logo
WIADOMOŚCI

Współpraca Ministerstwa Cyfryzacji z 38PR & Content Communication

  PR 08.08.2018, przeczytano 268 razy

Postępowanie na przygotowanie strategii i realizację działań PR w ramach realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji i NASK projektu wygrała Agencja 38PR & Content Communication.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wspolpraca-ministerstwa-cyfryzacji-z-38pr-and-content-communication,37519,artykul.html

Do zadań agencji należeć będą nie tylko przygotowanie strategii działań PR dla kampanii, ale i m.in. proaktywna współpraca z mediami, wsparcie w komunikacji w mediach społecznościowych i przy organizacji wydarzeń dla mediów oraz stałe doradztwo w zakresie PR.

Za nadzór nad realizacją umowy ze strony agencji odpowiada Prezes Zarządu, Katarzyna Życińska.

Agencja została wybrana w postępowaniu prowadzonym w trybie dialogu konkurencyjnego. Podpisana 3 sierpnia 2018 r. umowa obowiązuje do końca 2020 roku. Maksymalne wynagrodzenie z tytułu należytego wykonania umowy to 650 000,00 zł netto.

Głównym problemem, na jaki odpowiada realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Naukową i Akademicką Siecią Komputerową - Państwowym Instytutem Badawczym (NASK) projekt,  jest niewystarczająca świadomość Polaków o możliwościach i korzyściach jakie daje cyfryzacja. Jego celem jest m.in. zachęcenie Polaków do korzystania z nowoczesnych technologii, przekonanie nieprzekonanych, że znacząco mogą one poprawić jakość ich życia.

Projekt obejmuje cztery obszary: jakość życia, e-usługi publiczne, bezpieczeństwo w sieci
i programowanie. Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechnienia korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych realizowane są w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Źródło: 38PR & Content Communication

www.38pr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pegasus Fox - mała i wszechstronna drukarka UV do druku w formacie A4
Portfolio produktów Via Color poszerzyło się o kolejną maszynę. Kompaktowa drukarka UV A4 Pegasus Fox, o powierzchni zadruku A4, właśnie weszła na rynek. I wszystko wskazuje na to, że będzie kolejnym hitem.
Jeszcze więcej projektorów Epson objętych promocją
Epson po raz kolejny poszerza listę projektorów objętych promocją – urządzenia biznesowe oraz przeznaczone dla edukacji nawet z 5-letną gwarancją.
Ikonos prezentuje folie do piaskowania na targach Stone i Glass
Podczas poznańskich targów Stone i Glass, polski producent IKONOS zaprezentował folie do piaskowania serii… Stone-Tech i Glass-Tech.
Nowe technologie usprawniają przeprowadzanie badań rynkowych
Metody przeprowadzania badań rynkowych stają się coraz bardziej innowacyjne. Nawet te tradycyjne, polegające na fizycznym zbieraniu informacji z rynku, mogą być znacznie przyspieszone dzięki platformom online. Tymczasem analizą reakcji i emocji konsumentów oraz ich wzorców zachowań zajmują się coraz częściej algorytmy uczenia maszynowego. Taka forma analityki...
Linie Emirates prezentują nową grafikę Realu Madryt na A380
Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze i główny sponsor hiszpańskiego klubu piłkarskiego Real Madryt, na jednym ze swoich samolotów A380 zaprezentowały nowe malowanie z wizerunkiem najlepszych zawodników drużyny w akcji.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone