logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dwustronne monitory profesjonalne Samsung z serii OMN-D

  PR 24.03.2020, przeczytano 165 razy
ilustracjastrzałka

Samsung prezentuje dwustronne monitory profesjonalne Full HD z serii OMN-D o wielkości 46 i 55 cali. Ekrany przeznaczone są do umieszczenia w oknach wystawowych i pozwalają na wyświetlanie treści jednocześnie do wnętrza jak i na zewnątrz punktu sprzedażowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dwustronne-monitory-profesjonalne-samsung-z-serii-omn-d,386234,artykul.html

Konstrukcja każdego z ekranów dostoswana jest do warunków, w których będzie użytkowana. Ekran skierowany na zewnątrz oferuje wysoką jasność 3000 nitów, co zapewnia dobrą widoczność treści wyświetlanych na ekranie nawet przy dużym nasłonecznieniu. Ekran ustawiony do wnętrza, posiada jasność na poziomie 1000 nitów, co gwarantuje czytelność prezentowanych informacji w warunkach sztucznego oświetlenia. Współczynnik kontrastu w obu wyświetlaczach wynosi 4000:1.

Na uwagę zasługuje również łatwość ekspozycji urządzenia, które po wyposażeniu w dodatkowy stojak można ustawić w witrynie lub podwiesić pod sufitem. Dwustronny ekran zajmuje kilka razy mniej miejsca niż w przypadku ustawienia dwóch ekranów tyłem do siebie. Dzięki temu ekrany bardzo dobrze wpasują się nawet w niewielkie wnętrze placówki handlowej lub usługowej takiej jak butik fashion, biuro podróży czy poczta.

Podłączenie i uruchomienie wyświetlacza jest niezwykle proste. Wystarczy jeden przewód zasilania i jeden kabel LAN. Znacząco ogranicza to plątaninę przewodów i zużycie energii. Dodatkowo specjalna osłona ekranu montowana na górze urządzenia pozwala ukryć wszystkie kable, co poprawia estetykę. Wbudowane Wi-Fi natomiast ułatwia przesyłanie treści i wykonywanie aktualizacji.

Ekran wyposażony jest we wbudowane oprogramowanie do zarządzania treściami – MagicINFO Player S6, który w połączeniu z wydajnym systemem operacyjnym TIZEN, gwarantuje łatwe i bezproblemowe zarządzanie treścią, jej odtwarzanie i płynne przechodzenie pomiędzy komunikatami.

Wyświetlacze z serii OMN-D oferują ochronę przed zapyleniem zgodną z normą IP5X i opracowany przez Samsung 3-stopniowy proces zapobiegania uszkodzeniom w wyniku przegrzania, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie.

ilustracjastrzałka

Źródło: Samsung

www.samsung.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plotery tnące Summa w walce z koronawirusem
W ostatnich tygodniach widzieliśmy, jak ważna jest ochrona zdrowia ludzi i jak potrzebna jest odzież ochronna przed koronawirusem, taka jak maski i fartuchy. Technologie cięcia firmy Summa mogą w tym pomóc i pomagają. W związku z tym, że koronawirus nadal rozprzestrzenia się na całym świecie, Summa chce wykorzystać swoje zasoby, aby zminimalizować w jak największym stopniu...
#jestesmyodpowiedzialni na drzwiach całej Polski
„STOP. Ktoś w tym domu ma ograniczoną odporność”. „Proszę zostawić przesyłkę pod drzwiami”.  „Jestem medykiem, nie zastawiaj mi auta”. Tysiące charakterystycznych kart z apelami pojawia się w ostatnich dniach na drzwiach mieszkań i za szybami aut w całej Polsce. Akcję #JESTEŚMYODPOWIEDZIALNI wymyśliła i prowadzi łódzka firma...
Polski oddział OPPO, wiodącego w skali globalnej producenta urządzeń mobilnych, z początkiem kwietnia 2020, rozpoczyna współpracę w zakresie PR z agencją 24/7Communication.
Skyn zachęca ludzi do pozostania w domu globalną akcją „Stay and f*** at home”
Ruch społeczny został zapoczątkowany w mediach społecznościowych hashtag’iem #staythefhome. Marka nawołuje do tego, aby w ramach bezpieczeństwa „zrobić sobie dobrze i zostać w domu”.
Tyskie: „Historia pokazuje, że zawsze damy radę przejść na TY”
Tyskie startuje z nową kampanią w ramach platformy komunikacji „Przejdźmy na TY” pod hasłem: „Historia pokazuje, że zawsze damy radę przejść na TY”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764