logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pasaż Wiecha. Kultura w samym centrum: Valkea dla DT Wars Sawa Junior

  PR 11.07.2019, przeczytano 421 razy
ilustracjastrzałka

Agencja zamieniła tradycyjny deptak komunikacyjny w tętniącą życiem strefę relaksu i rozrywki


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pasaz-wiecha.-kultura-w-samym-centrum%3A-valkea-dla-dt-wars-sawa-junior,383221,artykul.html

Agencja marketingowa Valkea jest odpowiedzialna za kompleksowe przygotowanie koncepcji organizacyjnej i komunikacyjnej akcji „Pasaż Wiecha. Kultura w samym centrum”. Działania zaplanowane są do połowy sierpnia 2019 roku. Do zadań agencji należało opracowanie scenariusza akcji, zaprojektowanie aranżacji przestrzeni dla wszystkich wydarzeń, zaproszenie do współpracy partnerów oraz pozyskanie patronatów medialnych. W czasie trwania imprezy agencja koordynuje przebieg wszystkich działań oraz prowadzi bieżącą obsługę PR. Prowadzi także kanały w mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie oraz tworzy content dotyczący akcji na stronę internetową Domów Towarowych Wars Sawa Junior.

ilustracjastrzałka

Na siedem wakacyjnych tygodni historyczny deptak Pasaż Wiecha w centrum stolicy zamienił się w specjalna strefę relaksu dla mieszkańców i turystów. To także kreatywna przestrzeń wspólnych działań wypełniona muzyką, gwarem rozmów i twórczą pracą. Atrakcje zostały podzielone na siedem bloków tematycznych: architektura, kreatywność, moda, dizajn, teatr, film i sztuka. W ofercie znalazły się propozycje dla dorosłych i dla dzieci. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i ogólnodostępne.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: Valkea

www.valkea.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Studio Dzikie debiutuje na rynku
Warszawska agencja Berry Project powołała do życia samodzielne studio graficzne. Dzikie specjalizuje się w projektowaniu identyfikacji wizualnej.
Pegasus Axis to stołowa drukarka UV, która oferuje szerokie możliwości druku przy zachowaniu fotograficznej jakości realizacji i wydajności produkcji. Małe rozmiary maszyny sprawiają, że jest to drukarka dostępna dla każdego – zarówno małej agencji, jak i wielkoformatowej drukarni.
Nie żyje Bohdan Butenko
W wieku 88 lat zmarł Bohdan Butenko – słynny grafik i ilustrator związany przez lata z redakcją „Przekroju”, twórca postaci Gapiszona, Kwapiszona, Gucia i Cezara.
Ruszyła kampania „Otwarte w niedziele”
11 października br. MAKRO Polska rozpoczęło kampanię „Otwarte w niedziele”, której celem jest zwrócenie uwagi na znaczenie sektora handlowo-usługowego w Polsce. Jego przedstawiciele zapraszają do odwiedzania swoich restauracji i sklepów w każdą niedzielę, także wolną od handlu. Jako lokalne biznesy mogą w tym dniu oferować swoje usługi. Sieć...
Stoisko targowe to duża inwestycja dla każdej firmy niezależnie do tego jakim budżetem dysponuje. Dlatego warto pomyśleć o rozwiązaniu, które będzie służyło przez lata i to nie tylko w czasie targów. O rozwiązaniu, które nie będzie jednorazowe i nie będzie generowało odpadów po każdych targach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764