logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Anna Starmach nową ambasadorką marki Kenwood

  PR 14.03.2022, przeczytano 512 razy
ilustracjastrzałka

Profesjonalizm, pozytywna energia i autentyczność – te słowa najlepiej opisują nową ambasadorkę Kenwood w Polsce, Annę Starmach. Dzięki długoterminowej współpracy z autorką popularnych książek kucharskich oraz jurorką polskiego Masterchefa i  Masterchefa Junior, pod hasłem „Gotowanie nigdy nie było prostsze!”, marka promować będzie wszystkie modele wielofunkcyjnych robotów planetarnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/anna-starmach-nowa-ambasadorka-marki-kenwood,395090,artykul.html

- Zaproszenie do współpracy od marki Kenwood bardzo mnie ucieszyło. Cenię ich sprzęty AGD za najwyższą jakość oraz rozwiązania, które niezwykle ułatwiają przygotowywanie posiłków, skracając tym samym czas spędzany w kuchni, co w dzisiejszym świecie ceni sobie każdy z nas – wyjaśnia Anna Starmach.

Współpraca, która rozpoczęła się 1 marca 2022 r. obejmie content marketing, kampanię prasową i telewizyjną, eventy z udziałem Starmach, akcje promocyjne, billboardy sponsorskie oraz materiały POS z wizerunkiem jurorki. Działania wspierać będzie szeroka komunikacja w mediach społecznościowych. Anna Starmach będzie tworzyła także przepisy na portal kulinarny dla miłośników gotowania.

- Anna Starmach to utalentowana profesjonalistka, a przy tym naturalna i serdeczna wobec innych osoba. Bardzo się cieszymy, że właśnie ona reprezentuje naszą markę, umacniając tym samym wizerunek Kenwood’a jako marki Premium pomagającej użytkownikowi zostać szefem swojej własnej kuchni - mówi Krzysztof Sobula, Dyrektor Marketingu De’Longhi Polska.

Kenwood to marka będąca częścią grupy De’Longhi, która powstała 75 lat temu w Anglii, specjalizująca się w produkcji małego sprzętu AGD, a w szczególności robotów planetarnych. Na polskim rynku obecna jest od ponad 10 lat.

Źródło: De’Longhi Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W 2022 roku Tchibo obchodzi jubileusz 30. lat obecności w Polsce. Z tej okazji prowadzi kampanię „Tchibo. Od 30 lat zaskakujemy tym, co dobre!”. Jej elementem są wideo podcasty, dostępne od 3 października, wyprodukowane przez Grupę RMF w ramach oferty RMF Digital.
Agencja technologiczna Euvic 360 e-com (Euvic Performance) nawiązała współpracę z marką LILOU (LILOU Sp. z o.o.).
Streetcom launchuje nowe smaki Big-Active
Wyspecjalizowana we wprowadzaniu nowych produktów na rynek agencja Streetcom odpowiada za kampanie influencer marketingową dla nowej linii herbat marki Big-Active, której właścicielem jest Herbapol Lublin S.A.. Głównym celem realizowanych działań jest zbudowanie świadomości oferty marki Big-Active w nowych segmentach produktowych.
Nowa kampania OBI od Saatchi & Saatchi
Agencje Saatchi & Saatchi i Zenith przygotowały dla OBI kolejną kampanię w ramach platformy: Zrobisz to z OBI. Tym razem akcja promocyjna OBI o nazwie Jesień Niskich Cen pozwala klientom na wybór setek produktów w obniżonych cenach, które pomogą w remontach kuchni, łazienki i salonu.
HP przedstawia HP Laserjet Tank MFP 2600s
Firma HP wprowadza na polski rynek drukarkę HP LaserJet Tank MFP 2600s, stworzoną specjalnie dla przedsiębiorców i właścicieli małych firm. Biorąc pod uwagę znaczny wzrost liczby MŚP w ostatnich latach, najnowsze, innowacyjne rozwiązania HP w LaserJet MFP 2600s jeszcze lepiej wspierają współczesnych właścicieli przedsiębiorstw.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764