logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Eskadra realizuje event dla Mercedesa

  PR 06.02.2019, przeczytano 273 razy
ilustracjastrzałka

Mercedes-Benz korzysta z usług agencji ESKADRA przy organizacji eventu dla swoich klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-eskadra-realizuje-event-dla-mercedesa,381131,artykul.html

Jedną z mocniejszych stron ESKADRY jest realizacja eventów. Krakowska firma, która ma spore doświadczenie w branży, kompleksowo obsługuje eventy dla największych marek. Tym razem na zlecenie marki Mercedes-Benz wspólnie z Fundacją GOPR przygotowała jazdy testowe Klasy X z nowym silnikiem 350d. Goście mieli okazję m.in. przekonać się jak wygląda praca w GOPR-ze, nabyć cenną wiedzę z zakresu ratownictwa górskiego i medycznego, a także spróbować swoich sił w jeździe terenowej i przetestować możliwości samochodów Klasy X z nowym silnikiem 350d. Wydarzenie uświetniło wystąpienie Rafała Sonika – polskiego kierowcy rajdowego, zwycięzcy Rajdu Dakar.

- Bardzo lubimy dobrą zabawę. A jeżeli można połączyć przyjemne z pożytecznym – jesteśmy fanami takiego rozwiązania. Dlatego cieszę się, że mogliśmy zapewnić gościom Mercedesa zarówno solidną dawkę adrenaliny i rozrywki, jak i praktycznej wiedzy – mówi Jakub Sadecki, prezes ESKADRY.

ilustracjastrzałka

Podczas eventu goście zwiedzali malownicze okolice olsztyńskiego zamku i Pustyni Siedleckiej. Wydarzenie zwieńczyło uroczyste przekazanie GOPR-owi ośmiu samochodów Mercedes Klasy X.

ilustracjastrzałka

Źródło: ESKADRA

www.eskadra.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Integart odkupuje stare urządzenia. Sprawdź, ile możesz zyskać!
Najnowsza akcja Integartu prowadzona razem z firmą HP, to niepowtarzalna okazja, aby wymienić swoją starą drukarkę wielkoformatową na nowoczesny druk HP Latex 3 generacji. Od standardowego programu odkupu drukarek, HP Trade In różni się tym, że zaoferowane warunki są jeszcze bardziej atrakcyjne. Promocja trwa do końca czerwca, zapraszamy do kontaktu.
Zaprojektuj Plakat na Eurowybory: Podsumowanie akcji
W marcu informowaliśmy o inicjatywie Goethe Institut, który postanowił wesprzeć ideę udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego tworząc internetową platformę dla wszystkich, którzy chcą zaprojektować i udostępnić plakat zachęcający do udziału w Eurowyborach. Dziś, w dniu głosowania, prezentujemy efekty tej akcji.
Relacja STGU z Łódź Design Festival 2019
STGU odwiedziło Łódź Design Festival 2019 – hasło tegorocznej edycji to „dobre życie”. W świetle ostatnich alarmujących doniesień o dramatycznym stanie naszego środowiska naturalnego, hasło „dobre” jednoznacznie przywodzi na myśl „harmonijne, etyczne”, zamiast powiedzmy „luksusowe” czy „wygodne”. I rzeczywiście...
#Wciążzmieniamy – Coca-Cola kontra problemy środowiskowe i społeczne
Nie chcemy tylko produkować napojów. Chcemy dokonywać realnych zmian – ta myśl towarzyszy nowej kampanii Coca-Cola pod hasłem #WCIĄŻZMIENIAMY. Za jej sprawą marka chce stawić czoła zarówno problemom środowiskowym, jak i społecznym. Polska jest pierwszym krajem, w którym kampania zostanie uruchomiona.
Santander Bank Polska z wyróżnieniem za rebranding
Santander Bank Polska został wyróżniony w kategorii Marka Roku za wzorowo przeprowadzony rebranding i sprawną komunikację marki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764