logo
WIADOMOŚCI

Synergic otworzył stacje sponsorskie Citi Handlowy Bikes

Mateusz Zawiślak  PR 17.07.2017, przeczytano 349 razy
ilustracjastrzałka

SYNERGIC otworzył stacje sponsorskie Citi Handlowy Bikes dla rowerów miejskich Veturilo. Jest to pierwsza taka kampania brandingowa na terenie Warszawy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/synergic-otworzyl-stacje-sponsorskie-citi-handlowy-bikes,33142,artykul.html

- Niebieskie rowery w Warszawie to naturalna konsekwencja sukcesu odniesionego przez program Citi Bike w Nowym Jorku i Miami. Tam Citi Bike skutecznie zdobyły serca mieszkańców i stały się naturalnym elementem miejskiego krajobrazu. W zaledwie cztery lata Citi Bike, jako zupełnie nowa forma transportu publicznego w Nowym Jorku, urosła do rangi największego programu rowerowego w Stanach Zjednoczonych - powiedział Edward Skyler, Globalny Szef Public Affairs w Citi. - Jesteśmy dumni z tego, że w ramach naszej działalności na rzecz rozwoju udało nam się stworzyć tak dobre, powszechnie akceptowane rozwiązanie dla transportu publicznego. Cieszymy się, że możemy też wspierać rozwój tego innowacyjnego programu w Warszawie - dodał.

- Stacje sponsorskie są kolejnym etapem współpracy z Citi Handlowy. Cieszy nas, że to właśnie SYNERGIC ma możliwość wprowadzania na rynek polski tak śmiałych i nowatorskich rozwiązań marketingowych – komentuje Piotr Gajek, Prezes Zarządu SYNERGIC – Są to pierwsze stacje sponsorskie umiejscowione na terenie miasta, a nie jak do tej pory, przy budynku klientów - podkreśla Prezes SYNERGIC.

W połowie czerwca otwartych zostało pięć stacji sponsorskich, wyróżniających się strategiczną lokalizacją w punktach o największym natężeniu ruchu w Warszawie: Al. Jana Pawła II/Al. Solidarności, Metro Świętokrzyska, Al. Jerozolimskie/Emilii Plater Marriott, Rondo ONZ oraz Metro Nowy Świat Uniwersytet. Są to stacje, które stale zajmują miejsce w TOP 20 w rankingach wypożyczeń. Od momentu inauguracji stacji, rowery zostały już wypożyczone ponad 10 000 razy.

Na stacjach stanęło w sumie 50 rowerów Veturilo pomalowanych w kolory Citi Handlowy. Co więcej, na wszystkich koszykach w stołecznych rowerach pojawił się logotyp banku, a na skrzydełkach został zmieniony layout, który promuje benefity dla jego klientów.

- Obecność na rowerach miejskich to nasz strategiczny projekt, który ciągle rozwijamy. Cieszę się, że już tak dużo warszawiaków korzysta z rowerów miejskich. Uruchomienie stacji w kolorach Citi Handlowy w strategicznych punktach stolicy i nowa odsłona kampanii reklamowej na skrzydełkach to ważnych kolejny element naszej rowerowej promocji. Jednocześnie uruchomiliśmy pierwszą bankowo-rowerową aplikację dla mieszkańców Warszawy, która jestem przekonany sprawi, że korzystanie z rowerów miejskich będzie jeszcze bardziej wygodne. Skorzystać też będą na tym mogli nasi klienci, bo dla aktywnych rowerzystów korzystających z aplikacji będziemy mieli specjalne promocje na produkty bankowe. – mówi Miguel Mendes, dyrektor Departamentu Zarządzania Doświadczeniami Klientów Bankowości Detalicznej Citi Handlowy.

- Niebieskie rowery Citi Bikes są doskonale znane mieszkańcom Nowego Jorku czy  Miami – teraz przyszedł czas na warszawiaków. Oryginalność oraz unikalność kampanii idealnie wpisuje się w stołeczną przestrzeń miejską, w której najlepiej funkcjonują mobilne i kreatywne nośniki reklamy. - dodaje Joanna Hutnik, Wiceprezes Zarządu SYNERGIC.

Oprócz kampanii brandingowej, SYNERGIC przygotował również specjalną aplikację mobilną Citi Handlowy Bikes, umożliwiającą wypożyczenie rowerów miejskich Veturilo. Aplikacja jest wzbogacona o dodatkowe funkcje pozwalające m.in. śledzić liczbę przebytych kilometrów oraz spalonych kalorii. W Citi Handlowy Bikes regularnie będą się pojawiały dodatkowe funkcjonalności.

Źródło: SYNERGIC

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Styczeń 1999. Boje o Encada: Visitronics walczy z Atrium, Océ szuka pomysłów
Rok 1999 rozpoczęliśmy – a jakże! - śledząc boje na rynku ploterów drukujących. W tym czasie nie było to jeszcze obowiązkowe wyposażenie pracowni reklamowych, z których wiele bazowało nadal na technice cięcia folii. Jednak dla obserwatorów rynku reklamy wizualnej było jasne, że przyszłość należy właśnie do drukarek wielkoformatowych. Encad był wówczas...
Firma Lexmark International, Inc. przedstawiła właśnie nową generację monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych dla klientów biznesowych. Produkty zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na jedyne w swoim rodzaju połączenie niezawodności, produktywności i bezpieczeństwa.
Marka Familijne startuje z kampanią pod hasłem „Mus je schrupać”
W ramach kampanii „Mus je schrupać” emisję spotów reklamowych zaplanowano do 19 sierpnia br. w zasięgowych stacjach telewizyjnych (TVP, Polsat, TVN). Równolegle będą prowadzone aktywności w kanałach social media i kampania digitalowa. Przewidziano także reklamy w prasie branżowej.
Nowa Gwiazda w mieście - polska kampania przedstawicielstwa Mitsubishi
Pod hasłem "Nowa gwiazda w mieście" wystartowała ogólnopolska kampania reklamowa firmy Mitsubishi Motors wprowadzająca na nasz rynek odświeżony model - Mitsubishi Space Star 2018. Działania reklamowe mają na celu budowanie wizerunku modelu oraz wyróżnienie auta w oparciu o wartości marki i jego japoński charakter. Kampania została całościowo zrealizowana przez polski oddział...
Opus B: Ćwierćwiecze za nami
W tym roku świętujemy swoje 25 urodziny.
 
poniedziałek 25.06.2018, 165 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone