logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Katarzyna Kosińska-Rysz obejmuje stanowisko Client Service Directora agencji Kamikaze

  PR 19.01.2021, przeczytano 249 razy
ilustracja

Katarzyna Kosińska-Rysz z nową misją w Kamikaze, obejmuje  stanowisko Client Service Director. Katarzyna Kosińska-Rysz przeszła do Kamikaze z Saatchi&Saatchi IS na początku 2019 roku, stając na czele tworzonego wtedy warszawskiego zespołu agencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/katarzyna-kosinska-rysz-obejmuje-stanowisko-client-service-directora-agencji-kamikaze,389887,artykul.html

Przez ostatnie 2 lata Katarzyna Kosińska-Rysz jako Account Director, odpowiadała za współpracę m.in. z Kaufland Polska, Super-Pharm, Yves Rocher, McCormick czy Shell. Teraz awansuje na stanowisko Client Service Director.

- Jest to nowe stanowisko w naszych strukturach i naturalny ruch związany z rozwojem agencji. Chcemy tworzyć podobne „doświadczenie klienta” dla wszystkich naszych klientów i oczywiście zapewniać im jak najwyższy poziom satysfakcji. Zmiana w strukturach i awans Kasi następują równolegle z przyjęciem strategii rozwoju agencji na kolejne 3 lata. Idziemy w ten sposób dalej i głębiej z organizacją struktur „wokół klienta”, z pracą w teamach klienckich. Ostatni rok dowiódł, że znajomość kategorii klienta, jego wewnętrznych KPI, a nawet procesów decyzyjnych daje szansę na bardzo szybkie reakcje po stronie agencji, większe tempo pracy, korygowanie na bieżąco planów i rzeczywiste partnerstwo. Kasia będzie odpowiadać za realizację strategii agencji w tym obszarze – wyjaśnia Michał Ryszkiewicz, Managing Partner agencji Kamikaze. - Od czasu dołączenia do Kamikaze miałam okazję nie tylko stworzyć warszawski oddział, ale i wspólnie z łódzkim zespołem realizować najlepsze projekty i wspierać długofalowe współprace z naszymi klientami. Dlatego też obecna szansa, przed którą staję, jest naturalna tak dla mnie, jak i całej ekipy Kamikaze - dodaje.

Katarzyna Kosińska-Rysz pracuje w Kamikaze od lutego 2019 roku, kiedy objęła w niej stanowisko Account Directora, przechodząc z agencji Saatchi & Saatchi IS (z analogicznego stanowiska), gdzie przez kilka lat pracowała dla Carrefour Polska. Wcześniej przez 11 lat zdobywała doświadczenie zawodowe w firmach: K2 Internet, TVN oraz Burda International Poland.

Źródło: Kamikaze

www.kamikaze.digital

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejni Top Dostawcy wystawcami wrześniowego Festiwalmarketingu.pl
12M, EXPEN, Yax interactive, L-Shop-Team POLSKA, Ivory Ceramics oraz BeJoy – kolejni TOP dostawcy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa. Równolegle na hali nr III odbędą się targi Packaging Innovations.
Konferencja MCCT – rynek spotkań w biznesie. Od reala do online
W dniach 23-25 marca 2021r. odbędzie się w formule online bezpłatna konferencja Meeting Communication Collaboration Trends. MCCT to nowa inicjatywa, obejmująca swoją tematyką szeroko pojęty rynek miejsc spotkań, komunikacji oraz pracy grupowej. Wydarzenie jest inicjatywą kierowaną do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu tworzenia eventów online i hybrydowych, pracy w...
Opus B z kolejną kampanią dla Banku BNP Paribas
Agencja przygotowała nową platformę komunikacji dla klientów biznesowych.
Startuje drugi sezon programu „To ma sens”
Ponad 15 mln wyświetleń na Facebooku i dotarcie do 5 mln osób – takie wyniki oglądalności osiągnął pierwszy sezonu naszego autorskiego programu „TO MA SENS”. Liczby mówią same za siebie i ułatwiły nam podjęcie decyzji o kontynuowaniu tego formatu w naszych mediach społecznościowych. Pomysłów na kolejne odcinki nie brakuje, dlatego już...
Jak realizować bezpieczne kampanie programmatic? Jaką rolę odgrywają dane w reklamie cyfrowej? Jak będzie wyglądać przyszłość w świecie bez plików 3rd party cookie? Co zrobić, żeby mobile skutecznie budował zasięg i świadomość marki? Czy programmatic outdoor to science fiction czy nieodległa przyszłość? Jakie są korzyści połączenia automatyzacji ze sprzedażą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764