logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Sokółka Okna i Drzwi z nowym serwisem internetowym

  PR 14.03.2019, przeczytano 287 razy
ilustracjastrzałka

Producent okien i drzwi „Sokółka” uruchomił nowy serwis internetowy. Za wdrożenie odpowiada warszawska agencja discipline. Głównym celem serwisu jest szczegółowe przedstawienie portfolio produktowego producenta, a także budowanie nowoczesnego i profesjonalnego wizerunku marki jako lidera rynku w sprzedaży okien drewnianych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-sokolka-okna-i-drzwi-z-nowym-serwisem-internetowym,381639,artykul.html

Serwis pełni również funkcję platformy komunikacji z klientami. Ułatwiają to zaimplementowane na stronie narzędzia takie jak formularze kontaktowe, wyszukiwarka salonów oraz aplikacja Callpage.io. Strona dostępna jest w wersji desktopowej oraz przeznaczonej na urządzenia mobilne, tablety i smartfony.

Serwis zrealizowała agencja discipline. Zespół pracujący po stronie agencji odpowiada za koncepcję UX, kreację, przygotowanie materiałów graficznych, a także project management, analitykę i webdevelopment. Discipline wspiera również Sokółkę w zakresie działań z zakresu marketingu internetowego. Agencja realizuje produktowe kampanie online obejmujące tworzenie stron produktowych, reklam display oraz optymalizację i analitykę prowadzonych działań.

Firmy współpracują ze sobą od stycznia 2016 r. Nowa strona dostępna jest pod adresem www.sokolka.com.pl.

Źródło: discipline

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dni Otwarte z ploterami Artemis – 21 marca 2019
W pierwszy dzień wiosny, dystrybutor szerokoformatowych drukarek Artemis – firma Atrium Centrum Ploterowe z Opola – zaprezentuje podczas Dni Otwartych, dwa urządzenia o szerokości roboczej 320 cm.
Bartłomiej Topa nowym ambasadorem marki Mitsubishi w Polsce
Polski oddział Mitsubishi Motors nawiązał współpracę z cenionym aktorem - Bartłomiejem Topa, który będzie pełnił rolę ambasadora marki. Znany z dużego oraz małego ekranu oraz sceny teatralnej i cieszący się ogromnym uznaniem widzów i krytyków Bartłomiej Topa będzie promował najnowsze wcielenie znanego SUV-a Mitsubishi Outlander. Kluczyki do nowego...
Blikomania: milion na nagrody za codzienne płatności Blikiem
Wystartowała nowa edycja popularnej BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się w loterii i będzie regularnie płacić BLIKIEM do 21 sierpnia br., może codziennie wygrać 100 lub 1000 zł. Dodatkowo będzie mógł wygrać nagrodę główną czyli 100 000 zł.
Imagine z nowym New Business Directorem
IMAGINE poszerza zespół – do agencji dołącza Mariusz Parol, który będzie odpowiadał za przygotowanie strategii sprzedaży i rozwinięcie działu new business.
STS i KSW przedłużają kontrakt
STS oraz Federacja KSW podjęły decyzję o przedłużeniu współpracy. Porozumienie zawarto na najbliższy rok – obejmować będzie co najmniej 5 gal KSW zaplanowanych w 2019 roku. Dotychczasowa współpraca bukmachera z Federacją trwa od lutego 2018 roku.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764