logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PKS: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 11
Konkurs na logotyp serwisu transakcyjnego PKS.pl

Spółka Małopolskie Dworce Autobusowe S.A. ogłasza konkurs na opracowanie logotypu dla serwisu transakcyjnego do sprzedaży biletów autobusowych PKS.pl. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest przede wszystkim do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni z całej Polski. Prace można składać do dnia 16 grudnia, do godz.: 13:00 w siedzibie Organizatora. Dla autora zwycięskiego projektu przewidziana została nagroda pieniężna.  

21.11.2022 | przeczytano: 270 razy
Wakacyjna kampania OOH Pilsweizer we współpracy z Synergic

Browar Pilsweizer realizuje wizerunkową kampanię reklamową OOH, która obejmie nośniki citylight w największych polskich miastach. W jednej z głównych ról występuje w niej najnowszy produkt browaru: piwo Pilsvar Marcowe.

08.07.2019 | przeczytano: 666 razy
Bezpłatny autobus na Remadays Warsaw 2019

Jak co roku podczas targów reklamy i druku RemaDays Warsaw, tak i podczas zbliżającej się, jubileuszowej, 15 edycji, zwiedzający będą mieli możliwość przyjazdu na teren targów bezpłatnymi autobusami.

24.10.2018 | przeczytano: 769 razy
Jadę, widzę, kupuję – słów kilka o potencjale reklamy tranzytowej

Trudno w dzisiejszych czasach wyobrazić sobie autobusy czy tramwaje całkowicie pozbawione reklam. Środki lokomocji stały się doskonałymi nośnikami, które pokochali reklamodawcy. Sami zaś odbiorcy deklarują, że jest to interesująca forma przekazu. Czy reklama tranzytowa to kierunek, w którym będą podążać marketerzy? Co ma do zaoferowania i jak może pomóc w dotarciu do konsumenta?

18.10.2016 | przeczytano: 736 razy
Czy Zakopane zawsze było brzydkie?

Razem z autorem strony internetowej „Dawno temu w Krakowie” Kubą Sochackim zrealizowaliśmy (Stowarzyszenie Miasto Moje a w Nim - red.) projekt fotograficzny, podczas którego porównaliśmy obecny wygląd kilku kluczowych budynków i miejsc Zakopanego z ich stanem sprzed lat. W Zakopanem trwają właśnie prace nad parkiem kulturowym (obszarem szczególnej ochrony, powoływanym na mocy ustawy o ochronie zabytków), który – podobnie jak udało się w Krakowie – ma wyczyścić centrum miasta ze szpecących reklam oraz odbudować wizerunek miasta, które w całej Polsce służy za przykład wyjątkowej brzydoty i bezguścia. Mamy nadzieję, że zdjęcia te przekonają niedowiarków, że Zakopane wciąż ma szansę być pięknym miastem.

29.03.2015 | przeczytano: 4206 razy (komentarzy: 5)
Wzornictwo usług

Dlaczego w Polsce, gdzie sektor usług stanowi już ponad 60% PKB, wciąż mnożą się przykłady nieprzyjemnych doświadczeń klientów np. z telewizją kablową, operatorem telefonicznym, usługami bankowymi czy ubezpieczeniowymi? Dlaczego klienci wciąż mają wrażenie, że dla usługodawcy liczy się tylko własny zysk i sprzedaż? Jesteśmy atakowani coraz to nowymi reklamami, które mają zachęcić nas do zakupu produktu czy usługi. Jednocześnie przedsiębiorstwa nie dbają o to, żebyśmy byli zadowoleni z zakupu.

30.01.2012 | przeczytano: 1414 razy

Dział Out Of Home Media grupy PMPG rozszerzył współpracę z Pol TV, operatorem sieci Digital Signage Student TV oraz Traffic TV o klauzulę wyłączności.

28.05.2010 | przeczytano: 926 razy

Adtotal (adtotal.pl) – sieć reklamowa Wirtualnej Polski – systematycznie wzbogaca ofertę. „Obszar działalności naszej multimedialnej sieci obejmuje Internet, mobile advertising, TV, bankomaty oraz panele LCD. Posiadanie w ofercie wielu różnych mediów i, co za tym idzie, szerokiego portfolio partnerów, pozwala nam na tworzenie atrakcyjnych, crossmediowych strategii reklamowych dla klientów sieci.

29.11.2009 | przeczytano: 911 razy

Portal stworzony przez Sebipol powstał przy współpracy z lokalną społecznością i przedsiębiorcami z rejonu Otrębus i okolic. Strona internetowa poprawi komunikację między sołtysem a mieszkańcami oraz ułatwi kontakty wewnątrz społeczności Otrębus, Kań Helenowskich i Popówka.

03.11.2008 | przeczytano: 1721 razy (komentarzy: 1)

W dniach 9-11 maja w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie odbędą się XIV Międzynarodowe Targi „Stacja Paliw 2007” organizowane przez Polską Izbę Paliw Płynnych.

10.10.2006 | przeczytano: 905 razy
1 2
Strona 1/2 (artykułów: 11)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764