logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Upgrade Your Selfie: wakacyjna kampania Huawei Ascend P7

  PR 10.07.2014, przeczytano 2495 razy
ilustracjastrzałka

Firma HUAWEI wystartowała z konkursem Upgrade Your Selfie będącym kolejną odsłoną kampanii promującej jeden z najcieńszych smartfonów na świecie HUAWEI Ascend P7 4G LTE. Do końca lipca użytkownicy Facebooka i Instagrama będą mogli wygrać smartfon Ascend P7 w konkursie Upgrade Your Selfie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/upgrade-your-selfie%3A-wakacyjna-kampania-huawei-ascend-p7,22156,artykul.html

Projekt jest wakacyjną odsłoną kampanii marketingowej Excellece with Edge obejmującej niemal wszystkie kanały komunikacji: telewizję, outdoor, online display, social media, blogosferę i aktywacje sprzedażowe. Najnowsze smarfony HUAWEI - Ascend P7 oraz Ascend G6 4GLTE to urządzenia przenoszące selfie na nowy poziom i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Upgrade Your Selfie – twoje selfie jeszcze piękniejsze

Aby wygrać w konkursie smartfon Ascend P7 wystarczy umieścić swoje selfie przez aplikację dostępną na Facebook’owym fanpage’u HUAWEI Device Polska, ulepszyć je za pomocą filtrów Ascenda P7 oraz odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego HUAWEI Ascend P7 jest idealnym smartfonem do robienia selfie? Użytkownicy Instagrama mogą umieszczać zjęcia na swoim profilu z hashtagiem #UpgradeYourSelfie.
Osoby z największą liczbą głosów oddanych na swoje autoportrety mogą wygrać smartfon oraz bilety do Multikina. Konkurs Upgrade Your Selfie potrwa do końca lipca br.

HUAWEI dla fanów selfie

Najnowsze smartfony HUAWEI: Ascend P7 oraz ostatnio wprowadzony Ascend G6 4GLTE to urządzenia, które przenoszą selfie na nowy poziom. Ascend P7, dzięki kamerze przedniej 8 MPix, tylnej 13 MPix oraz zaawansowanym funkcjom, takim jak tryb panoramiczny, pozwala nadać autoportretom niepowtarzalny charakter. Ascend G6 z kamerą 5Mpix i funkcją Beauty (10-stopniowego upiększania autoportretów) to kolejne urządzenie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów selfie. Dodatkowo, funkcja Voice Photo pozwoli dołączyć do zdjęć dziesięciosekundowe klipy audio i dzielić się multimedialnymi plikami np. na Facebooku.

HUAWEI: o blogowaniu i najnowszych technologiach

Jednym z elementów kampanii Excellence with Edge były także warsztaty dla młodych blogerów prowadzone przez Grzegorza Marczaka, twórcę Antyweb.pl: Grzegorz Marczak: o blogowaniu i najnowszych technologiach. Podczas spotkania twórcy blogów technologicznych i lifestyleowych dyskutowali o tym, jak budować zaufanie użytkowników, jak zwiększać zasięg oraz czy i jak zarabiać na blogu. Spotkanie, podczas którego blogerzy mogli sprawdzić działanie Ascenda P7 było kolejnym z cyklu spotkań HUAWEI z młodymi przedstawicielami blogosfery.


Kampania promująca HUAWEI Ascend P7 będzie trwała do końca sierpnia br., za jej realizację odpowiada agencja Isobar Poland.

Źródło: HUAWEI

www.ascendp7.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764