logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Polska artystka stworzyła grafiki na opakowania musli znanej marki

  PR 22.03.2023, przeczytano 438 razy
ilustracja

Opakowanie produktu spożywczego jest ważne i może pełnić wiele funkcji, nie tylko tych użytkowych. Profilaktyka, edukacja, szczytny cel i uwrażliwienie na sztukę przyświecały polskiej marce OneDayMore, która w marcu do współpracy zaprosiła utalentowaną polską ilustratorkę specjalizującą się w technice kolażu cyfrowego – Aleksandrę Morawiak. Tak powstała specjalna, limitowana mieszanka zbóż i owoców, spakowana do tuby symbolizującej kobiecą siłę. Część dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana do organizacji Kwiat Kobiecości.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polska-artystka-stworzyla-grafiki-na-opakowania-musli-znanej-marki,399369,artykul.html

Siła, niezależność, piękno, elegancja, delikatność, kruchość – kobiecość może oznaczać wiele. Polska marka produkująca m.in. wspierające funkcje organizmu produkty zbożowe, w marcu przy współpracy ze znaną ilustratorką Aleksandrą Morawiak, przedstawiła swoją interpretację kobiecej energii. Na rynku nie brakuje produktów różnej kategorii „dedykowanych kobietom”. Specjalna mieszanka musli to jednak coś więcej niż tylko produkt śniadaniowy – to połączenie sztuki oraz realnego wsparcia kobiet i fundacji Kwiat Kobiecości.

Symboliczna tuba stworzona przez polską ilustratorkę

Wyjątkowa i przede wszystkim kobieca oprawa graficzna tuby z musli to projekt polskiej ilustratorki pracującej w technice kolażu cyfrowego – Aleksandry Morawiak. Artystka w kunsztowny, przepełniony twórczą intuicją sposób rozpoznaje, łączy i kreuje światy opowiadające historie o nas samych, a w tym przypadku o kobietach.

– Główną sferą moich zainteresowań jest człowiek oraz jego relacja z przestrzenią i samym sobą, a technika kolażu to idealne medium do powoływania nowych światów. Na grafikach stworzonych z myślą o kobietach zinterpretowałam rozumienie kobiecości, a roślinne ornamenty nawiązują do nazwy organizacji, do której trafi część środków ze sprzedaży produktów. Cała tuba przepełniona jest symboliczną mocą, która drzemie w każdej z nas! Jest wyrazem siły oraz piękna kobiecości i właśnie tymi wartościami jest inspirowana. Bycie częścią takiego projektu to ogromna radość i wyróżnienie – mówi ilustratorka Aleksandra Morawiak, autorka limitowanej tuby OneDayMore.

Rośliny i kwiaty, które znalazły się na grafice nie są przypadkowe. 10 proc. przychodów ze sprzedaży firma przekaże na cele stowarzyszenia Kwiat Kobiecości. Organizacja stawia na profilaktykę, dostęp do informacji i edukację w kontekście raka szyjki macicy i innych chorób kobiecych, np. poprzez akcje “Diagnostyka Jajnika – Ty też jesteś poszukiwana” czy “Piękna, bo zdrowa”.

Jeden dzień to za mało

W tubie, pełnej motywów roślinnych i kobiecych, znajduje się mieszanka musli z orzeźwiającym dodatkiem malin, truskawek i porzeczek z karmelową czekoladą i ukrytymi w niej chrupiącymi migdałami. OneDayMore znana jest z mieszanek śniadaniowych sprzedawanych w wygodnych opakowaniach - tubach. Firma jako pierwsza na polskim rynku zastosowała tego typu rozwiązanie, które oprócz funkcji użytkowych, od zawsze cieszyły oko, były kreatywne, kolorowe i wyróżniające się na sklepowej półce.

– Limitowana tuba, którą wypełniliśmy pysznym musli oraz opakowaliśmy przepiękną tubą stworzoną przez Aleksandrę Morawiak, niesie ze sobą dużo więcej. To symboliczny przekaz dla wszystkich pań, a także realne wsparcie. Nasz zespół tworzy wiele wspaniałych, zaangażowanych kobiet, a akcja to sposób na podkreślenie ważnej roli każdej z nas w świecie, naszej siły i energii oraz podzielenie się tym dobrem z innymi. Co ważne, mieszanka jest bogata w składniki wspierające organizm – polifenole o działaniu antyoksydacyjnym, a także witaminę E, która odżywia i regeneruje skórę. To idealny początek dnia czy przekąska o dowolnej porze – mówi Hanna Schwartz, kierownik marketingu i e-commerce w OneDayMore.

Liczba produktów jest ograniczona, a każda zakupiona tuba to wsparcie organizacji Kwiat Kobiecości.

Źródło: OneDayMore

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764