logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Michał Bachowski: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 13

Oliwia Bosomtwe z początkiem listopada obejmie stanowisko redaktorki naczelnej NOIZZ.pl. Filip Połoska, dotychczas sprawujący tę funkcję, odchodzi z firmy z końcem października. W NOIZZ nowe role obejmą też Magdalena Ignatowicz i Michał Bachowski.

16.10.2020 | przeczytano: 254 razy
Gdynia Design Days pod hasłem „Uwaga” już za nami

Wyjątkowa edycja Gdynia Design Days przeprojektowana na czas kryzysu za nami. 8 dni pełnych inspiracji, innowacyjnych idei oraz dyskusji na temat projektowania w odpowiedzi na kryzysowe czasy. Tegoroczne hasło UWAGA odmieniane było przez wszystkie przypadki i okazało się być doskonałym pretekstem do rozmowy o obecnej sytuacji.

21.07.2020 | przeczytano: 915 razy
Gdynia Design Days: Jutro premiera przewodnika

Gdynia Design Days 2020 to wyjątkowa edycja festiwalu na wyjątkowe czasy. GDD jako pierwsze wydarzenie poświęcone projektowaniu odbywa się w całości online. Tegorocznej edycji towarzyszy interaktywny przewodnik po wystawach, które odpowiadają na hasło przewodnie festiwalu - Uwaga. Już jutro premiera przewodnika GDD w formie elektronicznej. Zapraszamy na www.guide.gdyniadesigndays.eu.

03.07.2020 | przeczytano: 389 razy

Serwis NOIZZ.PL w akcji z największymi Instagramowymi influencerami zwraca uwagę na osoby, które pracują na pierwszej linii frontu w walce z pandemią koronawirusa. W nowym cyklu redakcyjnym NOIZZ pokazuje na swoich łamach codzienność przedstawicieli wybranych grup zawodowych. Znani influncerzy natomiast udostępniają swoje konta w social mediach, by bohaterowie codzienności mogli pokazać prawdziwy dzień swojej pracy.

04.05.2020 | przeczytano: 341 razy
Komunikacja czy porozumienie? O tym dyskutowano podczas 17. edycji Okk! Design

Za nami 17. edycja OKK! design, cyklu spotkań zrzeszających architektów, projektantów, pasjonatów dobrego wzornictwa, dziennikarzy oraz najlepsze marki wnętrzarskie. Tym razem motywem przewodnim wydarzenia było hasło Komunikacja, a jako gość specjalny wystąpił wybitny językoznawca prof. Jerzy Bralczyk. Warszawskie spotkanie zainicjowane przez Olgę Kisiel-Konopkę, zgromadziło ponad 200 uczestników.

20.03.2020 | przeczytano: 347 razy
Porozmawiajmy! 17. edycji Okk! design

Człowiek może przestać mówić, ale nie może przestać komunikować – jak stwierdził wybitny psycholog Paul Watzlawick. Komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej codzienności, pracy, relacjach – dlatego właśnie ona będzie tematem przewodnim 17. edycji OKK! design. Wydarzenie odbędzie się 9 marca 2020 w warszawskiej przestrzeni Mysia 3.

28.02.2020 | przeczytano: 444 razy
Historie, które uskrzydlają w kampanii promującej dawstwo szpiku

Po sukcesie kampanii edukacyjnej „Vs Życie” portal NOIZZ i Fundacja DKMS kontynuują współpracę, której celem jest popularyzowanie idei dawstwa szpiku. Nowa odsłona kampanii #niesamowiteuczucie oparta jest na historiach Dawców szpiku, którzy dali szansę na życie chorym, potrzebującym przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych. W ramach akcji „To #niesamowiteuczucie uratować komuś życie” we Wrocławiu i Warszawie powstały dwa kolorowe murale - autorstwa dwóch znanych artystów. Elementem kampanii jest również spot, z udziałem Dawców – Oli i Kuby, którzy dali szansę na życie Brazylijce i  Amerykaninowi.

23.08.2019 | przeczytano: 474 razy
5 biegunów polaryzacji: Wystawy Gdynia Design Days 2019

Podczas 12. edycji festiwalu Gdynia Design Days w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym Gdynia spotkają się przedstawiciele polskiej branży projektowej, przedsiębiorcy i pasjonaci dobrego wzornictwa. Hasło przewodnie – POLARYZACJA – to zaproszenie do dialogu dającego możliwość wyznaczenia nowatorskich strategii działania w obszarze designu i biznesu dla spolaryzowanej rzeczywistości. Przedstawiamy Wam 5 biegunów Polaryzacji, które wskazują miejsca różnicowania się postaw w obliczu istotnych problemów, w sytuacjach skrajnych, wobec których nie sposób przejść obojętnie.

08.07.2019 | przeczytano: 305 razy
Spolaryzowany program Gdynia Design Days 2019

Ponad 130 wydarzeń, w tym 24 wystawy, 27 wykładów i 27 warsztatów. Potężna dawka wiedzy i inspiracji podczas 12. edycji Gdynia Design Days. Główny hasłem wydarzenia, odbywającego się między 6-14 lipca w Gdyni, jest POLARYZACJA.

06.06.2019 | przeczytano: 454 razy

Fundacja DKMS wspólnie z redakcją NOIZZ przekonują, że nic nie jat tak ważne jak życie, a możliwość jego ratowania najwspanialszym osiągnięciem w nowej kampanii „Vs Życie”. W działania zaangażowali się Kamil Nożyński, Vienio, Karolina Czarnecka, Kamp!, Bartek Mirecki, Robert Karaś oraz Valerjan Romanowski.

25.01.2019 | przeczytano: 296 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 13)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764