logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Publicis Groupe uruchamia serwis informacyjny o COVID-19

  PR 31.03.2020, przeczytano 523 razy
ilustracja

Serwis CMOInsider.pl, do czasu uporania się z pandemią koronawirusa, będzie poświęcony zmianom w marketingu, reklamie, biznesie i społeczeństwie, wywołanym przez trwający kryzys.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/publicis-groupe-uruchamia-serwis-informacyjny-o-covid-19,386347,artykul.html

CMOInsider.pl powstaje dzięki współpracy analityków i strategów agencji należących do Publicis Groupe w Polsce, którzy do tej pory przygotowali dla Klientów kilkadziesiąt analiz i opisów tendencji w mediach, reklamie, gospodarce i społeczeństwie. Wszystkie dotychczasowe artykuły publikowane były w formie specjalnych newslettererów.  

- Nasze newslettery spotkały się z bardzo pozytywną reakcją Klientów, dlatego postanowiliśmy zrobić krok dalej i udostępnić naszą wiedzę szerszej grupie odbiorców. Liczymy, że analizy, rzetelne informacje i wnioski, które publikujemy na CMOinsider.pl, będą nie tylko inspirować branżę, ale również pomagać przedsiębiorstwom podejmować ważne decyzje biznesowe w różnych obszarach gospodarki – mówi Piotr Ruszak, Chief Communications Officer.  

Treści udostępniane przez Publicis Groupe na stronie www.cmoinsider.pl podzielone są na cztery kategorie tematyczne: konsumpcja mediów, trendy zakupowe, zmiany zachowań oraz tzw. varia. Przy każdym omawianym temacie pojawiają się sugestie i wnioski, które mogą stanowić wskazówkę dla firm. Serwis powstaje w języku polskim i angielskim, a wkrótce jego funkcjonalność zostanie rozbudowana.

CMOinsider.pl współtworzą stratedzy i analitycy agencji i departamentów Publicis Groupe: Starcomu, Zenith, Spark Foundry, Performicsa, Saatchi & Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread, MSL, Publicis Consultants, Publicis Commerce oraz Data Science.

Źródło: Publicis Groupe

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Niespokojne czasy sprawiły, że wiele firm stara się dostosować ofertę do aktualnych potrzeb rynku. Ultima Displays Polska nie pozostaje w tyle. Firma znalazła nowe zastosowania swoich standardowych produktów, które pozwalają zapewnić bezpieczeństwo w przestrzeni publicznej.
25 tysięcy dla Rak'n'Roll Music - Donguralesko dziękuje teledyskiem
DonGURALesko wraz z Fundacją Rak’n’Roll przedstawiają „Wschód”, utwór i teledysk, które powstały w podziękowaniu za wpłaty fanów muzyka dla pacjentów onkologicznych. Zbiórka rapera osiągnęła 250% założonego celu – do podopiecznych Fundacji trafi ponad 25 000 zł.
Światowa Organizacja Turystyki i CNN z kampanią Travel Tomorrow
CNN International Commercial rusza z nową kampanią przygotowaną dla swojego wieloletniego partnera – Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO). Głównym przesłaniem projektu Travel Tomorrow jest inspirowanie ludzi do marzeń o przyszłych destynacjach i „podróży jutra” w czasach, gdy będzie to już bezpieczne.
Ricoh: Pandemia - jak dostosować się do nowych wymogów?
Pandemia Covid-19 wywarła ogromny wpływ na rynek druku komercyjnego i produkcyjnego, który teraz wymaga szybkiego dostosowania się do wymogów nowej rzeczywistości. Jak w takich warunkach najefektywniej planować inwestycje i zmiany? Odpowiedzi na te pytania można wysłuchać w webcaście Inkish TV - “Business Booster“. Gościem tego programu był Mark Hinder, Manager Business...
Flagowy salon Intersport 2.0 w Warszawie otwarty
Sieć INTERSPORT Polska otworzyła pierwszy w Warszawie salon nowej generacji w formacie INTERSPORT 2.0. Jeden z najnowocześniejszych multibrandowych konceptów sportowych znajduje się w centrum handlowym Westfield Arkadia. Bogata oferta produktowa jest skierowana do osób aktywnych, które regularnie trenują lub dopiero planują rozpocząć swoją sportową przygodę....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764