logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Michał Wolfram z VMLY&R do Kerris

  PR 04.08.2022, przeczytano 273 razy

W sierpniu br. do KERRIS dołączył Michał Wolfram obejmując stanowisko Performance Marketing Leada.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/michal-wolfram-z-vmlyandr-do-kerris,396802,artykul.html

Na nowym stanowisku, jako Performance Marketing Lead, Michał Wolfram obejmie zarządzanie zespołem Performance Marketingu, realizującego projekty dla takich klientów jak Tauron, Swiss Krono, Magda Butrym, Roche Polska, Skawa, Jan Niezbędny, Kruszwica.

Ostatnie 7 lat Wolfram spędził w agencji VMLY&R zajmując się pełną obsługą mediową (zakup i planowanie) dla najbardziej rozpoznawalnych klientów agencji takich jak: Lidl, Mazda, HBO GO (MAX), Amazon, T-mobile. Jako Performance Manager skupiał się przede wszystkim na opiece nad działem mediowym agencji.

Źródło: KERRIS

www.kerris.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plany na Przyszłość | LAB - podsumowanie warszawskiego Święta Architektury
7 sierpnia zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Kamil Gach w kampanii Maczifit
Maczfit wystartował z nową kampanią. W jej ramach ambasadorzy marki opowiadają o tym, dlaczego mimo tak dużej konkurencji na rynku diet pudełkowych bez wahania wybierają Maczfit. Wśród bohaterów spotów Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, a także Kamil Gach duet Rowerowe Świry.
Personal PR prowadzi casting na tiktokerów Miasta Gdańska
Miasto Gdańsk ogłosiło casting na tiktokerów. Celem jest wyłonienie ambasadorów profilu miasta na TikToku. Za przeprowadzenie castingu odpowiada agencja Personal PR.
Od kopalni do huty – KGHM w technologii Stereovision 3D
Wystawa prezentująca oddziały KGHM w technologii 3D jest już do zobaczenia w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym. Miedziowa spółka została mecenasem jedynej w Polsce placówki prezentującej unikatowe dzieła z cennych kruszców, w tym srebra i złota. KGHM jest liderem w produkcji srebra na świecie.
Nie z tego świata – Żabson i Samsung ponownie łączą siły
Żabson i Samsung ponownie łączą siły. W ramach współpracy z okazji premiery najnowszego, Galaxy Z Flip4, artysta stworzył nowy utwór, teledysk oraz zaprojektował specjalne akcesoria dedykowane urządzeniom Galaxy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764