019, zapraszamy do współpracy.

Źródło: E-ploter

www.e-ploter.pl


avatar użytkownika
+ + + + + +

Tekst opublikował użytkownik: e-ploter

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bolton Polska wybiera agencję Streetcom
BOLTON Polska rozwija współpracę z agencją Streetcom od 2 lat i teraz ponownie wybrała ją do realizacji kampanii Influencer marketingowych dla swoich brandów. Streetcom odpowiada za działania przede wszystkim dla marek Rio Mare i Meglio.
Agencja mediowa Initiative (IPG Mediabrands) po raz trzeci z rzędu wygrała przetarg na kompleksową obsługę mediową FoodCare. Oznacza to kontynuację współpracy rozpoczętej w maju 2022 roku.
PR Hub oraz Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk nawiązały współpracę pod kątem obsługi PR naukowego projektu badawczego podejmującego tematykę kulturowo wrażliwych miar rozwoju społecznego i dobrostanu społecznego. Projekt realizowany jest w ramach grantu Narodowego Centrum Nauki w programie GRIEG.
More Bananas i Semcore partnerami biznesowymi
Agencje More Bananas i firma Semcore zostały partnerami biznesowymi. Mają wspólnie prowadzić i realizować działania marketingowe dla polskich i zagranicznych marek.
Julia Żugaj i konkurs na parówkowe śniadanie w kampanii Tarczyński
Marka Tarczyński wystartowała z nową akcją konkursową, w której zachęca do podzielenia się swoimi kreatywnymi przepisami na śniadanie z wykorzystaniem parówek z linii Tarczyński Naturalnie. To nie tylko okazja do dobrej zabawy w kuchni, ale również szansa na wygranie niepowtarzalnych nagród. Autor przepisu, który podbije serce Julii Żugaj,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764