logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Studio Biznes” – flagowy program wideo Gazeta.pl w nowej odsłonie i z nową prowadzącą

  PR 22.03.2023, przeczytano 296 razy

Na portalu Gazeta.pl można już oglądać odcinki nowego sezonu flagowej produkcji „Studio Biznes”, która łączy w sobie tematy gospodarcze, motoryzacyjne i związane z nowymi technologiami. Od marca br. prowadzącą jednego z najpopularniejszych programów w ramówce wideo Gazeta.pl jest Karolina Hytrek-Prosiecka. Dodatkowo, od środy, 22 marca br. „Studio Biznes” zaprezentuje widzom nową szatę graficzną.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_studio-biznes_-%E2%80%93-flagowy-program-wideo-gazeta.pl-w-nowej-odslonie-i-z-nowa-prowadzaca,399373,artykul.html

„Studio Biznes” to program na żywo, w którym dziennikarze wraz z ekspertami i przedstawicielami biznesu w prosty sposób analizują kluczowe procesy w gospodarce, pokazują najnowsze trendy w globalnym biznesie i podpowiadają, jak rozumieć skomplikowane dane ekonomiczne.  

Studio Biznes” składa się z kilku bloków tematycznych: rozmów z analitykami, ekonomistami oraz kluczowymi przedstawicielami biznesu, części „TopTech” dotyczącej nowinek ze świata technologii oraz bloku motoryzacyjnego. Od marca br. do zespołu „Studia Biznes” dołączyła Karolina Hytrek-Prosiecka – dziennikarka portalu prowadząca także program „Poranna rozmowa” Gazeta.pl, która wcześniej jako reporterka ekonomiczna była związana przez ponad 10 lat z telewizją TVN CNBC i TVN24, a także przygotowywała materiały ekonomiczne do głównego wydania „Faktów” TVN.

Od środy, 22 marca br. „Studio Biznes” będzie można oglądać w nowej szacie graficznej. Program w odświeżonym wydaniu prowadzi Karolina Hytrek-Prosiecka, odpowiadająca także za część gospodarczą, Tomasz Korniejew, redagujący blok motoryzacyjny oraz Daniel Maikowski, przygotowujący część „TopTech” poświęconą technologii.  

– To jest wyjątkowy moment na powrót do dziennikarstwa ekonomicznego. Nie tylko z uwagi na nieprzewidywalną sytuację w krajowej i globalnej gospodarce. Wkraczamy w okres kampanii wyborczej, i to w dobie szalonej inflacji, upadających banków, ogromnych rat kredytów i gigantycznego, postpandemicznego długu zdrowotnego, więc dyskusja o pieniądzach z pewnością będzie jednym z jej kluczowych tematów. Wywiady z politykami w „Porannej rozmowie” Gazeta.pl oraz przedstawicielami biznesu w „Studiu biznes” dają istotny obraz tego, czym będzie albo czym powinna żyć Polska w kolejnych miesiącach – zaznacza Karolina Hytrek-Prosiecka, prowadząca „Studio Biznes”.   

– „Studio Biznes” to program cieszący się dużym zainteresowaniem naszych widzów, łączący w sobie świat biznesu i motoryzacji, co wyróżnia go na tle konkurencji. Po 4 latach od emisji pierwszego odcinka, nadszedł czas na jego odświeżenie. Jestem przekonany, że ogromne doświadczenie Karoliny Hytrek-Prosieckiej i jej charyzma sprawią, że „Studio Biznes” będzie jeszcze ciekawsze dla widza – mówi Tomasz Korniejew, dyrektor wydawniczy Gazeta.pl i współprowadzący programu.

„Studio Biznes” to jeden z najpopularniejszych programów wideo Gazeta.pl. Format zadebiutował w 2019 r. i od tej pory cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem internautów. Średnio wyświetlany jest 3,4 mln razy miesięcznie i prawie 800 tys. razy tygodniowo*.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

Dodatkowe informacje:

* dane własne wydawcy

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drift Masters European Championship w TVN Turbo
Najsłynniejsze wyścigi driftingowe w Europie zawitają do TVN Turbo. Najlepsi kierowcy, popis niezwykłej techniki i brawury. Ekstremalne emocje gwarantowane. Drift Masters European Championship na żywo w sobotę 10 czerwca o 19:00.
„Podcasty 2023”
Moc podcastów nie słabnie, o czym świadczą wyniki badania przeprowadzonego w ramach Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna. Okazuje się, że PODCAST JEST DOSKONALE ROZPOZNAWALNĄ FORMĄ TREŚCI I ZETKNĘŁO SIĘ Z NIM 85 PROC. WSZYST- KICH UŻYTKOWNIKÓW INTERNETU. Co więcej, niemal dwie trzecie internautów deklaruje, że słucha podcastów, a prawie...
Grupa Play nabyła 100% udziałów operatora telekomunikacyjnego Syrion Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach. Transakcja ta przyczyni się do poszerzania zasięgu usług internetu światłowodowego i telewizji cyfrowej, zapewniając klientom indywidualnym, jak i biznesowym, najwyższą jakość usług i wolność wyboru.
IMM: RMF FM, Wirtualna Polska oraz Onet na podium rankingu
Po miesiącu przerwy na szczyt najbardziej opiniotwórczych mediów powraca RMF FM. Jak podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM), w kwietniu 2023 roku stacja była cytowana przez inne media ponad 2,2 tysiąca razy. Na drugim miejscu znalazła się Wirtualna Polska z liczbą tylko 17 odwołań mniej. Trzecią pozycję zajmuje Onet, na który powoływano się blisko...
Bazujący na sztucznej inteligencji program, przygotowany przez polskich naukowców, pomoże w pracy moderatorom, którzy czyszczą internet z nielegalnych treści. Program ma rozpoznawać wideo, obrazy i teksty o charakterze pedofilskim.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764