logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

6 nominacji Effie Awards dla VMLY&R

  PR 08.10.2021, przeczytano 409 razy

Spośród zgłoszeń do 22-ej edycji konkursu Effie Awards jury wyłoniło grono nominowanych. Wśród nich znalazły się projekty zrealizowane przez VMLY&R Poland. Agencja powalczy o 6 statuetek Effie. W konkursie nagradzane są kampanie i rozwiązania marketingowe w oparciu o ich efektywność i wyniki biznesowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/6-nominacji-effie-awards-dla-vmlyandr,393303,artykul.html

Nominacje otrzymały następujące projekty stworzone przez agencję VMLY&R Poland:

  • Czy można już płacić kartą? dla Fundacji Polska Bezgotówkowa w kategorii BUSINESS-TO-BUSINESS (B2B)
  • Wspieramy Przedsiębiorców dla Fundacji Polska Bezgotówkowa w kategorii REACT & DEFEND
  • Bank zmieniającego się świata dla Banku BNP Paribas w kategorii LONG TERM MARKETING EXCELLENCE
  • Premiera elektrycznej Mazdy MX-30 dla Mazdy Polska w kategorii MOTORYZACJA
  • Impreza to stan umysłu dla Desperadosa (Grupa Żywiec) w kategorii NAPOJE ALKOHOLOWE
  • Kuchnie bez filozofowania dla IKEA w kategorii RETAIL/KANAŁY SPRZEDAŻY

Konkurs Effie Awards Poland jest w tym roku podzielony na 24 kategorie. Wśród tegorocznych nominowanych znalazło się ponad 20 debiutantów, a najwięcej nominacji jury przyznało w kategorii React & Defend. Wszystkie zgłoszone prace oceniło 170-osobowe jury pod przewodnictwem Macieja Hermana, dyrektora zarządzającego Lotte Wedel .

W tegorocznej edycji konkursu Effie Awards Poland przyznano 78 nominacji.

Nagrodzonych poznamy 26 października 2021 podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Graduation Projects 2021 - zgłoszenia do końca miesiąca
Zapraszamy do wzięcia udziału w 20. edycji przeglądu najlepszych prac dyplomowych z grafiki użytkowej i wzornictwa z Krajów Wyszehradzkich. Prace w postaci ilustracji i krótkiego opisu można wgrywać do 31 października 2021 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego.
The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. nagrodzi autorów najciekawszych ekspozycji dla swoich produktów
Do rywalizacji w konkursie „Create Tomorrow – zaprojektuj ekspozycję przyszłości” mogą przystąpić studenci kierunków artystycznych, technicznych oraz marketingowych, ale także osoby kreatywne, interesujące się szeroko pojętym projektowaniem użytkowym, designem i marketingiem. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie nowoczesnej ekspozycji dla...
Konkurs na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch
2. edycja Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch za nami. 14 października br. ogłoszono wyniki konkursu skierowanego do grafików - osób zarówno profesjonalnie zajmujących się projektowaniem graficznym, jak i amatorów. Główną nagrodę w postaci 5 tys. przyznano Antoninie Janus-Szybist za pracę pn. Solaris.
W konkursie Power of Content Marketing Awards 2021, organizowanym przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska, ING otrzymał Grand Prix. Bank został uznany za trendsettera technologii, formatów i contentu oraz otrzymał 9 nagród, w tym aż 7 złotych. Nagrody za najlepsze strategie oraz działania contentmarketingowe wręczono już po raz trzynasty.
Globalny konkurs Samsung #Bespokedesignedbyyou rozstrzygnięty – zobacz zwycięskie projekty
Zadaniem dla uczestników globalnego konkurs Samsung #BespokeDesignedByYou, który wystartował 7 lipca br., było stworzenie własnej wersji modułowej lodówki Bespoke. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 12 pażdziernika w mediach społecznościowych marki. Na drugim miejscu, na ponad 1581 nadesłanych zgłoszeń, znalazła się projektantka z Polski.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764