logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dagmara Witek-Kuśmider w jury Gerety Awards 2022

  PR 30.11.2021, przeczytano 249 razy

Dagmara Witek-Kuśmider, Chief Creative Officer, Publicis Worldwide Poland będzie reprezentować Polskę w jury Gerety Awards 2022.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dagmara-witek-kusmider-w-jury-gerety-awards-2022,393950,artykul.html

The Gerety Awards to międzynarodowy konkurs reklamowy, którego jurorkami i ambasadorkami są wyłącznie kobiety –  najlepsze liderki z branży reklamy i marketingu. Nazwa konkursu pochodzi od nazwiska Frances Gerety, młodej copywriterki, która w 1948 roku stworzyła slogan reklamowy – „A dimond is forever”. W 2022 roku razem z Dagmarą Witek-Kuśmider prace ocenią m.in. Chaka Sobhani, Global Chief Creative Officer, Leo Burnett Worldwide and Chief Creative Officer Leo Burnett UK and Fallon, Madonna Badger, Chief Creative Officer, Badger & Winters, USA, czy Zara Mirza, Head of Global Marketing, GE, USA.

Dagmara Witek-Kuśmider, Chief Creative Officer, kieruje 35 osobowym zespołem kreatywnym odpowiedzialnym za prace dla klientów oddziałów wchodzących w strukturę Publicis Worldwide Polska: Publicis Poland, Publicis Lion oraz Publicis Health.

Jest autorką i współautorką kampanii, które zdobywały liczne nagrody i wyróżnienia na wielu międzynarodowych festiwalach. Ma na swoim koncie statuetki Cannes Lion, Golden Drum, Comprix, Cresta, KTR, Innovation, Mixx Awards, Złote Orły, Golden Arrow oraz Effie. Podczas ostatniej edycji konkursu KTR 2021 razem z zespołem zdobyła prestiżową nagrodę Charity of the Year.

Od 20 lat tworzy komunikację dla największych marek m.in. PG (prowadziła kreatywnie HUB  na Europę), Prudential, BNP Paribas, Nestle, Renault, Sanofi, Maspex, PKP Intercity, Orange, Coca Cola, Kompania Piwowarska, MTV, Netflix, Garnier. Jako absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz międzynarodowych podyplomowych studiów z zarządzania na paryskim HCE i w SGH doskonale łączy kreatywność z biznesową perspektywą.

Dagmara jest inicjatorką powstania i wiceprezesem ds. komunikacji Klubu Innowatorów Dziecięcych Szpitali K.I.D.S., który pomaga placówkom pediatrycznym w procesie transformacji w szpitale przyszłości, dzięki nowym technologiom oraz narzędziom i know-how z biznesu.

Pełny skład jury The Gerety Awards zostanie ogłoszony w styczniu 2022.

Źródło: Publicis Groupe

www.publicisgroupe.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na plakat 55. Festiwalu im. Jana Kiepury
Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju ogłasza konkurs na projekt plakatu Festiwalu im. Jana Kiepury.
Firma BenQ ogłosiła konkurs dla projektantów „Inspiracja w naturze” i we współpracy z One Tree Planted będzie sadzić jedno drzewo za każdą pracę spełniającą wymogi regulaminu konkursu.
Znamy mistrzów wojewódzkich, zdobywców nagród Świeć się z Energą
Zakończył się regionalny etap plebiscytu Świeć się z Energą, w którym internauci oddali łącznie prawie 508 tys. głosów i wybrali 16 najpiękniej świątecznie oświetlonych miast w całej Polsce. W dorocznej akcji Energi z Grupy ORLEN każda z miejscowości już wygrała i zdobyła na dobroczynne cele warte 10 000 zł zestawy energooszczędnych sprzętów. Przed nami finałowa...
Feta 2022 – konkurs na plakat festiwalu
Gdański Archipelag Kultury Plama zaprasza do udziału w konkursie na plakat Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA. Do wygrania jest 5 tys. zł.
Labo Print S.A. z tytułem Solidny Pracodawca Roku 2021
Międzynarodowy dostawca na rynku kompleksowych rozwiązań reklamowych, ale również lokalny, Wielkopolski pracodawca, który dzięki zaangażowanej grupie specjalistów i pasjonatów, nieustannie rozwija swoją ofertę oraz śmiało wkracza na kolejne rynki europejskie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764