logo
WIADOMOŚCI

Synergic otworzył stacje sponsorskie Citi Handlowy Bikes

Mateusz Zawiślak  PR 17.07.2017, przeczytano 296 razy
ilustracjastrzałka

SYNERGIC otworzył stacje sponsorskie Citi Handlowy Bikes dla rowerów miejskich Veturilo. Jest to pierwsza taka kampania brandingowa na terenie Warszawy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/synergic-otworzyl-stacje-sponsorskie-citi-handlowy-bikes,33142,artykul.html

- Niebieskie rowery w Warszawie to naturalna konsekwencja sukcesu odniesionego przez program Citi Bike w Nowym Jorku i Miami. Tam Citi Bike skutecznie zdobyły serca mieszkańców i stały się naturalnym elementem miejskiego krajobrazu. W zaledwie cztery lata Citi Bike, jako zupełnie nowa forma transportu publicznego w Nowym Jorku, urosła do rangi największego programu rowerowego w Stanach Zjednoczonych - powiedział Edward Skyler, Globalny Szef Public Affairs w Citi. - Jesteśmy dumni z tego, że w ramach naszej działalności na rzecz rozwoju udało nam się stworzyć tak dobre, powszechnie akceptowane rozwiązanie dla transportu publicznego. Cieszymy się, że możemy też wspierać rozwój tego innowacyjnego programu w Warszawie - dodał.

- Stacje sponsorskie są kolejnym etapem współpracy z Citi Handlowy. Cieszy nas, że to właśnie SYNERGIC ma możliwość wprowadzania na rynek polski tak śmiałych i nowatorskich rozwiązań marketingowych – komentuje Piotr Gajek, Prezes Zarządu SYNERGIC – Są to pierwsze stacje sponsorskie umiejscowione na terenie miasta, a nie jak do tej pory, przy budynku klientów - podkreśla Prezes SYNERGIC.

W połowie czerwca otwartych zostało pięć stacji sponsorskich, wyróżniających się strategiczną lokalizacją w punktach o największym natężeniu ruchu w Warszawie: Al. Jana Pawła II/Al. Solidarności, Metro Świętokrzyska, Al. Jerozolimskie/Emilii Plater Marriott, Rondo ONZ oraz Metro Nowy Świat Uniwersytet. Są to stacje, które stale zajmują miejsce w TOP 20 w rankingach wypożyczeń. Od momentu inauguracji stacji, rowery zostały już wypożyczone ponad 10 000 razy.

Na stacjach stanęło w sumie 50 rowerów Veturilo pomalowanych w kolory Citi Handlowy. Co więcej, na wszystkich koszykach w stołecznych rowerach pojawił się logotyp banku, a na skrzydełkach został zmieniony layout, który promuje benefity dla jego klientów.

- Obecność na rowerach miejskich to nasz strategiczny projekt, który ciągle rozwijamy. Cieszę się, że już tak dużo warszawiaków korzysta z rowerów miejskich. Uruchomienie stacji w kolorach Citi Handlowy w strategicznych punktach stolicy i nowa odsłona kampanii reklamowej na skrzydełkach to ważnych kolejny element naszej rowerowej promocji. Jednocześnie uruchomiliśmy pierwszą bankowo-rowerową aplikację dla mieszkańców Warszawy, która jestem przekonany sprawi, że korzystanie z rowerów miejskich będzie jeszcze bardziej wygodne. Skorzystać też będą na tym mogli nasi klienci, bo dla aktywnych rowerzystów korzystających z aplikacji będziemy mieli specjalne promocje na produkty bankowe. – mówi Miguel Mendes, dyrektor Departamentu Zarządzania Doświadczeniami Klientów Bankowości Detalicznej Citi Handlowy.

- Niebieskie rowery Citi Bikes są doskonale znane mieszkańcom Nowego Jorku czy  Miami – teraz przyszedł czas na warszawiaków. Oryginalność oraz unikalność kampanii idealnie wpisuje się w stołeczną przestrzeń miejską, w której najlepiej funkcjonują mobilne i kreatywne nośniki reklamy. - dodaje Joanna Hutnik, Wiceprezes Zarządu SYNERGIC.

Oprócz kampanii brandingowej, SYNERGIC przygotował również specjalną aplikację mobilną Citi Handlowy Bikes, umożliwiającą wypożyczenie rowerów miejskich Veturilo. Aplikacja jest wzbogacona o dodatkowe funkcje pozwalające m.in. śledzić liczbę przebytych kilometrów oraz spalonych kalorii. W Citi Handlowy Bikes regularnie będą się pojawiały dodatkowe funkcjonalności.

Źródło: SYNERGIC

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Margaret, Maserak i Maleńczuk w kampanii Warka Radler
W nowym spocie telewizyjnym Margaret, Rafała Maseraka i Macieja Maleńczuka Warka Radler 0.0% pokazuje na luzie i puszcza oko do widza. Znana piosenkarka, charyzmatyczny tancerz i kultowy piosenkarz Maciej Maleńczuk nawiązali współpracę z marką Warka Radler i reklamują najnowszą linię Warki Radler 0.0%. Nowa kampania telewizyjna z ich udziałem wystartuje 16 kwietnia 2018. 
Dni Otwarte z drukarkami Efi w Atrium Centrum Ploterowe
26 kwietnia w siedzibie Atrium w Opolu odbędą się Dni Otwarte. Pośród kilkunastu drukarek wielkoformatowych, można będzie zobaczyć dwie wielkoformatowe drukarki LED-UV marki EFI - Pro 24f i Pro 16h.
Mindshare Polska i National Geographic promują nową odsłonę antologii „Geniusz: Picasso”
22 kwietnia na antenie National Geographic pojawi się druga odsłona serialu fabularnego „Geniusz”, która skupia się na życiu i twórczości wybitnego hiszpańskiego artysty Pabla Picassa. W  pierwszym sezonie, który miał premierę rok temu, mogliśmy śledzić zawiłą historię życia Einsteina. Za działania reklamowe na zlecenie FOX Networks Group Poland ponownie odpowiada dom mediowy Mindshare ...
W nowej kampanii ING bank zachęca Polaków do oszczędzania na emeryturę. Działania reklamowe wspiera specjalna promocja Indywidualnego Konta Emerytalnego z bonusem 100 zł za regularne odkładanie.
Największa akcja promocyjna Żywca „Ustaw sobie Ż” powraca
Po sukcesie zeszłorocznej loterii Żywiec startuje z kolejną edycją. Pula nagród gwarantowanych jest w tym roku jeszcze większa i wynosi 5.7 mln zł.
 
piątek 20.04.2018, 122 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone