logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Sokółka Okna i Drzwi z nowym serwisem internetowym

  PR 14.03.2019, przeczytano 389 razy
ilustracjastrzałka

Producent okien i drzwi „Sokółka” uruchomił nowy serwis internetowy. Za wdrożenie odpowiada warszawska agencja discipline. Głównym celem serwisu jest szczegółowe przedstawienie portfolio produktowego producenta, a także budowanie nowoczesnego i profesjonalnego wizerunku marki jako lidera rynku w sprzedaży okien drewnianych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-sokolka-okna-i-drzwi-z-nowym-serwisem-internetowym,381639,artykul.html

Serwis pełni również funkcję platformy komunikacji z klientami. Ułatwiają to zaimplementowane na stronie narzędzia takie jak formularze kontaktowe, wyszukiwarka salonów oraz aplikacja Callpage.io. Strona dostępna jest w wersji desktopowej oraz przeznaczonej na urządzenia mobilne, tablety i smartfony.

Serwis zrealizowała agencja discipline. Zespół pracujący po stronie agencji odpowiada za koncepcję UX, kreację, przygotowanie materiałów graficznych, a także project management, analitykę i webdevelopment. Discipline wspiera również Sokółkę w zakresie działań z zakresu marketingu internetowego. Agencja realizuje produktowe kampanie online obejmujące tworzenie stron produktowych, reklam display oraz optymalizację i analitykę prowadzonych działań.

Firmy współpracują ze sobą od stycznia 2016 r. Nowa strona dostępna jest pod adresem www.sokolka.com.pl.

Źródło: discipline

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Continental poszerzył współpracę z Mediacom
Współpraca pomiędzy MediaCom Warszawa i Continental uległa poszerzeniu - Mediacom Beyond Advertising (MBA) obsługuje teraz budżet influencer marketingowy tego marketera. Obecnie trwa pierwsza kampania influencer marketingowa przygotowana przez MBA dla Continental. W akcji wezmą udział: Patryk Mikiciuk, Kameralnie, ReZigiusz, Wheel with it i Jack Gadovsky.
Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
Epson: pokaz najnowszych urządzeń do druku fotograficznego na Film Video Foto 2019
Tegoroczna edycja najstarszej imprezy w branży fotograficznej i filmowej w Polsce, zostanie zorganizowana od 23 do 25 maja w Łodzi. Na targach oczywiście nie zabraknie firmy Epson, która zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu druku fotograficznego.
Monday - agencja komunikacji rozpoczyna współpracę w zakresie PR i digital z nowymi klientami z obszaru gamingu. Do portfolio dołączają wydawcy gier Ubisoft oraz Quantic Dream.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764