WIADOMOŚCI

Kolorowa drukarka Oki do wygrania na Festiwalu Marketingu

jacekra  PR - bezpłatny materiał PR | 05.09.2014, przeczytano 826 razy
ilustracjastrzałka
Kolorowa drukarka Oki do wygrania na Festiwalu Marketingu

Wszyscy zwiedzający Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań mogą wziąć udział w losowaniu niezwykłego prezentu, jakim jest kolorowa drukarka biurowa C301dn A4 od firmy OKI. Każdy kto pozostawi swoją wizytówkę w specjalnie wyznaczonej urnie i stawi się na losowaniu, będzie miał szansę wygrać to urządzenie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kolorowa-drukarka-oki-do-wygrania-na-festiwalu-marketingu,22536,artykul.html

Kolorowa drukarka biurowa C301dn A4 to kompaktowe, które zapewnia niskie koszty eksploatacji oraz doskonałą, wysoką rozdzielczość kolorów, funkcję wydruku dwustronnego oraz szybkie i niezawodne działanie. Drukarka C301dn działa w sieci, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w mikrofirmach i małych przedsiębiorstwach, które drukują dokumenty biznesowe do użytku swoich grup roboczych. Urządzenie C301dn oparte jest na sprawdzonej technologii LED, której każda firma może z powodzeniem zaufać. Niezawodność drukarki potwierdza 3-letnia gwarancja.

Losowanie odbędzie się drugiego dnia targów, 11 września, o godz. 14.00 na stoisku organizatora - OOH magazine.

    logo Festiwal Druku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
piątek 21.07.2017, 120 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone