logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dentsu X strategicznym partnerem marki Lendo na polskim rynku

  PR 13.03.2019, przeczytano 268 razy

Dzięki wygranemu przetargowi na obsługę ATL, dentsu X rozpoczyna współpracę ze skandynawskim liderem usług finansowych online – Lendo Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dentsu-x-strategicznym-partnerem-marki-lendo-na-polskim-rynku,381609,artykul.html

Lendo jest niekwestionowanym numerem jeden na rynku pożyczek zaciąganych przez Internet w Skandynawii. Teraz firma udostępniła swoją platformę internetową także w Polsce.

Serwis umożliwia klientom korzystanie z bezpłatnej i w pełni zautomatyzowanej platformy, na której mogą złożyć wniosek, porównać otrzymane oferty wiodących banków i instytucji finansowych, a potem wybrać najkorzystniejszą dla siebie propozycję.

dentsu X w ramach współpracy z nowym klientem przygotuje strategię marki oraz platformę komunikacji w obszarach ATL i digital. Agencja, będąca częścią grupy Dentsu Aegis Network Polska, odpowiedzialna będzie również za stały monitoring działań reklamowych i promocyjnych podejmowanych przez konkurencję oraz analizę bieżących trendów na rynku – zarówno polskim, jak i zagranicznym.

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejni Top Dostawcy wystawcami wrześniowego Festiwalmarketingu.pl
12M, EXPEN, Yax interactive, L-Shop-Team POLSKA, Ivory Ceramics oraz BeJoy – kolejni TOP dostawcy potwierdzili swój udział we wrześniowym FestiwalMarketingu.pl. Wydarzenie odbędzie 15-16 września w EXPO XXI Warszawa. Równolegle na hali nr III odbędą się targi Packaging Innovations.
Konferencja MCCT – rynek spotkań w biznesie. Od reala do online
W dniach 23-25 marca 2021r. odbędzie się w formule online bezpłatna konferencja Meeting Communication Collaboration Trends. MCCT to nowa inicjatywa, obejmująca swoją tematyką szeroko pojęty rynek miejsc spotkań, komunikacji oraz pracy grupowej. Wydarzenie jest inicjatywą kierowaną do osób zainteresowanych zdobyciem wiedzy z zakresu tworzenia eventów online i hybrydowych, pracy w...
Opus B z kolejną kampanią dla Banku BNP Paribas
Agencja przygotowała nową platformę komunikacji dla klientów biznesowych.
Startuje drugi sezon programu „To ma sens”
Ponad 15 mln wyświetleń na Facebooku i dotarcie do 5 mln osób – takie wyniki oglądalności osiągnął pierwszy sezonu naszego autorskiego programu „TO MA SENS”. Liczby mówią same za siebie i ułatwiły nam podjęcie decyzji o kontynuowaniu tego formatu w naszych mediach społecznościowych. Pomysłów na kolejne odcinki nie brakuje, dlatego już...
Jak realizować bezpieczne kampanie programmatic? Jaką rolę odgrywają dane w reklamie cyfrowej? Jak będzie wyglądać przyszłość w świecie bez plików 3rd party cookie? Co zrobić, żeby mobile skutecznie budował zasięg i świadomość marki? Czy programmatic outdoor to science fiction czy nieodległa przyszłość? Jakie są korzyści połączenia automatyzacji ze sprzedażą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764