logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Forbes z partnerami uruchamiają Polish-Ukrainian Forbes Women Academy

  PR 27.05.2022, przeczytano 302 razy

Inicjatywa Polish-Ukrainian Forbes Women Academy to cykl edukacyjnych webinarów skierowanych przede wszystkim do  kobiet z Ukrainy. Celem inicjatywy jest wspieranie, pomaganie w edukacji i przystosowaniu się do nowej rzeczywistości. Pierwszy webinar poświęcony aktywności zawodowej kobiet i podejmowaniu pracy w Polsce odbędzie się 31 maja.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/forbes-z-partnerami-uruchamiaja-polish-ukrainian-forbes-women-academy,396043,artykul.html

Polish-Ukrainian Forbes Women Academy to kolejna inicjatywa Ringier Axel Springer Polska mająca na celu wsparcie Ukraińców, którzy przyjeżdżają do Polski. W siedzibie firmy od kwietnia br. działa „Świetlica” – punkt opieki dla dzieci oraz komfortowe miejsce z warsztatami dla ich rodziców/opiekunów. Od lutego 2022 r. Ringier Axel Springer Polska aktywnie wspiera Ukrainę, realizując różnorodne akcje redakcyjne, pracownicze oraz działania z partnerami biznesowymi.

Pierwszym etapem działalności Polish-Ukrainian Forbes Women Academy będzie cykl webinariów, podczas których uczestniczki otrzymają wiedzę o polskim rynku pracy oraz jego kulturze.

Projekt jest realizowany we współpracy z wieloma partnerami i ekspertami z PWC, Grant Thorton,  Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Michael Page , organizacją Sięgaj Po Więcej  oraz Future Collars.

– W Polsce aktualnie przebywa wiele przedsiębiorczych kobiet z Ukrainy. Nikt z nas nie wie, jak długo Polska będzie ich domem. Wiele z nich kontynuuje pracę online, wiele podjęło już  nowe zajęcia w Polsce. Ale ogromna liczba kobiet wciąż szuka swoich możliwości. Wiele fundacji, organizacji od dawna pomaga w znalezieniu pracy. My zdecydowaliśmy się na opracowanie programu, który krok po kroku pomaga nie tylko w znalezieniu pracy, ale i założeniu własnej działalności. Z ekspertami będziemy rozmawiali nie tylko o tym, na co zwrócić uwagę podpisując umowę, ale także jak pozyskać fundusze na działalność. Forbes Women od zawsze wspiera kobiety w rozwju zawodowym więc taka inicjatywa jest dla nas naturalna. Dołączyli do nas znakomici eksperci z renomowanych firm – mamy więc pewność, że dostarczymy ogromną ilość wartościowej wiedzy – mówi Agnieszka Filipiak zastępca redaktorki naczelnej Forbes Women i ambasadorka Akademii.

 Akademia będzie prowadzona w języku polskim z tłumaczeniem na język ukraiński. Udział w webinarach jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich chętnych, wymagana jest rejestracja.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Isa Soares Tonight”: nowy program informacyjny CNN International
CNN International zapowiada nowy program informacyjny „Isa Soares Tonight”, który poprowadzi wyróżniona Emmy dziennikarka Isa Soares. Program wejdzie do europejskiej ramówki stacji 4 lipca i będzie nadawany w regionie EMEA na żywo z siedziby CNN w Londynie co tydzień o godz. 20:00 CET.
Już od najbliższego poniedziałku, 4 lipca br. w ramówce Radia TOK FM znajdą się dwa nowe programy. Audycje „Przewodnik o podróżach” oraz „Przewodnik o kuchni” to nowe, letnie propozycje dla słuchaczy stacji. W czasie wakacji na antenie Radia TOK FM pojawi się również dodatkowe wydanie programu „Jeszcze Więcej Sportu”, a zmianie...
63 proc. ankietowanych dziewcząt doświadczyło różnych form nękania w mediach społecznościowych. 38 proc. osób z niepełnosprawnościami padło ofiarą mowy nienawiści w ciągu 12 miesięcy poprzedzających badanie – czytamy w raporcie Think Tanku Parlamentu Europejskiego.
Patrycja Pupiec z redakcji Poradnikzdrowie.pl została laureatką I nagrody w kategorii „Nowotwór - przełamać strach, wygrać życie”. Nasza redakcyjna koleżanka została nagrodzona za artykuł „Ignorancja a może niewiedza? Dlaczego kobiety umierają na raka?”.
Od 28 czerwca anglojęzyczny kanał TVP World jest dostępny bezpłatnie dla odbiorców telewizji naziemnej w Estonii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764