logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

#Lubellałączy - marka zachęca do wspólnego gotowania

  PR 22.05.2020, przeczytano 228 razy

Marka Lubella, należąca do koncernu Maspex, wraz z agencją VMLY&R zachęca do pozostania w domach, jednocześnie ciesząc się smakiem wspólnego gotowania. W projekcie biorą udział najpopularniejsi polscy influencerzy. Za pomocą Instagrama od początku maja zachęcają Polaków do poznawania nowych przepisów oraz wspólnego gotowania w czasie kwarantanny, nie tracąc przy tym największej wartości posiłków - wspólnego celebrowania kulinarnych momentów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lubellalaczy---marka-zacheca-do-wspolnego-gotowania,387123,artykul.html

#LubellaŁączy

Najnowsza akcja marki ma na celu ukazanie lub przypomnienie konsumentom największych wartości, które płyną z przygotowywania posiłków. Po pierwsze - uświadamia, że gotowanie jest łatwiejsze niż może się wydawać. Po drugie - przypomina sedno posiłków i podkreśla, że jedzenie zawsze smakuje lepiej, gdy gotujemy je z bliskimi dla nas osobami. Pielęgnowanie tej wartości jest niezmiernie istotne w sytuacji panującej od dwóch miesięcy społecznej izolacji.

Gotowanie na ekranie smartfonu

Ogólnoświatowa kwarantanna zmieniła niemal każdą dziedzinę naszego życia. Jedną z najbardziej dotkliwych zmian jest ograniczenie spotkań międzyludzkich. Media społecznościowe stały się w obecnych czasach jeszcze istotniejszym narzędziem w codziennej komunikacji. Najnowsza kampania wykorzystuje narzędzia, jakie dostarcza jedna z najpopularniejszych aplikacji - Instagram. Zaproszeni do projektu influencerzy gotują ulubione dania z użyciem produktów Lubella. Wyjątkowość tej akcji polega na tym, że każdy z nich robi to na żywo na swoim kanale. Jednocześnie przekazują wartości płynące z własnoręcznie przygotowanych posiłków - idealnej formy spędzania wspólnego czasu na odległość.

W kuchni z...

Do niedawna obiad w towarzystwie ulubionego influencera był luksusem do wylicytowania na aukcji charytatywnej lub wyjątkową nagrodą w konkursie dla nielicznych. Dziś - dzięki pracy Lubelli i agencji VMLY&R - influencerzy zapraszają do swoich kuchni rzeszę swoich obserwatorów i inspirują ich swoimi sposobami na wyjątkowe dania. W gronie domowych kucharzy znalazł się m.in. Jakub Urbaniak - bloger, szerzej znany jako "Podziarany Tata", który otworzył kulinarny cykl. Kolejni gospodarze i gospodynie transmisji live to m.in. Edyta Pazura, Lara Gessler, Karolina Gilon, Karol "Blowek" Gązwa, Ania Starmach, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Damian Kordas oraz Agnieszka "Ciocia liestyle" Wilczewska.

200 tysięcy produktów dla dzieci od Lubelli

Temat najnowszej aktywacji łączy się również z działaniami CSR, które prowadzi marka. Lubella wspiera tych, dla których wspólny posiłek w gronie rodziny to nie element codzienności, a ogromne marzenie. Marka nieustanie monitoruje sytuację w Polsce i stara się pomagać, tym, którzy tej pomocy potrzebują. W Polsce jest bardzo dużo dzieci, które przebywają w różnych placówka opiekuńczo-wychowawczych – domach dziecka, rodzinnych domach dziecka i innych. Takie miejsca potrzebują wsparcia, zwłaszcza podczas tego trudnego czasu. W ramach akcji #LubellaŁączy, firma przekazuje 200 tysięcy produktów dla dzieci z tych placówek. Do potrzebujących trafią makarony, płatki śniadaniowe, mąka i paluszki.

Akcja #LubellaŁączy potrwa do końca maja br. Za koncepcję kreatywną oraz realizację kampanii odpowiada agencja VMLY&R Poland.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kanlux, jedna z europejskich firm sektora oświetleniowego, przedłużyła współpracę z krakowską agencją More Bananas. Specjaliści od marketingu zajmują się mediami społecznościowymi śląskiej marki oraz kampaniami Facebook Ads i Google Ads.
Voice Contact Center współpracuje z Allegro w obszarze Customer Experience
Spółka z Grupy OEX wspiera od października 2019 roku najbardziej popularną platformę zakupową  w realizacji strategii excellent customer experience. Odpowiada między innymi za wsparcie procesów biznesowych w obszarze obsługi klienta, kampanii komercyjnych i marketingowych oraz za budowanie katalogu produktów na platformie.
Karolina Studzińska w 19 Południku
Z początkiem czerwca br. do zespołu 19 Południka dołączyła Karolina Studzińska, obejmując stanowisko Project Managera. Jest odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie projektami obsługiwanych przez agencję klientów.
Serviceplan Health autorem kolejnej kampanii dla marki Biotebal
Serviceplan Health (Group One) - warszawski oddział międzynarodowej grupy specjalizującej się w komunikacji marketingowej w kategorii zdrowia, realizuje kolejny projekt  dla  marki Biotebal z portfolio Polpharma S.A. Za koncepcję kreatywną i nadzór nad realizacją kampanii, pod kierunkiem zespołu Serviceplan Health, po raz trzeci z rzędu odpowiada agencja kreatywna Change...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764